Borsada günün ilk yarısı (2) - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Borsada günün ilk yarısı (2)

AA / Bahar Kara - Haberler | Ekonomi
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)30.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)30.206,00-0,64-25,42
İş Bankası (C)5,410,00-20,36
İş Bankası (Kur.)400.000,00

5,26
İş Fin.Kir.2,980,34-22,80
İş Girişim8,401,57-55,67
İş GMYO1,830,55-27,95
İş Y. Men. Değ.14,190,28-14,50
İş Yat. Ort.2,71-0,37-19,42
İşbir Holding72,15-3,8034,41
Işık Plastik8,90-9,92

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,910,00-20,18
İttifak Holding1,44-0,69-35,43
İz Hayvancılık Tarım17,960,06-0,22
İzmir Demir Çelik2,49-0,40-24,76
İzmir Fırça6,810,7422,48
Jantsa Jant Sanayi67,852,3463,70
Kafein Yazılım23,820,0811,62
Kalekim Kimyevi Maddeler12,361,48

Kaplamin25,00-1,26-26,04
Kardemir (A)6,440,168,24
Kardemir (B)6,39-0,1621,25
Kardemir (D)7,100,4222,84
Karel Elektronik8,87-1,3331,91
Karsan Otomotiv3,670,0012,92
Karsu Tekstil8,94-1,974,56
Kartal Yenilenebilir Enerji14,94-0,40

Kartonsan49,68-0,08-47,53
Katmerciler Ekipman1,460,00-15,72
Kent Gıda196,900,00-44,63
Kerevitaş Gıda4,450,91-32,37
Kervan Gıda16,020,1922,28
Kervansaray Yat. Holding0,52-1,89-58,73
Kiler GMYO1,870,00-25,50
Kızılbük GYO24,681,06

Klimasan Klima10,43-0,6723,61
Koç Holding22,540,5410,21
Konfrut Gıda3,98-1,73-5,80
Kontrolmatik Teknoloji Enerji66,40-0,97181,36
Konya Çimento892,20-0,31-21,04
Koray GMYO7,02-0,2857,75
Kordsa Teknik Tekstil25,322,2662,83
Koza Altın100,600,204,03
Koza Madencilik15,97-0,993,10
Körfez GMYO5,430,93-6,38
Kristal Kola1,390,00-54,50
Kron Telekomünikasyon35,581,31-3,42
Kuştur Kuşadası Turizm186,001,0918,25
Kuyas Yatırım2,871,7724,78
Kütahya Porselen58,200,6115,36
Kütahya Şeker Fabrikası70,10-9,96

Lider Faktoring3,131,29-8,21
Link Bilgisayar30,00-0,66-5,05
Logo Yazılım41,942,7934,68
Lokman Hekim Sağlık10,70-0,0949,27
Lüks Kadife45,90-0,5659,31
Makina Takım3,070,33-9,97
Manas Enerji Yönetimi16,95-3,47

Marka Yatırım Holding4,83-1,43-24,88
Marmaris Altınyunus170,20-0,4753,20
Marshall253,70-3,72-17,28
Martı GMYO1,160,00-54,57
Martı Otel1,87-0,53-12,21
Matriks Bilgi Dağıtım36,94-4,05

Mavi Giyim64,109,6724,20
Mazhar Zorlu Holding34,560,239,78
Meditera Tıbbi Malzeme38,74-0,46

Mega Polietilen5,865,97-23,50
Menderes Tekstil2,342,18-24,27
Mercan Kimya11,06-0,36

Merit Turizm15,650,3251,07
Merko Gıda5,160,39-40,28
Metemtur Yatırım3,551,14-56,09
Metro Holding1,451,40-30,29
Metro Petrol ve Tesisleri2,680,00-7,27
Metro Yatırım Ortaklığı1,92-1,54-17,60
Migros Ticaret33,360,24-22,06
Milpa3,980,76-13,48
Mistral GMYO4,89-2,783,82
MLP Sağlık26,88-0,8135,28
MMC San. ve Tic. Yat.6,001,6930,43
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,10-0,56-40,08
Mondi Tire Kutsan8,36-0,5910,00
Nasmed Egepol6,52-2,54

