Borsada günün ilk yarısı (2)

20.01.2021 13:51 | Son Güncelleme: 20.01.2021 15:11
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (B)39.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (B)39.000,003,97-3,70
İş Bankası (C)6,871,01-0,43
İş Fin.Kir.3,810,26-1,55
İş Girişim23,989,7734,04
İş GMYO2,53-1,920,39
İş Y. Men. Değ.18,372,404,08
İş Yat. Ort.3,52-0,560,28
İşbir Holding3.750,00-5,8241,96
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,160,001,75
İttifak Holding2,274,592,24
İz Hayvancılık Tarım24,8610,0025,89
İzmir Demir Çelik10,95-2,771,11
İzmir Fırça7,449,9231,47
Jantsa Jant Sanayi522,00-8,8352,55
Kafein Yazılım22,825,062,90
Kaplamin36,001,075,86
Kardemir (A)6,37-1,238,40
Kardemir (B)6,38-1,5322,39
Kardemir (D)7,15-2,3422,84
Karel Elektronik24,88-2,377,20
Karsan Otomotiv4,289,8726,77
Karsu Tekstil10,489,9227,02
Kartonsan84,05-0,64-10,52
Katmerciler Ekipman3,454,359,09
Kent Gıda339,40-1,51-4,44
Kerevitaş Gıda6,59-1,80-0,76
Kervan Gıda15,57-3,6816,94
Kervansaray Yat. Holding1,6010,0030,95
Kiler GMYO2,611,191,59
Klimasan Klima19,050,8611,14
Koç Holding21,900,365,59
Konfrut Gıda17,995,638,88
Kontrolmatik Teknoloji Enerji36,962,5045,69
Konya Çimento1.514,700,2030,35
Kordsa Teknik Tekstil19,36-3,3024,18
Koza Altın113,60-2,5419,13
Koza Madencilik16,32-0,065,87
Körfez GMYO6,100,174,14
Kristal Kola4,247,12-0,26
Kron Telekomünikasyon60,20-0,1854,59
Kuştur Kuşadası Turizm219,90-9,9927,15
Kuyumcukent Gayrimenkul2,482,459,13
Kütahya Porselen48,32-1,82-3,67
Lider Faktoring3,313,70-1,47
Link Bilgisayar29,821,34-5,25
Logo Yazılım143,10-0,4115,86
Lokman Hekim Sağlık15,45-0,6444,62
Lüks Kadife35,98-3,0324,15
Makina Takım3,220,00-8,21
Marka Yatırım Holding6,341,11-0,93
Marmaris Altınyunus178,50-10,0055,54
Marshall325,401,095,48
Martı GMYO3,155,0014,55
Martı Otel2,36-1,6412,68
Mavi Giyim58,003,8511,11
Mazhar Zorlu Holding43,007,8930,24
Mega Polietilen9,584,3721,54
Menderes Tekstil3,28-1,252,27
Merit Turizm158,5010,0072,16
Merko Gıda7,69-9,92-11,69
Metemtur Otelcilik27,129,9625,88
Metro Holding2,140,952,40
Metro Petrol ve Tesisleri3,152,637,96
Metro Yatırım Ortaklığı2,330,000,43
Migros Ticaret47,506,149,11
Milpa5,283,4916,09
Mistral GMYO5,450,0017,20
MLP Sağlık24,024,7322,70
MMC San. ve Tic. Yat.4,790,634,78
Mondi Tire Kutsan7,751,051,45
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret38,06-1,106,12
Net Holding3,819,8310,79
Netaş Telekom.31,229,9413,39
Niğbaş Niğde Beton41,54-3,25-18,65
Nuh Çimento48,682,830,24
Nurol GMYO9,033,3721,95
Odaş Elektrik3,810,00-2,05
Olmuksan-IP7,99-2,91-32,41
Orge Enerji Elektrik8,074,227,05
Orma Orman Mahsulleri20,98-7,7337,77
Osmanlı Menkul36,809,9516,90
Ostim Endüstriyel Yat3,97-0,25-2,70
Otokar397,00-2,3023,84
Oyak Çimento8,862,310,80
Oyak Yat. Ort.12,019,9384,75
Oylum Sınai Yatırımlar4,790,422,55
Özak GMYO5,400,556,86
Özbal Çelik Boru7,295,599,62
Özderici GMYO2,33-2,095,41
Özerden Plastik10,6410,007,56
Pamukova Elektrik21,00-4,63-1,50
Panora GMYO6,812,791,29
Papilon Savunma23,805,836,85
Park Elek.Madencilik5,502,650,93
Parsan28,629,9514,57
Pegasus78,903,967,24
Peker GMYO2,502,79-1,15
Penguen Gıda4,99-0,60-0,99
Pera GMYO1,641,23-5,81
Pergamon Dış Ticaret37,0410,00108,73
Petkim5,180,003,21
Petrokent Turizm1.379,0010,0043,74
Pınar Et ve Un25,14-1,233,52
Pınar Su8,32-2,8211,31
