Borsada günün ilk yarısı (2) - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Borsada günün ilk yarısı (2)

AA / Bahar Kara - Haberler | Ekonomi
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)29.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)29.000,00-2,03-28,39
İş Bankası (C)5,180,58-23,74
İş Bankası (Kur.)360.000,00

-5,26
İş Fin.Kir.2,910,69-24,61
İş Girişim7,970,38-57,94
İş GMYO1,931,58-24,02
İş Y. Men. Değ.13,29-0,23-19,93
İş Yat. Ort.2,670,00-20,61
İşbir Holding66,00-1,4222,95
Işık Plastik6,61-1,49

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,900,00-21,05
İttifak Holding1,33-1,48-40,36
İz Hayvancılık Tarım20,262,3712,56
İzmir Demir Çelik2,392,14-27,79
İzmir Fırça6,32-0,4713,67
Jantsa Jant Sanayi60,95-0,1647,05
Kafein Yazılım21,220,28-0,56
Kalekim Kimyevi Maddeler11,71-0,09

Kaplamin22,54-0,62-33,31
Kardemir (A)5,760,17-3,19
Kardemir (B)5,730,538,73
Kardemir (D)6,381,1110,38
Karel Elektronik8,430,7225,37
Karsan Otomotiv3,470,586,77
Karsu Tekstil8,310,00-2,81
Kartal Yenilenebilir Enerji14,741,31

Kartonsan48,00-0,12-49,30
Katmerciler Ekipman1,28-0,78-26,11
Kent Gıda189,00-0,21-46,85
Kerevitaş Gıda4,210,96-36,02
Kervan Gıda12,26-1,1319,78
Kervansaray Yat. Holding0,420,00-66,67
Kiler GMYO1,851,65-26,29
Kızılbük GYO26,061,80

Klimasan Klima9,96-0,1018,04
Koç Holding22,680,0910,89
Konfrut Gıda3,82-0,52-9,59
Kontrolmatik Teknoloji Enerji62,30-0,08163,98
Konya Çimento849,00-0,66-24,87
Koray GMYO7,262,5463,15
Kordsa Teknik Tekstil23,920,1753,83
Koza Altın92,900,22-3,93
Koza Madencilik14,070,14-9,17
Körfez GMYO6,325,698,97
Kristal Kola1,310,77-57,12
Kron Telekomünikasyon33,22-0,30-9,83
Kuştur Kuşadası Turizm184,008,8816,97
Kuyas Yatırım2,77-0,3620,43
Kütahya Porselen58,500,2615,96
Kütahya Şeker Fabrikası60,20-6,30

Lider Faktoring3,27-0,91-4,11
Link Bilgisayar28,62-0,49-9,42
Logo Yazılım41,300,3932,63
Lokman Hekim Sağlık11,040,3655,54
Lüks Kadife43,32-1,1650,87
Makina Takım2,921,04-14,37
Manas Enerji Yönetimi16,401,23

Marka Yatırım Holding4,510,22-29,86
Marmaris Altınyunus165,900,3049,32
Marshall271,50-2,65-11,48
Martı GMYO1,070,94-58,10
Martı Otel1,731,17-18,78
Matriks Bilgi Dağıtım35,543,25

Mavi Giyim63,603,0023,23
Mazhar Zorlu Holding33,06-0,665,02
Meditera Tıbbi Malzeme35,98-1,05

Mega Polietilen5,18-0,19-32,38
Menderes Tekstil2,120,95-31,39
Mercan Kimya11,05-0,09

Merit Turizm16,505,4359,28
Merko Gıda5,050,00-41,55
Metemtur Yatırım3,344,37-58,69
Metro Holding1,452,84-30,29
Metro Petrol ve Tesisleri2,76-0,72-4,50
Metro Yatırım Ortaklığı1,84-0,54-21,03
Migros Ticaret32,802,50-23,36
Milpa4,07-1,45-11,52
Mistral GMYO4,520,00-4,03
MLP Sağlık26,46-0,7533,17
MMC San. ve Tic. Yat.5,940,6829,13
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj6,820,29-42,45
Mondi Tire Kutsan7,77-0,382,24
Nasmed Egepol6,18-2,22

