Borsada günün ilk yarısı (2) - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Borsada günün ilk yarısı (2)

AA / Bahar Kara - Haberler | Ekonomi
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Tüm Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)30.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Tüm Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)30.850,006,38-23,83
İş Bankası (C)5,08-1,74-25,21
İş Bankası (Kur.)360.000,00

-5,26
İş Fin.Kir.2,90-1,02-24,87
İş Girişim8,20-3,30-56,73
İş GMYO2,000,50-21,26
İş Y. Men. Değ.13,28-0,97-19,99
İş Yat. Ort.2,61-2,25-22,39
İşbir Holding57,00-7,626,19
Işık Plastik6,22-1,89

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,933,33-18,42
İttifak Holding1,340,75-39,91
İz Hayvancılık Tarım21,303,9018,33
İzmir Demir Çelik2,31-0,43-30,20
İzmir Fırça6,414,5715,29
Jantsa Jant Sanayi60,50-0,4945,97
Kafein Yazılım20,94-0,66-1,87
Kalekim Kimyevi Maddeler11,91-1,41

Kaplamin22,14-0,81-34,50
Kardemir (A)5,66-1,05-4,87
Kardemir (B)5,62-1,586,64
Kardemir (D)6,37-1,2410,21
Karel Elektronik8,803,2930,87
Karsan Otomotiv3,662,5212,62
Karsu Tekstil8,32-2,00-2,69
Kartal Yenilenebilir Enerji14,800,48

Kartonsan47,74-0,95-49,57
Katmerciler Ekipman1,31-2,24-24,38
Kent Gıda186,60-3,81-47,53
Kerevitaş Gıda4,12-0,96-37,39
Kervan Gıda11,83-1,4215,58
Kervansaray Yat. Holding0,498,89-61,11
Kiler GMYO1,910,00-23,90
Kızılbük GYO26,10-0,38

Klimasan Klima9,78-0,9115,91
Koç Holding21,70-2,166,10
Konfrut Gıda3,831,06-9,35
Kontrolmatik Teknoloji Enerji61,90-0,96162,29
Konya Çimento850,50-0,29-24,73
Koray GMYO7,301,9664,04
Kordsa Teknik Tekstil24,701,1558,84
Koza Altın93,95-1,00-2,84
Koza Madencilik14,14-2,48-8,72
Körfez GMYO5,932,422,24
Kristal Kola1,310,00-57,12
Kron Telekomünikasyon33,10-2,36-10,15
Kuştur Kuşadası Turizm174,001,9310,62
Kuyas Yatırım2,640,0014,78
Kütahya Porselen58,950,7716,85
Kütahya Şeker Fabrikası54,25-8,98

Lider Faktoring3,36-0,30-1,47
Link Bilgisayar28,16-0,64-10,88
Logo Yazılım41,50-0,9533,27
Lokman Hekim Sağlık10,71-1,7450,89
Lüks Kadife45,183,3957,34
Makina Takım2,890,00-15,25
Manas Enerji Yönetimi15,83-2,40

Marka Yatırım Holding4,39-1,57-31,73
Marmaris Altınyunus173,302,0655,99
Marshall291,202,72-5,05
Martı GMYO1,060,00-58,49
Martı Otel1,72-1,15-19,25
Matriks Bilgi Dağıtım34,14-1,84

Mavi Giyim62,95-1,9521,97
Mazhar Zorlu Holding33,000,004,83
Meditera Tıbbi Malzeme35,20-1,23

Mega Polietilen5,05-0,98-34,07
Menderes Tekstil2,11-0,94-31,72
Mercan Kimya11,14-0,89

Merit Turizm16,03-1,0554,74
Merko Gıda5,01-0,60-42,01
Metemtur Yatırım3,25-0,61-59,80
Metro Holding1,37-2,14-34,13
Metro Petrol ve Tesisleri2,700,00-6,57
Metro Yatırım Ortaklığı1,821,11-21,89
Migros Ticaret32,26-3,64-24,63
Milpa3,97-0,75-13,70
Mistral GMYO4,43-0,45-5,94
MLP Sağlık26,68-0,1534,27
MMC San. ve Tic. Yat.5,820,0026,52
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj6,70-1,62-43,46
Mondi Tire Kutsan7,951,274,61
Nasmed Egepol5,73-3,21