Naturel Enerji37,140,054,60
Naturelgaz7,920,76

Net Holding4,32-2,9225,95
Netaş Telekom.17,260,52-38,53
Niğbaş Niğde Beton11,40-1,30-78,08
Nuh Çimento34,560,00-28,04
Nurol GMYO17,94-0,33146,09
Odaş Elektrik1,481,37-49,37
Orçay Ortaköy Çay Sanayi17,75-6,87

Orge Enerji Elektrik6,25-0,1635,50
Orma Orman Mahsulleri27,980,0090,08
Osmanlı Menkul27,100,07-12,13
Ostim Endüstriyel Yat2,29-0,43-16,84
Otokar321,50-0,995,66
Oyak Çimento6,600,15-24,83
Oyak Yat. Ort.6,950,290,69
Oyak Yatırım Menkul24,100,33

Oylum Sınai Yatırımlar6,2710,0033,12
Özak GMYO4,830,00-5,29
Özbal Çelik Boru15,250,53132,82
Özderici GMYO1,60-0,62-27,93
Özerden Plastik7,44-0,27-17,33
Pamel Elektrik47,62-3,80123,36
Panora GMYO6,71-0,7413,87
Papilon Savunma14,130,57-37,86
Park Elek.Madencilik4,68-0,21-12,85
Parsan28,120,5015,72
Pegasus67,20-1,18-9,92
Peker GMYO1,011,00-56,82
Penguen Gıda3,130,64-38,02
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım125,00-0,40

Pera GMYO1,48-0,67-15,51
Pergamon Dış Ticaret23,160,2626,36
Petkim6,17-0,3223,90
Petrokent Turizm1.959,800,50116,22
Pınar Et ve Un16,92-0,06-22,68
Pınar Su8,15-0,859,69
Pınar Süt16,970,30-24,74
Plastikkart19,300,0533,56
Polisan Holding2,820,36-26,65
Politeknik Metal349,60-0,96-13,83
Prizma Press Matbaacılık4,050,75-26,09
QNB Finans Fin. Kir.67,900,00-45,81
QNB Finansbank38,600,05-45,13
QUA Granite Hayal Yapı12,270,16

Ral Yatırım Holding4,02-0,50-9,46
Ray Sigorta9,56-0,31-38,12
Reysaş GMYO3,051,67-5,92
Reysaş Lojistik4,742,82-8,39
Rhea Girişim1,98-0,50-46,77
Rodrigo Tekstil14,69-1,017,15
Royal Halı3,350,00-2,62
RTA Laboratuvarları24,104,15-20,41
Sabancı Holding9,840,51-10,76
Safkar Ege Soğutmacılık8,100,12-25,55
Sanel Mühendislik5,071,6048,25
Sanifoam Sünger23,960,0076,18
Sanko Pazarlama9,77-0,205,42
Saray Matbaacılık4,27-0,23-51,31
Sarkuysan12,63-0,7145,22
Sasa Polyester27,180,0081,39
Say Yenilenebilir Enerji23,100,00171,45
Sekuro Plastik22,344,3960,03
Selçuk Ecza Deposu9,030,67-32,77
Selçuk Gıda5,80-2,8516,47
Selva Gıda Sanayi8,27-9,91

