Bozarmut'a Dört Dörtlük Hizmet

Bozarmut'a Dört Dörtlük Hizmet

Bozarmut Mahallesi'nin içme suyu ve kanalizasyon hattını yenilemesinin ardından başladığı kilit parke döşeme çalışmasını da noktalayarak mahalledeki dönüşümü tamamladı.

Bozarmut'a Dört Dörtlük Hizmet

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Bozarmut Mahallesi'nde altyapı çalışması tamamlanan içme suyu şebeke hattı ve su deposu sayesinde, vatandaşlara kesintisiz ve sağlıklı içme suyu temin ederken kanalizasyon çalışmalarını da eksiksiz bir şekilde tamamladı. Mahalleye kazandırılan toplamda 3 bin 400 metrelik içme suyu ve kanalizasyon hattının ardından 7 bin metrekare kilit parke döşeme işlemi de sona erdi. Uzun yıllar kullanabilecek alt ve üstyapı çalışmalarını son hızla tamamlayan MASKİ, Bozarmut Mahallesi'nde 500 kişilik fosseptik imalatına başlayacak.

"YAPILAN HİZMETLERİ TAKDİRLE KARŞILIYORUZ"

MASKİ'nin hizmetlerinden çok memnun olduğunu söyleyen Bozarmut Mahalle Muhtarı Osman Cüce, "Yapılan hizmetleri takdirle karşılıyoruz. Sağlıklı ve kaliteli suyu bize ulaştırdılar. Mahallemizin alt yapısını yenilediler. Parke taşlarıyla da mahallemiz daha düzenli ve görünümü güzel oldu. Eskiden yaşadığımız sıkıntılar çok kısa bir zamanda giderildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun'a ayrı ayrı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.