Naturel Enerji35,94-1,911,22
Naturelgaz7,500,00

Net Holding4,80-2,0439,94
Netaş Telekom.15,83-1,25-43,63
Niğbaş Niğde Beton8,30-4,60-84,04
Nuh Çimento32,66-1,98-32,00
Nurol GMYO9,05-6,2224,14
Odaş Elektrik1,36-1,45-53,48
Orçay Ortaköy Çay Sanayi15,86-3,12

Orge Enerji Elektrik6,20-0,6434,42
Orma Orman Mahsulleri25,50-1,9273,23
Osmanlı Menkul24,44-4,98-20,75
Ostim Endüstriyel Yat2,260,44-17,93
Otokar303,20-1,43-0,36
Oyak Çimento6,610,61-24,72
Oyak Yat. Ort.6,650,76-3,65
Oyak Yatırım Menkul23,30-0,43

Oylum Sınai Yatırımlar11,639,92146,92
Özak GMYO4,58-0,65-10,20
Özbal Çelik Boru14,18-2,88116,49
Özderici GMYO1,46-1,35-34,23
Özerden Plastik7,420,27-17,56
Pamel Elektrik46,880,77119,89
Panora GMYO6,61-0,7512,18
Papilon Savunma12,84-0,31-43,53
Park Elek.Madencilik4,49-0,88-16,39
Parsan26,44-0,458,81
Pegasus72,201,26-3,22
Peker GMYO0,94-2,08-59,82
Penguen Gıda2,96-0,34-41,39
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım184,506,77

Pera GMYO1,36-1,45-22,36
Pergamon Dış Ticaret22,681,8023,74
Petkim6,24-0,4825,30
Petrokent Turizm2.178,001,31140,29
Pınar Et ve Un15,75-1,01-28,03
Pınar Su7,901,286,33
Pınar Süt15,75-1,13-30,15
Plastikkart20,261,3040,21
Polisan Holding2,690,00-30,03
Politeknik Metal338,10-1,11-16,67
Prizma Press Matbaacılık4,02-0,74-26,64
QNB Finans Fin. Kir.67,00-4,01-46,53
QNB Finansbank37,700,05-46,41
QUA Granite Hayal Yapı12,741,35

Ral Yatırım Holding5,139,8515,54
Ray Sigorta9,351,08-39,48
Reysaş GMYO2,900,00-10,54
Reysaş Lojistik5,311,722,63
Rhea Girişim1,910,00-48,66
Rodrigo Tekstil13,52-2,17-1,39
Royal Halı3,100,00-9,88
RTA Laboratuvarları21,82-2,15-27,94
Sabancı Holding9,45-1,77-14,29
Safkar Ege Soğutmacılık7,35-0,81-32,44
Sanel Mühendislik4,82-0,8240,94
Sanifoam Sünger22,20-3,0663,24
Sanko Pazarlama9,59-1,643,48
Saray Matbaacılık3,98-0,50-54,62
Sarkuysan12,16-0,5739,81
Sasa Polyester26,26-1,2075,25
Say Yenilenebilir Enerji20,26-1,65138,07
Sekuro Plastik21,08-1,7751,00
Selçuk Ecza Deposu8,42-0,71-37,31
Selçuk Gıda4,921,44-1,20
Selva Gıda Sanayi8,45-0,47