Naturel Enerji35,88-0,771,05
Naturelgaz7,620,26

Net Holding4,300,2325,36
Netaş Telekom.16,060,44-42,81
Niğbaş Niğde Beton8,99-5,27-82,71
Nuh Çimento32,16-1,71-33,04
Nurol GMYO11,52-3,2758,02
Odaş Elektrik1,350,75-53,82
Orçay Ortaköy Çay Sanayi17,632,68

Orge Enerji Elektrik6,32-2,1737,02
Orma Orman Mahsulleri26,50-1,8580,03
Osmanlı Menkul25,90-0,46-16,02
Ostim Endüstriyel Yat2,230,90-19,02
Otokar305,300,730,33
Oyak Çimento6,450,78-26,54
Oyak Yat. Ort.6,600,61-4,38
Oyak Yatırım Menkul23,940,34

Oylum Sınai Yatırımlar9,184,6894,90
Özak GMYO4,61-0,86-9,61
Özbal Çelik Boru14,220,49117,10
Özderici GMYO1,460,00-34,23
Özerden Plastik7,530,27-16,33
Pamel Elektrik47,500,59122,80
Panora GMYO6,76-0,5914,72
Papilon Savunma12,73-1,09-44,01
Park Elek.Madencilik4,550,00-15,27
Parsan26,340,468,40
Pegasus71,102,16-4,69
Peker GMYO0,951,06-59,39
Penguen Gıda3,01-0,66-40,40
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım163,309,97

Pera GMYO1,380,00-21,22
Pergamon Dış Ticaret22,280,2721,56
Petkim6,241,7925,30
Petrokent Turizm1.977,00-1,20118,12
Pınar Et ve Un15,96-0,13-27,07
Pınar Su7,83-0,765,38
Pınar Süt16,010,25-29,00
Plastikkart19,031,2231,70
Polisan Holding2,650,38-31,07
Politeknik Metal336,00-0,44-17,18
Prizma Press Matbaacılık3,970,25-27,55
QNB Finans Fin. Kir.67,30-0,30-46,29
QNB Finansbank37,800,00-46,27
QUA Granite Hayal Yapı12,23-0,49

Ral Yatırım Holding4,323,10-2,70
Ray Sigorta9,400,43-39,16
Reysaş GMYO2,92-0,68-9,93
Reysaş Lojistik5,35-1,113,40
Rhea Girişim1,941,04-47,85
Rodrigo Tekstil14,15-0,213,21
Royal Halı3,222,55-6,40
RTA Laboratuvarları23,140,35-23,58
Sabancı Holding9,70-0,51-12,03
Safkar Ege Soğutmacılık7,370,55-32,26
Sanel Mühendislik4,79-0,4240,06
Sanifoam Sünger23,10-0,1769,85
Sanko Pazarlama9,522,152,72
Saray Matbaacılık4,02-0,50-54,16
Sarkuysan12,15-0,1639,70
Sasa Polyester26,080,2374,05
Say Yenilenebilir Enerji20,60-2,18142,07
Sekuro Plastik21,18-0,7551,72
Selçuk Ecza Deposu8,520,00-36,57
Selçuk Gıda5,14-3,023,21
Selva Gıda Sanayi7,981,66

