Borsada günün ilk yarısı (2) - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Borsada günün ilk yarısı (2)

AA / Ergin Garip - Haberler | Ekonomi
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)32.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)32.600,30

-19,51
İş Bankası (C)5,171,37-23,89
İş Bankası (Kur.)400.000,00

5,26
İş Fin.Kir.2,871,41-25,65
İş Girişim9,873,79-47,92
İş GMYO1,891,61-25,59
İş Y. Men. Değ.13,220,99-20,35
İş Yat. Ort.2,830,71-15,85
İşbir Holding5.327,400,3594,60
Işık Plastik34,680,93

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,882,33-22,81
İttifak Holding1,461,39-34,53
İz Hayvancılık Tarım18,211,001,17
İzmir Demir Çelik2,660,76-19,63
İzmir Fırça5,44-1,27-2,16
Jantsa Jant Sanayi71,700,3572,99
Kafein Yazılım28,80-0,6234,96
Kalekim Kimyevi Maddeler11,890,68

Kaplamin19,810,05-41,39
Kardemir (A)7,191,5520,84
Kardemir (B)7,172,5836,05
Kardemir (D)7,712,3933,39
Karel Elektronik34,040,7147,61
Karsan Otomotiv4,121,2326,77
Karsu Tekstil7,842,08-8,30
Kartal Yenilenebilir Enerji11,184,00

Kartonsan53,40-0,56-43,60
Katmerciler Ekipman3,406,5810,39
Kent Gıda210,80-0,57-40,72
Kerevitaş Gıda4,481,13-31,91
Kervan Gıda16,260,0624,11
Kervansaray Yat. Holding0,590,00-53,17
Kiler GMYO1,690,60-32,67
Klimasan Klima20,942,8523,39
Koç Holding20,442,25-0,06
Konfrut Gıda16,25-0,12-3,85
Kontrolmatik Teknoloji Enerji63,050,32166,26
Konya Çimento905,901,22-19,83
Koray GMYO8,362,5887,87
Kordsa Teknik Tekstil22,98-0,0947,78
Koza Altın105,901,639,51
Koza Madencilik13,541,80-12,59
Körfez GMYO5,101,19-12,07
Kristal Kola1,901,06-51,53
Kron Telekomünikasyon51,100,2038,71
Kuştur Kuşadası Turizm237,500,0050,99
Kuyumcukent Gayrimenkul2,726,6718,26
Kütahya Porselen48,640,29-3,59
Kütahya Şeker20,029,94

Lider Faktoring3,15-0,94-7,62
Link Bilgisayar32,320,622,29
Logo Yazılım37,040,6518,95
Lokman Hekim Sağlık9,47-0,7332,11
Lüks Kadife45,180,3156,81
Makina Takım2,871,41-15,84
Manas Enerji Yönetimi13,169,94

Marka Yatırım Holding4,31-0,92-32,97
Marmaris Altınyunus170,30-0,7053,29
Marshall238,200,51-22,33
Martı GMYO1,091,87-57,31
Martı Otel1,830,00-14,08
Matriks Bilgi Dağıtım33,006,11

Mavi Giyim54,15-0,823,74
Mazhar Zorlu Holding37,68-0,3219,70
Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi36,32-0,11

Mega Polietilen7,40-9,98-3,39
Menderes Tekstil2,160,93-30,10
Mercan Kimya10,210,29

Merit Turizm16,903,5563,14
Merko Gıda5,040,80-41,67
Metemtur Yatırım6,971,01-13,79
Metro Holding1,620,62-22,12
Metro Petrol ve Tesisleri2,281,33-21,11
Metro Yatırım Ortaklığı1,720,00-26,18
Migros Ticaret34,280,76-19,91
Milpa3,811,33-17,17
Mistral GMYO3,950,51-16,14
MLP Sağlık22,761,0714,54
MMC San. ve Tic. Yat.6,600,7643,48
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,551,89-36,29
Mondi Tire Kutsan7,670,000,92
Naturel Enerji36,100,841,67
Naturelgaz7,950,76

Net Holding4,021,0117,20
Netaş Telekom.19,782,86-29,56
Niğbaş Niğde Beton11,83-0,84-77,25
Nuh Çimento38,120,58-20,63
Nurol GMYO14,551,4699,59
Odaş Elektrik1,851,09-52,56
Orge Enerji Elektrik5,751,2324,66
Orma Orman Mahsulleri25,16-0,6370,92
Osmanlı Menkul22,700,89-26,40
Ostim Endüstriyel Yat2,250,45-18,29
Otokar287,601,05-5,48
Oyak Çimento6,460,62-26,42
Oyak Yat. Ort.7,031,881,85
Oyak Yatırım Menkul Değerler24,840,16

Oylum Sınai Yatırımlar4,010,50-14,86
Özak GMYO4,061,00-20,39
Özbal Çelik Boru13,37-0,45104,12
Özderici GMYO1,482,07-33,33
Özerden Plastik8,02-0,87-10,89
Pamukova Elektrik32,46-0,7352,25
Panora GMYO6,910,2914,82
Papilon Savunma14,980,40-34,18
Park Elek.Madencilik4,710,86-12,29
Parsan28,040,9415,39
Pegasus71,951,41-3,55
Peker GMYO0,990,00-56,23
Penguen Gıda3,100,65-38,61
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım35,000,23

