Advertisement

Borsada günün ilk yarısı (2)

18.02.2021 13:21 | Son Güncelleme: 18.02.2021 13:43
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (C)6,270,32-10,43İş Fin.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (C)6,270,32-10,43
İş Fin.Kir.4,000,003,63
İş Girişim26,162,0338,05
İş GMYO2,501,21-1,57
İş Y. Men. Değ.20,922,855325,75
İş Yat. Ort.4,120,7317,05
İşbir Holding5.100,000,4186,13
Işık Plastik Sanayi39,78-6,44124,62
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,802,8657,89
İttifak Holding3,170,9642,15
İz Hayvancılık Tarım25,901,0943,89
İzmir Demir Çelik4,04-9,0122,07
İzmir Fırça7,301,6731,29
Jantsa Jant Sanayi600,10-2,2680,92
Kafein Yazılım34,06-2,4659,31
Kaplamin30,38-1,49-10,12
Kardemir (A)5,670,00-4,71
Kardemir (B)5,670,007,59
Kardemir (D)6,850,7418,51
Karel Elektronik28,22-0,2822,38
Karsan Otomotiv5,22-0,9560,62
Karsu Tekstil14,940,2074,74
Kartonsan77,00-0,06-19,41
Katmerciler Ekipman4,76-1,4554,55
Kent Gıda322,002,74-9,45
Kerevitaş Gıda6,370,79-3,19
Kervan Gıda16,321,1823,45
Kervansaray Yat. Holding1,041,96-17,46
Kiler GMYO2,65-1,495,58
Klimasan Klima26,009,9853,21
Koç Holding22,221,185,21
Konfrut Gıda21,120,9624,97
Kontrolmatik Teknoloji Enerji92,95-5,92292,53
Konya Çimento1.439,00-0,9027,35
Kordsa Teknik Tekstil28,487,3983,15
Koza Altın144,901,8349,84
Koza Madencilik19,932,7828,66
Körfez GMYO6,43-0,4610,86
Kristal Kola4,040,003,06
Kron Telekomünikasyon71,00-2,7492,73
Kuştur Kuşadası Turizm241,709,9653,66
Kuyumcukent Gayrimenkul2,40-0,834,35
Kütahya Porselen50,200,40-0,50
Lider Faktoring4,667,3736,66
Link Bilgisayar34,346,987,73
Logo Yazılım144,301,6914,98
Lokman Hekim Sağlık17,18-0,6959,78
Lüks Kadife48,002,1366,09
Makina Takım4,276,4825,22
Marka Yatırım Holding6,49-0,920,93
Marmaris Altınyunus278,00-4,14150,23
Marshall321,400,004,79
Martı GMYO2,820,712,55
Martı Otel2,282,247,04
Mavi Giyim52,452,140,48
Mazhar Zorlu Holding41,860,0032,97
Mega Polietilen10,05-2,7131,20
Menderes Tekstil3,370,909,06
Merit Turizm257,709,99207,89
Merko Gıda7,74-0,51-10,42
Metemtur Otelcilik30,005,1235,75
Metro Holding2,47-1,9818,75
Metro Petrol ve Tesisleri3,31-2,6514,53
Metro Yatırım Ortaklığı2,390,422,58
Migros Ticaret44,20-0,583,27
Milpa5,90-1,9928,26
Mistral GMYO4,93-0,404,67
MLP Sağlık23,90-1,4020,28
MMC San. ve Tic. Yat.8,708,7589,13
Mondi Tire Kutsan8,03-0,625,66
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret45,081,6226,49
Net Holding4,51-0,8831,49
Netaş Telekom.34,664,0223,43
Niğbaş Niğde Beton30,60-9,95-41,15
Nuh Çimento61,402,3324,70
Nurol GMYO13,35-0,3783,13
Odaş Elektrik4,192,207,44
Olmuksan-IP8,640,12-27,09
Orge Enerji Elektrik10,980,1848,78
Orma Orman Mahsulleri21,86-0,6448,51
Osmanlı Menkul35,14-0,2813,57
Ostim Endüstriyel Yat4,11-1,670,74
Otokar386,901,0221,51
Oyak Çimento8,340,60-5,01
Oyak Yat. Ort.9,92-0,8042,73
Oylum Sınai Yatırımlar5,381,5114,23
Özak GMYO5,600,729,80
Özbal Çelik Boru8,25-2,7125,95
Özderici GMYO2,380,007,21
Özerden Plastik15,381,5970,89
Pamukova Elektrik22,880,007,32
Panora GMYO6,721,058,56
Papilon Savunma25,32-2,2411,25
Park Elek.Madencilik6,25-1,5716,39
Parsan37,12-1,3852,76
Pegasus74,052,49-0,74
Peker GMYO2,35-0,42-9,96
Penguen Gıda4,951,02-1,98
Pera GMYO2,220,9126,73
Pergamon Dış Ticaret32,281,5769,13
Petkim5,182,574,02
Petrokent Turizm1.890,002,39108,52
Pınar Et ve Un24,781,566,44
Pınar Su8,541,3014,94