Senkron Güvenlik25,300,32-3,66
Serve Film Prodüksiyon13,30-1,12-16,87
Servet GMYO70,20-0,99-10,46
Seyitler Kimya21,08-1,3156,57
Silverline Endüstri5,56-1,59-35,35
Sinpaş GMYO4,230,001,20
Smartiks Yazılım5,65-0,53-36,23
Sodaş Sodyum Sanayii23,22-0,77-11,83
Söktaş2,820,00-13,25
Sönmez Filament37,72-0,21-46,27
Sönmez Pamuklu13,620,00-43,25
Sumaş Suni Tahta92,00-0,7680,35
Şeker Fin. Kir.5,300,38-17,19
Şekerbank1,040,00-31,13
Şişe Cam8,580,9419,84
Şok Marketler Ticaret12,390,32-0,72
T. Halk Bankası4,730,85-14,93
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,980,87-32,45
T.S.K.B.1,280,00-26,71
T.Tuborg17,040,00-3,90
Taç Tarım Ürünleri27,923,79165,15
Tat Gıda8,921,83-22,85
TAV Havalimanları22,66-0,616,38
Taze Kuru Gıda198,10-0,45-8,41
Tek-Art Turizm1,36-0,73-32,67
Tekfen Holding14,370,21-12,38
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,840,59-21,01
Temapol Polimer Plastik15,20-0,7832,17
TGS Dış Ticaret16,52-4,6229,98
Tofaş Oto. Fab.47,96-0,8755,15
Torunlar GMYO3,75-1,32-3,85
Trabzon Liman27,561,25-14,20
Trabzonspor Sportif3,300,0035,25
Trend GMYO6,52-0,91-48,13
TSKB GMYO3,28-1,20-32,04
Tuğçelik13,11-1,6562,25
Tukaş6,730,00-30,55
Turcas Petrol3,600,00-25,77
Tureks Turizm Taşımacılık11,041,66

Turkcell15,75-0,572,96
Tümosan Motor ve Traktör16,750,0619,05
Tüpraş108,101,310,09
Türk Hava Yolları12,36-0,64-4,26
Türk İlaç Serum14,480,00

Türk Prysmian Kablo14,780,1422,53
Türk Telekom7,31-0,41-9,66
Türk Traktör162,700,37-4,50
Türker Proje Gayrimenkul147,00-2,0030,20
Türkiye Sigorta5,12-0,19-17,13
Ufuk Yatırım20,741,9754,78
Ulaşlar Turizm Yat.4,05-2,17-4,48
Ulusoy Elektrik51,350,690,00
Ulusoy Un Sanayi5,49-0,907,89
Umpaş Holding1,220,00-53,26
Uşak Seramik1,841,10-21,37
Utopya Turizm21,98-0,09-43,35
Uzertaş Boya29,10-7,03-48,59
Ülker Bisküvi19,410,26-13,03
Ünlü Yatırım Holding5,271,54

Vakıf Fin. Kir.8,250,12142,08
Vakıf GMYO1,490,00-37,88
Vakıf Yat. Ort.6,380,16-13,32
Vakıflar Bankası3,480,29-26,11
Vakko Tekstil10,340,1965,01
Vanet Gıda6,444,04-16,69
VBT Yazılım22,20-2,55

Verusa Holding51,70-0,1914,68
Verusaturk Girisim22,20-0,3670,14
Vestel28,46-0,1445,74
Vestel Beyaz Eşya49,961,6333,66
Viking Kağıt6,81-1,45-24,33
Yapı ve Kredi Bank.2,490,40-16,92
Yaprak Süt ve Besi Çift.32,34-1,28-10,64
Yataş13,940,14-3,53
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,56-0,56-19,09
Yeni Gimat GMYO16,492,4242,25
Yeo Teknoloji41,28-3,64

Yeşil GMYO1,01-0,98-26,81
Yeşil Yapı1,220,83-33,70
Yeşil Yatırım Holding2,27-1,73-46,92
Yibitaş İnşaat Malzeme11.400,003,63-26,92
Yonga Mobilya20,98-0,85-29,57
Yükselen Çelik5,190,97-0,80
Yünsa13,239,98-4,76
Ziraat GMYO1,590,00

Zorlu Enerji1,650,61-34,76
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

AA / Bahar Kara - Ekonomi Haberleri
500