Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)
Anadolu Ajansı / Bahar Kara - Haberler | Ekonomi

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (B)41.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (B)41.249,90-1,991,85
İş Bankası (C)5,750,88-17,86
İş Fin.Kir.3,880,520,52
İş Girişim25,504,0834,56
İş GMYO2,280,44-10,24
İş Y. Men. Değ.21,14-1,2119,71
İş Yat. Ort.3,820,538,52
İşbir Holding5.000,002,3382,48
Işık Plastik Sanayi35,647,09101,24
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,601,9140,35
İttifak Holding2,512,8712,56
İz Hayvancılık Tarım25,243,8740,22
İzmir Demir Çelik3,120,32-5,73
İzmir Fırça6,632,9519,24
Jantsa Jant Sanayi546,10-1,0764,64
Kafein Yazılım29,72-3,0039,01
Kaplamin27,342,01-19,11
Kardemir (A)5,392,28-9,41
Kardemir (B)5,382,092,09
Kardemir (D)6,602,6414,19
Karel Elektronik27,840,8720,73
Karsan Otomotiv4,65-1,0643,08
Karsu Tekstil12,501,6346,20
Kartonsan74,10-0,40-22,45
Katmerciler Ekipman4,531,8047,08
Kent Gıda302,800,00-14,85
Kerevitaş Gıda5,61-2,43-14,74
Kervan Gıda15,250,3915,36
Kervansaray Yat. Holding0,973,19-23,02
Kiler GMYO2,451,24-2,39
Klimasan Klima23,800,8540,25
Koç Holding22,340,815,78
Konfrut Gıda18,96-1,9112,19
Kontrolmatik Teknoloji Enerji80,551,32240,16
Konya Çimento1.233,30-1,819,14
Kordsa Teknik Tekstil25,06-5,0061,16
Koza Altın134,700,9039,30
Koza Madencilik17,51-1,3513,04
Körfez GMYO7,606,8931,03
Kristal Kola3,36-1,75-14,29
Kron Telekomünikasyon58,80-7,2659,61
Kuştur Kuşadası Turizm346,6010,00120,34
Kuyumcukent Gayrimenkul2,221,37-3,48
Kütahya Porselen52,550,864,16
Lider Faktoring4,20-0,9423,17
Link Bilgisayar51,309,1560,94
Logo Yazılım134,50-0,747,17
Lokman Hekim Sağlık17,30-0,2360,90
Lüks Kadife47,641,1564,84
Makina Takım4,40-0,9029,03
Marka Yatırım Holding6,151,32-4,35
Marmaris Altınyunus223,401,32101,08
Marshall319,00-0,474,01
Martı GMYO2,77-4,150,73
Martı Otel2,34-4,889,86
Mavi Giyim51,20-0,39-1,92
Mazhar Zorlu Holding40,007,3527,06
Mega Polietilen8,444,3310,18
Menderes Tekstil3,80-2,0622,98
Merit Turizm414,7010,00395,46
Merko Gıda7,051,15-18,40
Metemtur Otelcilik31,062,7140,54
Metro Holding2,330,0012,02
Metro Petrol ve Tesisleri3,07-0,326,23
Metro Yatırım Ortaklığı2,252,27-3,43
Migros Ticaret41,520,14-2,99
Milpa5,180,3912,61
Mistral GMYO4,871,883,40
MLP Sağlık24,20-0,7421,79
MMC San. ve Tic. Yat.5,70-9,5223,91
Mondi Tire Kutsan7,270,28-4,34
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret40,520,9513,69
Net Holding4,462,7630,03
Netaş Telekom.30,620,999,05
Niğbaş Niğde Beton28,10-1,47-45,96
Nuh Çimento61,801,2325,51
Nurol GMYO14,150,6494,10
Odaş Elektrik3,97-0,751,79
Olmuksan-IP8,263,64-30,30
Orge Enerji Elektrik10,320,1039,84
Orma Orman Mahsulleri20,242,1737,50
Osmanlı Menkul42,08-3,2236,00
Ostim Endüstriyel Yat4,370,927,11
Otokar373,30-0,4517,24
Oyak Çimento7,751,84-11,73
Oyak Yat. Ort.9,050,0030,22
Oylum Sınai Yatırımlar4,730,850,42
Özak GMYO5,150,000,98
Özbal Çelik Boru7,75-2,8818,32
Özderici GMYO2,171,40-2,25
Özerden Plastik10,97-9,9321,89
Pamukova Elektrik22,202,784,13
Panora GMYO6,351,762,58
Papilon Savunma22,222,11-2,37
Park Elek.Madencilik5,78-4,157,64
Parsan32,96-2,1435,64
Pegasus85,403,1414,48
Peker GMYO2,240,00-14,18
Penguen Gıda4,670,86-7,52
Pera GMYO2,150,4722,74
Pergamon Dış Ticaret29,66-0,0755,40
Petkim5,394,468,23
Petrokent Turizm1.846,904,94103,76
Pınar Et ve Un22,880,62-1,72