Pınar Süt27,90-2,5413,17
Plastikkart18,120,1124,71
Polisan Holding3,86-0,770,78
Politeknik Metal537,003,7434,56
Prizma Press Matbaacılık6,002,1711,86
QNB Finans Fin. Kir.125,100,90-1,04
QNB Finansbank67,300,07-4,55
Ral Yatırım Holding4,46-1,12-0,45
Ray Sigorta15,800,572,20
Reysaş GMYO5,633,322,75
Reysaş Lojistik8,823,19-5,41
Rhea Girişim3,630,28-2,96
Rodrigo Tekstil15,30-3,7611,96
Royal Halı3,40-6,250,29
RTA Laboratuvarları27,960,93-6,41
Sabancı Holding11,25-0,62-1,92
Safkar Ege Soğutmacılık10,42-0,47-3,22
Sanel Mühendislik3,49-0,861,46
Sanifoam Sünger18,203,6332,35
Sanko Pazarlama9,41-0,932,34
Saray Matbaacılık9,990,9113,57
Sarkuysan10,111,5610,18
Sasa Polyester25,763,3724,33
Say Yenilenebilir Enerji9,454,124,00
Sekuro Plastik20,229,9931,73
Selçuk Ecza Deposu12,80-0,78-6,81
Selçuk Gıda4,62-1,42-2,61
Senkron Güvenlik35,589,9923,23
Serve Film Prodüksiyon15,503,96-3,13
Servet GMYO109,10-0,1839,16
Seyitler Kimya35,540,5544,59
Silverline Endüstri7,86-9,98-1,40
Sinpaş GMYO5,492,0828,95
Smartiks Yazılım8,650,12-3,16
Sodaş Sodyum Sanayii37,702,4348,68
Söktaş4,894,46-3,34
Sönmez Filament81,401,6415,10
Sönmez Pamuklu28,90-1,6921,50
Sumaş Suni Tahta80,008,9760,00
Şeker Fin. Kir.7,183,4811,56
Şekerbank1,58-0,635,30
Şişe Cam7,951,798,62
Şok Marketler14,032,0510,70
T. Halk Bankası5,630,891,44
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası35,869,975,15
T.S.K.B.1,95-0,535,62
T.Tuborg18,392,470,94
Taç Tarım Ürünleri14,509,9750,90
Tat Gıda11,080,00-7,50
TAV Havalimanları24,024,7015,02
Taze Kuru Gıda297,00-10,0037,31
Tek-Art Turizm2,230,4510,40
Tekfen Holding18,722,2414,09
Teknosa İç ve Dış Ticaret13,630,008,53
Temapol Polimer Plastik15,609,9930,17
TGS Dış Ticaret28,269,94147,05
Tofaş Oto. Fab.38,26-1,1913,03
Torunlar GMYO4,21-1,445,13
Trabzon Liman36,98-2,8118,31
Trabzonspor Sportif2,560,395,33
Trend GMYO9,983,30-27,76
TSKB GMYO5,140,20-11,30
Tuğçelik8,193,690,74
Tukaş9,37-0,32-2,89
Turcas Petrol4,92-0,210,21
Turkcell16,751,015,22
Tümosan Motor ve Traktör18,412,1428,71
Tüpraş109,900,280,37
Türk Hava Yolları13,271,514,03
Türk Prysmian Kablo13,82-2,0610,08
Türk Telekom8,662,803,04
Türk Traktör185,000,33-0,60
Türker Proje Gayrimenkul165,00-1,8748,80
Türkiye Sigorta7,102,167,27
Ufuk Yatırım19,9610,0035,45
Ulaşlar Turizm Yat.4,10-0,73-3,30
Ulusoy Elektrik48,80-1,02-5,08
Ulusoy Un Sanayi13,711,4912,35
Umpaş Holding2,35-9,72-0,38
Uşak Seramik2,360,00-0,85
Utopya Turizm42,22-3,5910,82
Uzertaş Boya87,10-1,0253,89
Ülker Bisküvi24,000,520,61
Vakıf Fin. Kir.5,739,8628,17
Vakıf GMYO3,640,270,83
Vakıf Yat. Ort.7,711,436,11
Vakıflar Bankası4,741,051,70
Vakko Tekstil6,493,820,00
Vanet Gıda7,870,642,20
Verusa Holding47,40-0,853,86
Verusaturk Girisim17,522,3821,79
Vestel24,58-0,0816,33
Vestel Beyaz Eşya41,242,981,52
Viking Kağıt7,95-1,34-10,33
Yapı Kredi Koray GMYO4,720,224,27
Yapı ve Kredi Bank.3,190,624,87
Yaprak Süt ve Besi Çift.151,809,9492,54
Yataş15,823,527,96
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş4,23-1,61-2,73
Yeni Gimat GMYO12,86-0,313,54
Yeşil GMYO2,079,6057,25
Yeşil Yapı2,709,7752,72
Yeşil Yatırım Holding224,009,97133,67
Yibitaş İnşaat Malzeme17.000,001,827,69
Yonga Mobilya39,6410,0032,00
Yükselen Çelik5,260,960,54
Yünsa15,670,332,66
Zorlu Enerji3,07-2,569,75
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title