Brezilyalı Yıldız Futbolcu Adriano'dan Açıklamalar

İnter Kulübünden 6 Aylığına Brezilya'nın San Paolo Kulübüne Kiralanan Brezilyalı Yıldız Oyuncu Adriano, "Kendimi İyi Hissediyorum, Formdayım ve Kısa Sürede Yeninden İtalyan Liglerine Dönmeyi Arzuluyorum" Dedi.

Brezilyalı Yıldız Futbolcu Adriano'dan Açıklamalar

İnter kulübünden 6 aylığına Brezilya'nın San Paolo kulübüne kiralanan Brezilyalı yıldız oyuncu Adriano, "Kendimi iyi hissediyorum, formdayım ve kısa sürede yeninden İtalyan liglerine dönmeyi arzuluyorum" dedi.

Uygulanan tedavi ve çalışmalarla kendini farklı hissettiğini belirten Adriano, "Zor günler geçirdim, özellikle Başkan Moratti'ye teşekkür etmek istiyorum. Başkan Moratti, zor anlarımda hep yanımda oldu ve bana destek verdi" diye konuştu. Yıldız oyuncu Adriano, taraftarlara da mesaj vererek, "Beni unutmayın. Kısa surede yeniden doğmanın mutluluğunu yaşarken, İnter ve İtalya'yı unutmayacağım. Çok çalışarak yine eski günlerime döneceğim" ifadelerini kullandı.

Adriano, kendisine çok sayıda kulübün talip olduğunu ancak bu zor dönemde, ülkesinde oynayarak moral ve form kazanmayı tercih ettiğini belirtti. Kendisini iyi hissettiğini ve formda olduğunu kaydeden Adriano, İtalya ligine dönmek istediğini belirtti ama döneceği kulübün İnter olup olmadığı konusunda açıklama yapmadı.

(DK-EE-OK-S)