Pınar Su8,180,3710,09
Pınar Süt23,640,852,43
Plastikkart16,11-0,0611,49
Polisan Holding3,660,27-5,18
Politeknik Metal381,902,88-6,40
Prizma Press Matbaacılık5,13-1,16-6,39
QNB Finans Fin. Kir.128,000,392,15
QNB Finansbank63,750,00-9,38
Ral Yatırım Holding4,181,46-5,86
Ray Sigorta14,551,75-5,83
Reysaş GMYO5,190,39-4,77
Reysaş Lojistik7,740,52-16,23
Rhea Girişim3,100,00-16,67
Rodrigo Tekstil23,00-2,1367,76
Royal Halı3,392,73-1,45
RTA Laboratuvarları21,786,76-28,07
Sabancı Holding11,160,09-2,62
Safkar Ege Soğutmacılık11,41-0,354,87
Sanel Mühendislik4,39-2,0128,36
Sanifoam Sünger19,380,4142,50
Sanko Pazarlama9,131,11-2,77
Saray Matbaacılık5,910,34-32,61
Sarkuysan10,88-2,8623,08
Sasa Polyester43,188,11113,55
Say Yenilenebilir Enerji17,812,65109,28
Sekuro Plastik35,126,42151,58
Selçuk Ecza Deposu11,20-0,80-17,95
Selçuk Gıda4,753,26-4,62
Senkron Güvenlik26,700,751,68
Serve Film Prodüksiyon18,884,8918,00
Servet GMYO108,105,1637,88
Seyitler Kimya42,104,0067,79
Silverline Endüstri6,191,48-28,02
Sinpaş GMYO4,760,8513,88
Smartiks Yazılım8,100,87-8,58
Sodaş Sodyum Sanayii41,503,9155,58
Sok Marketler Ticaret12,010,00-4,83
Söktaş5,29-1,493,93
Sönmez Filament85,000,4721,08
Sönmez Pamuklu24,661,822,75
Sumaş Suni Tahta63,001,6122,93
Şeker Fin. Kir.10,43-0,1062,97
Şekerbank1,391,46-7,95
Şişe Cam7,290,28-0,27
T. Halk Bankası5,410,74-2,70
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası28,802,56-7,28
T.S.K.B.1,750,57-1,69
T.Tuborg21,966,4021,53
Taç Tarım Ürünleri28,361,36169,33
Tat Gıda10,500,96-11,47
TAV Havalimanları24,402,0914,55
Taze Kuru Gıda298,70-0,4338,10
Tek-Art Turizm2,080,972,97
Tekfen Holding17,310,525,55
Teknosa İç ve Dış Ticaret15,64-3,9922,38
Temapol Polimer Plastik18,50-2,3760,87
TGS Dış Ticaret20,86-1,1464,12
Tofaş Oto. Fab.36,32-0,387,08
Torunlar GMYO3,530,00-9,49
Trabzon Liman33,220,063,42
Trabzonspor Sportif2,420,83-0,82
Trend GMYO8,870,00-29,44
TSKB GMYO5,903,692,61
Tuğçelik7,750,00-4,08
Tukaş8,780,23-9,39
Turcas Petrol5,160,196,39
Turkcell15,831,15-1,68
Tümosan Motor ve Traktör18,150,4429,00
Tüpraş103,100,49-4,54
Türk Hava Yolları13,122,261,63
Türk Prysmian Kablo13,19-1,869,01
Türk Telekom7,961,27-6,79
Türk Traktör212,100,5716,09
Türker Proje Gayrimenkul155,90-0,5738,09
Türkiye Sigorta6,911,174,70
Ufuk Yatırım24,986,3086,42
Ulaşlar Turizm Yat.4,10-1,44-3,30
Ulusoy Elektrik62,200,3221,13
Ulusoy Un Sanayi18,583,8661,57
Umpaş Holding1,590,00-39,08
Uşak Seramik2,330,43-0,43
Utopya Turizm36,00-0,11-7,22
Uzertaş Boya69,003,8421,91
Ülker Bisküvi20,50-0,10-11,41
Vakıf Fin. Kir.19,00-1,55346,01
Vakıf GMYO3,400,29-6,08
Vakıf Yat. Ort.7,77-1,025,57
Vakıflar Bankası4,260,71-9,55
Vakko Tekstil7,099,928,74
Vanet Gıda7,17-1,51-7,24
Verusa Holding62,75-0,6339,14
Verusaturk Girisim30,70-2,29134,71
Vestel26,42-2,2925,45
Vestel Beyaz Eşya52,35-0,8528,06
Viking Kağıt7,760,52-13,78
Yapı Kredi Koray GMYO5,933,1333,26
Yapı ve Kredi Bank.2,691,13-12,66
Yaprak Süt ve Besi Çift.122,503,4669,20
Yataş15,780,709,20
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş4,68-0,856,36
Yeni Gimat GMYO15,032,2420,92
Yeşil GMYO1,80-2,7030,43
Yeşil Yapı2,544,1038,04
Yeşil Yatırım Holding172,60-3,6381,02
Yibitaş İnşaat Malzeme14.750,000,00-5,45
Yonga Mobilya30,000,000,18
Yükselen Çelik4,940,00-5,58
Yünsa17,40-2,5818,69
Zorlu Enerji2,670,75-3,61
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title