Bostancık'ta 4 Caddenin Kesişimine Köprülü Kavşak - Haberler
Haberi Paylaş

Bostancık'ta 4 Caddenin Kesişimine Köprülü Kavşak

Bostancık'ta 4 Caddenin Kesişimine Köprülü Kavşak
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Altındağ ve Mamak ilçeleri sınırlarında bulunan 4 caddenin kesişiminde başladığı köprülü kavşak çalışmasına devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Altındağ ve Mamak ilçeleri sınırlarında bulunan 4 caddenin kesişiminde başladığı köprülü kavşak çalışmasına devam ediyor. Kavşağın üstündeki meydan, Altındağ ve Mamak Belediyeleri ile bölge halkının isteği üzerine büyütülüyor.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Vedat Üçpınar, özellikle Bostancık ve Karapürçek caddelerindeki trafik akışını kesintisiz sağlamak üzere yapımına başlanan alt geçidin, "battı-çıktı" şeklinde olacağını söyledi. Üçpınar, "2 gidiş- 2 geliş ve toplam uzunluğu 370 metre olacak alt geçitle, Bostancık Caddesi, yer altından Karapürçek Caddesi'ne bağlanacak. Bostancık ve Karapürçek caddelerinin Orhan Kemal ve Özalp caddeleriyle bağlantıları da sinyalize kavşaktan, eskisi gibi sağlanacak" dedi.

Köprülü kavşağı Ağustos ayı sonunda açmayı hedeflediklerini bildiren Üçpınar, "Aslında bu ay sonlarına doğru bitirecektik. Ancak meydanın büyütülmesi talepleri nedeniyle, iş biraz daha uzadı" ifadelerini kullandı. - ANKARA

Bostancık'ta 4 Caddenin Kesişimine Köprülü Kavşak

Bostancık'ta 4 Caddenin Kesişimine Köprülü Kavşak

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Altındağ, Köprülü, Üçpınar, Mamak, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title