Pera GMYO1,400,00-20,08
Pergamon Dış Ticaret23,040,7025,70
Petkim5,650,5313,45
Petrokent Turizm2.164,600,64138,81
Pınar Et ve Un17,110,82-21,81
Pınar Su7,110,57-4,31
Pınar Süt17,31-0,23-23,24
Plastikkart17,18-0,4118,89
Polisan Holding2,751,10-28,47
Politeknik Metal349,50-0,57-13,86
Prizma Press Matbaacılık4,360,93-20,44
QNB Finans Fin. Kir.84,101,02-32,88
QNB Finansbank40,50-0,10-42,43
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri26,123,32

Ral Yatırım Holding4,131,47-6,98
Ray Sigorta9,991,32-35,34
Reysaş GMYO4,690,86-13,94
Reysaş Lojistik4,070,99-21,34
Rhea Girişim2,002,04-46,24
Rodrigo Tekstil15,21-0,8510,94
Royal Halı3,29-0,30-4,36
RTA Laboratuvarları22,060,64-27,15
Sabancı Holding9,381,30-14,93
Safkar Ege Soğutmacılık7,661,46-29,60
Sanel Mühendislik4,88-0,6142,69
Sanifoam Sünger22,463,1265,15
Sanko Pazarlama9,864,126,39
Saray Matbaacılık4,450,23-49,26
Sarkuysan12,461,5543,26
Sasa Polyester29,501,3796,87
Say Yenilenebilir Enerji23,780,08179,44
Sekuro Plastik21,92-2,5857,02
Selçuk Ecza Deposu8,290,48-38,28
Selçuk Gıda4,571,11-8,23
Selva Gıda Sanayi7,35-0,41

Senkron Güvenlik27,000,302,82
Serve Film Prodüksiyon15,70-1,88-1,88
Servet GMYO72,600,35-7,40
Seyitler Kimya16,16-0,3720,03
Silverline Endüstri5,38-2,89-37,44
Sinpaş GMYO4,573,869,33
Smartiks Yazılım5,800,35-34,54
Sodaş Sodyum Sanayii22,96-4,33-12,82
Söktaş3,980,76-21,81
Sönmez Filament39,52-1,20-43,70
Sönmez Pamuklu13,200,00-45,00
Sumaş Suni Tahta58,000,0013,17
Şeker Fin. Kir.5,766,08-10,00
Şekerbank1,050,96-30,46
Şişe Cam7,571,345,73
Şok Marketler Ticaret11,54-0,09-7,53
T. Halk Bankası4,591,10-17,45
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,421,09-34,26
T.S.K.B.1,241,64-29,00
T.Tuborg16,700,00-7,58
Taç Tarım Ürünleri26,420,30150,90
Tat Gıda8,860,57-23,37
TAV Havalimanları22,800,977,04
Taze Kuru Gıda240,008,1110,96
Tek-Art Turizm1,482,07-26,73
Tekfen Holding14,281,13-12,93
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,02-0,14-18,94
Temapol Polimer Plastik14,510,8326,17
TGS Dış Ticaret11,981,18-5,74
Tofaş Oto. Fab.32,560,875,33
Torunlar GMYO3,310,30-15,13
Trabzon Liman30,020,74-6,54
Trabzonspor Sportif3,390,0038,93
Trend GMYO6,880,44-45,27
TSKB GMYO2,571,18-55,30
Tuğçelik13,952,5772,65
Tukaş6,701,36-30,86
Turcas Petrol3,490,29-28,04
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.10,36-4,34

Turkcell15,491,71-1,30
Tümosan Motor ve Traktör17,530,2924,59
Tüpraş93,351,58-13,56
Türk Hava Yolları12,832,15-0,62
Türk İlaç Serum28,280,78

Türk Prysmian Kablo12,000,93-0,52
Türk Telekom6,410,94-20,79
Türk Traktör169,800,53-0,33
Türker Proje Gayrimenkul118,700,595,14
Türkiye Sigorta4,761,71-22,95
Ufuk Yatırım13,870,003,51
Ulaşlar Turizm Yat.3,800,80-10,38
Ulusoy Elektrik54,50-0,736,13
Ulusoy Un Sanayi4,991,22-1,94
Umpaş Holding1,15-7,26-55,94
Uşak Seramik1,792,29-23,50
Utopya Turizm19,011,12-51,01
Uzertaş Boya35,50-0,56-37,28
Ülker Bisküvi20,001,42-10,39
Ünlü Yatırım Holding5,082,21

Vakıf Fin. Kir.9,05-0,11165,55
Vakıf GMYO1,492,76-37,88
Vakıf Yat. Ort.6,70-0,45-8,97
Vakıflar Bankası3,430,88-27,18
Vakko Tekstil11,040,7376,18
Vanet Gıda5,28-0,38-31,69
VBT Yazılım19,171,75

Verusa Holding47,283,914,83
Verusaturk Girisim21,143,0262,01
Vestel31,860,8951,28
Vestel Beyaz Eşya46,241,2319,97
Viking Kağıt5,919,85-34,33
Yapı ve Kredi Bank.2,291,33-23,59
Yaprak Süt ve Besi Çift.31,540,13-12,85
Yataş13,170,92-8,86
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş4,34-9,96-1,36
Yeni Gimat GMYO13,960,9420,43
Yeşil GMYO1,012,02-26,81
Yeşil Yapı1,120,90-39,13
Yeşil Yatırım Holding2,363,06-44,81
Yibitaş İnşaat Malzeme10.816,100,00-30,67
Yonga Mobilya21,221,05-28,77
Yükselen Çelik5,070,40-3,09
Yünsa10,911,49-21,46
Ziraat Gayrimenkul1,590,00

Zorlu Enerji1,781,14-35,74
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

???????(Son)

AA / Ergin Garip - Ekonomi Haberleri
500