Pınar Süt26,021,2512,74
Plastikkart17,18-1,8318,89
Polisan Holding3,980,003,11
Politeknik Metal379,001,85-7,11
Prizma Press Matbaacılık5,740,354,74
QNB Finans Fin. Kir.135,001,897,74
QNB Finansbank66,100,00-6,04
Ral Yatırım Holding4,48-0,220,90
Ray Sigorta15,67-0,761,42
Reysaş GMYO5,450,180,00
Reysaş Lojistik8,21-0,73-11,15
Rhea Girişim3,56-0,28-4,30
Rodrigo Tekstil29,720,00116,78
Royal Halı3,55-1,393,20
RTA Laboratuvarları26,00-0,69-14,13
Sabancı Holding11,140,81-2,79
Safkar Ege Soğutmacılık13,529,3924,26
Sanel Mühendislik4,602,6834,50
Sanifoam Sünger19,22-2,4441,32
Sanko Pazarlama9,821,454,58
Saray Matbaacılık6,47-2,41-26,23
Sarkuysan10,572,9219,57
Sasa Polyester48,446,98139,56
Say Yenilenebilir Enerji16,469,9593,42
Sekuro Plastik38,06-7,17172,64
Selçuk Ecza Deposu12,570,16-7,91
Selçuk Gıda4,853,41-2,61
Senkron Güvenlik27,00-2,532,82
Serve Film Prodüksiyon18,405,3815,00
Servet GMYO128,000,9563,27
Seyitler Kimya39,80-1,4958,62
Silverline Endüstri7,07-0,28-17,79
Sinpaş GMYO5,270,1926,08
Smartiks Yazılım8,62-2,05-2,71
Sodaş Sodyum Sanayii42,00-0,8557,45
Sok Marketler Ticaret13,01-0,153,09
Söktaş5,96-1,6517,09
Sönmez Filament98,501,0340,31
Sönmez Pamuklu26,68-0,8911,17
Sumaş Suni Tahta66,003,1328,78
Şeker Fin. Kir.10,193,5659,22
Şekerbank1,48-0,67-1,99
Şişe Cam7,540,533,15
T. Halk Bankası6,014,168,09
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası29,700,00-4,38
T.S.K.B.1,740,58-2,25
T.Tuborg24,10-0,2533,37
Taç Tarım Ürünleri28,405,19169,71
Tat Gıda11,632,38-1,94
TAV Havalimanları23,500,6010,33
Taze Kuru Gıda316,30-7,1646,23
Tek-Art Turizm2,15-0,926,44
Tekfen Holding18,141,5110,61
Teknosa İç ve Dış Ticaret18,39-3,1643,90
Temapol Polimer Plastik19,33-6,6268,09
TGS Dış Ticaret24,04-3,8489,14
Tofaş Oto. Fab.38,743,8614,21
Torunlar GMYO3,860,52-1,03
Trabzon Liman36,762,7414,45
Trabzonspor Sportif2,47-1,201,23
Trend GMYO9,09-1,09-27,68
TSKB GMYO6,290,169,39
Tuğçelik8,590,236,31
Tukaş9,541,27-1,55
Turcas Petrol5,933,4922,27
Turkcell16,730,543,91
Tümosan Motor ve Traktör18,555,3431,84
Tüpraş103,601,47-4,07
Türk Hava Yolları12,492,38-3,25
Türk Prysmian Kablo14,890,4723,06
Türk Telekom8,490,71-0,59
Türk Traktör226,304,4823,86
Türker Proje Gayrimenkul176,900,8656,69
Türkiye Sigorta7,42-1,0712,42
Ufuk Yatırım26,04-3,4894,33
Ulaşlar Turizm Yat.4,40-3,303,77
Ulusoy Elektrik54,157,875,45
Ulusoy Un Sanayi18,047,6456,87
Umpaş Holding1,97-6,19-24,52
Uşak Seramik2,48-1,205,98
Utopya Turizm37,52-1,78-3,30
Uzertaş Boya67,801,1219,79
Ülker Bisküvi21,920,55-5,27
Vakıf Fin. Kir.13,67-8,26220,89
Vakıf GMYO3,76-0,533,87
Vakıf Yat. Ort.7,74-1,155,16
Vakıflar Bankası4,50-0,66-4,46
Vakko Tekstil6,874,735,37
Vanet Gıda7,88-0,761,94
Verusa Holding69,35-2,3253,77
Verusaturk Girisim32,140,00145,72
Vestel29,461,4539,89
Vestel Beyaz Eşya50,850,0024,39
Viking Kağıt8,490,71-5,67
Yapı Kredi Koray GMYO6,29-0,7941,35
Yapı ve Kredi Bank.2,821,08-8,44
Yaprak Süt ve Besi Çift.131,60-0,3081,77
Yataş17,180,3518,89
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş4,090,25-7,05
Yeni Gimat GMYO15,34-0,5823,41
Yeşil GMYO1,822,2531,88
Yeşil Yapı2,323,1126,09
Yeşil Yatırım Holding205,006,22115,00
Yibitaş İnşaat Malzeme15.900,001,181,92
Yonga Mobilya32,48-0,068,47
Yükselen Çelik5,270,760,73
Yünsa18,439,9625,72
Zorlu Enerji2,862,513,25
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title