Senkron Güvenlik25,86-0,54-1,52
Serve Film Prodüksiyon12,80-1,46-20,00
Servet GMYO79,000,000,77
Seyitler Kimya22,040,8263,70
Silverline Endüstri5,10-1,54-40,70
Sinpaş GMYO4,230,711,20
Smartiks Yazılım5,450,18-38,49
Sodaş Sodyum Sanayii23,10-2,70-12,29
Söktaş2,830,71-12,94
Sönmez Filament35,70-1,60-49,15
Sönmez Pamuklu13,99-0,07-41,71
Sumaş Suni Tahta88,001,7372,51
Şeker Fin. Kir.4,93-0,80-22,97
Şekerbank0,98-1,01-35,10
Şişe Cam8,18-0,7314,25
Şok Marketler Ticaret12,02-3,61-3,69
T. Halk Bankası4,35-2,68-21,76
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası24,001,61-22,73
T.S.K.B.1,19-1,65-31,86
T.Tuborg16,20-2,17-8,63
Taç Tarım Ürünleri24,50-3,92132,67
Tat Gıda8,85-0,56-23,45
TAV Havalimanları25,062,2917,65
Taze Kuru Gıda190,00-0,52-12,16
Tek-Art Turizm1,27-0,78-37,13
Tekfen Holding13,68-1,51-16,58
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,111,83-29,44
Temapol Polimer Plastik14,14-0,7022,96
TGS Dış Ticaret14,19-0,1411,64
Tofaş Oto. Fab.50,501,2863,37
Torunlar GMYO3,58-0,56-8,21
Trabzon Liman26,50-1,78-17,50
Trabzonspor Sportif3,415,2539,75
Trend GMYO6,53-1,06-48,05
TSKB GMYO3,04-1,30-37,01
Tuğçelik13,642,5668,81
Tukaş6,64-0,30-31,48
Turcas Petrol3,39-0,59-30,10
Tureks Turizm Taşımacılık10,89-0,27

Turkcell15,440,130,93
Tümosan Motor ve Traktör15,44-1,979,74
Tüpraş111,500,273,24
Türk Hava Yolları13,410,603,87
Türk İlaç Serum12,10-2,26

Türk Prysmian Kablo15,281,3926,67
Türk Telekom7,30-0,27-9,79
Türk Traktör151,30-1,37-11,19
Türker Proje Gayrimenkul134,70-0,2219,31
Türkiye Sigorta4,80-1,23-22,31
Ufuk Yatırım19,31-2,4744,10
Ulaşlar Turizm Yat.3,89-0,51-8,25
Ulusoy Elektrik50,600,00-1,46
Ulusoy Un Sanayi5,200,002,19
Umpaş Holding1,243,33-52,49
Uşak Seramik1,63-1,81-30,34
Utopya Turizm22,002,23-43,30
Uzertaş Boya28,18-4,15-50,21
Ülker Bisküvi19,130,31-14,28
Ünlü Yatırım Holding6,00-1,64

Vakıf Fin. Kir.7,55-1,44121,54
Vakıf GMYO1,45-0,68-39,55
Vakıf Yat. Ort.6,11-0,97-16,98
Vakıflar Bankası3,28-1,80-30,36
Vakko Tekstil9,32-0,8548,73
Vanet Gıda6,29-0,47-18,63
VBT Yazılım20,26-2,50

Verusa Holding45,92-1,121,86
Verusaturk Girisim20,56-1,1557,57
Vestel28,00-0,9943,39
Vestel Beyaz Eşya48,46-0,5329,65
Viking Kağıt6,28-1,72-30,22
Yapı ve Kredi Bank.2,32-2,93-22,59
Yaprak Süt ve Besi Çift.29,80-2,55-17,66
Yataş13,61-2,79-5,81
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,36-0,88-23,64
Yeni Gimat GMYO14,93-1,5828,79
Yeo Teknoloji73,209,99

Yeşil GMYO0,96-1,03-30,43
Yeşil Yapı1,11-0,89-39,67
Yeşil Yatırım Holding2,14-1,38-49,96
Yibitaş İnşaat Malzeme10.000,10

-35,90
Yonga Mobilya19,690,00-33,90
Yükselen Çelik4,97-0,60-5,00
Yünsa14,874,507,04
Ziraat GMYO1,600,63

Zorlu Enerji1,56-0,64-38,32
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

AA / Bahar Kara - Ekonomi Haberleri
500
title