Senkron Güvenlik26,520,000,99
Serve Film Prodüksiyon12,00-2,76-25,00
Servet GMYO78,804,030,51
Seyitler Kimya21,320,1958,36
Silverline Endüstri5,270,38-38,72
Sinpaş GMYO4,181,950,00
Smartiks Yazılım5,490,73-38,04
Sodaş Sodyum Sanayii25,603,48-2,79
Söktaş2,840,35-12,64
Sönmez Filament36,70-0,16-47,72
Sönmez Pamuklu13,16-0,15-45,17
Sumaş Suni Tahta90,051,8776,53
Şeker Fin. Kir.4,92-0,40-23,13
Şekerbank1,001,01-33,77
Şişe Cam8,170,0014,11
Şok Marketler Ticaret12,49-0,480,08
T. Halk Bankası4,550,00-18,17
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,803,64-26,59
T.S.K.B.1,200,00-31,29
T.Tuborg16,650,00-6,10
Taç Tarım Ürünleri25,50-2,60142,17
Tat Gıda8,911,25-22,93
TAV Havalimanları24,240,9213,80
Taze Kuru Gıda192,500,79-11,00
Tek-Art Turizm1,290,00-36,14
Tekfen Holding13,920,80-15,12
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,070,00-29,91
Temapol Polimer Plastik14,160,6423,13
TGS Dış Ticaret14,86-1,6516,92
Tofaş Oto. Fab.47,28-0,0852,95
Torunlar GMYO3,630,00-6,92
Trabzon Liman26,26-0,15-18,24
Trabzonspor Sportif3,304,1035,25
Trend GMYO6,611,23-47,41
TSKB GMYO2,83-1,39-41,36
Tuğçelik13,03-2,2561,26
Tukaş6,690,60-30,96
Turcas Petrol3,400,29-29,90
Tureks Turizm Taşımacılık11,123,63

Turkcell15,37-0,070,48
Tümosan Motor ve Traktör15,48-0,1910,02
Tüpraş109,700,001,57
Türk Hava Yolları13,090,311,39
Türk İlaç Serum13,691,86

Türk Prysmian Kablo14,972,5324,10
Türk Telekom7,100,57-12,26
Türk Traktör152,000,33-10,78
Türker Proje Gayrimenkul133,900,3018,60
Türkiye Sigorta4,820,42-21,98
Ufuk Yatırım20,463,3352,69
Ulaşlar Turizm Yat.3,921,29-7,55
Ulusoy Elektrik51,000,89-0,68
Ulusoy Un Sanayi5,270,003,57
Umpaş Holding1,19-1,65-54,41
Uşak Seramik1,670,00-28,63
Utopya Turizm20,22-4,17-47,89
Uzertaş Boya28,60-7,20-49,47
Ülker Bisküvi19,170,05-14,10
Ünlü Yatırım Holding6,359,29

Vakıf Fin. Kir.7,76-0,26127,70
Vakıf GMYO1,460,69-39,14
Vakıf Yat. Ort.6,130,16-16,71
Vakıflar Bankası3,37-0,30-28,45
Vakko Tekstil9,50-0,1151,60
Vanet Gıda6,130,49-20,70
VBT Yazılım20,800,68

Verusa Holding46,60-0,213,37
Verusaturk Girisim20,740,0058,95
Vestel27,620,2941,44
Vestel Beyaz Eşya48,100,9228,69
Viking Kağıt6,690,75-25,67
Yapı ve Kredi Bank.2,400,84-19,92
Yaprak Süt ve Besi Çift.30,500,07-15,73
Yataş13,650,37-5,54
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,460,00-21,36
Yeni Gimat GMYO15,540,1934,06
Yeo Teknoloji60,5010,00

Yeşil GMYO0,960,00-30,43
Yeşil Yapı1,140,00-38,04
Yeşil Yatırım Holding2,15-0,92-49,72
Yibitaş İnşaat Malzeme10.199,00

-34,62
Yonga Mobilya20,100,10-32,53
Yükselen Çelik4,941,65-5,58
Yünsa13,210,61-4,91
Ziraat GMYO1,59-0,63

Zorlu Enerji1,570,64-37,92
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

AA / Bahar Kara - Ekonomi Haberleri
500
title