Borsada günün ilk yarısı (2)

03.12.2020 13:25 | Son Güncelleme: 03.12.2020 15:22
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)338.785,00104,30İş Bankası (B)42.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)338.785,00

104,30
İş Bankası (B)42.000,10

39,16
İş Bankası (C)6,62-1,633,28
İş Bankası (Kur.)373.000,00

77,62
İş Fin.Kir.3,780,27-0,53
İş Girişim16,661,34338,42
İş GMYO2,161,4122,73
İş Y. Men. Değ.12,970,54222,10
İş Yat. Ort.3,350,60107,90
İşbir Holding3.000,000,00597,67
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,221,6796,77
İttifak Holding2,35-0,8480,23
İz Hayvancılık Tarım14,805,34465,64
İzmir Demir Çelik19,10-2,90133,21
İzmir Fırça5,500,00205,56
Jantsa Jant Sanayi251,70-1,49373,23
Kafein Yazılım17,91-0,8961,27
Kaplamin25,000,81350,45
Kardemir (A)5,12-0,1993,21
Kardemir (B)4,810,6382,20
Kardemir (D)5,070,4090,60
Karel Elektronik20,043,0937,92
Karsan Otomotiv3,020,3391,14
Karsu Tekstil6,640,45104,94
Kartonsan2.908,00-0,38652,71
Katmerciler Ekipman3,06-1,29100,17
Kent Gıda480,000,001967,05
Kerevitaş Gıda7,04-0,56115,95
Kervansaray Yat. Holding1,14-8,80107,27
Kiler GMYO2,47-0,80131,06
Klimasan Klima20,56-6,46-3,08
Koç Holding18,25-1,08-8,79
Konfrut Gıda16,55-1,08111,64
Kontrolmatik Teknoloji Enerji17,161,06

Konya Çimento1.154,600,18325,58
Kordsa Teknik Tekstil14,680,5515,45
Koza Altın78,200,905,60
Koza Madencilik13,270,3832,30
Körfez GMYO5,95-0,67148,95
Kristal Kola3,12-2,50106,62
Kron Telekomünikasyon26,22-0,30106,13
Kuştur Kuşadası Turizm164,001,86598,61
Kuyumcukent Gayrimenkul2,350,43109,58
Kütahya Porselen37,300,81463,44
Lider Faktoring3,080,3367,85
Link Bilgisayar46,84-2,13160,39
Logo Yazılım109,50-1,6280,10
Lokman Hekim Sağlık11,27-1,4996,49
Lüks Kadife28,020,07224,31
Makina Takım2,812,5549,47
Marka Yatırım Holding6,45-0,46446,61
Marmaris Altınyunus94,70-1,1533,38
Marshall332,600,48599,62
Martı GMYO2,93-1,01190,10
Martı Otel2,28-1,72150,55
Mavi Giyim48,20-1,63-16,75
Mazhar Zorlu Holding18,491,4852,94
Mega Polietilen10,30-0,29712,01
Menderes Tekstil3,16-0,32141,22
Merit Turizm83,854,75331,33
Merko Gıda13,230,991160,00
Metemtur Otelcilik13,002,36630,34
Metro Holding2,190,0058,70
Metro Petrol ve Tesisleri3,171,6061,73
Metro Yatırım Ortaklığı2,610,77-51,06
Migros Ticaret41,720,1972,25
Milpa4,61-2,95110,50
Mistral GMYO4,594,56144,59
MLP Sağlık19,53-1,4122,06
MMC San. ve Tic. Yat.5,70-2,23400,00
Mondi Tire Kutsan6,856,0465,46
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret34,74-0,46173,11
Net Holding3,13-0,3220,38
Netaş Telekom.21,26-2,2162,79
Niğbaş Niğde Beton81,004,181206,45
Nuh Çimento52,057,19373,83
Nurol GMYO7,170,99100,84
Odaş Elektrik3,560,56146,25
Olmuksan-IP7,34-0,14186,61
Orge Enerji Elektrik7,32-0,4147,58
Orma Orman Mahsulleri12,910,00367,75
Osmanlı Menkul21,021,35403,92
Ostim Endüstriyel Yat4,181,21148,81
Otokar241,10-2,2363,97
Oyak Çimento8,200,1249,15
Oyak Yat. Ort.6,29-0,16172,45
Oylum Sınai Yatırımlar5,18-0,7767,70
Özak GMYO4,502,2775,10
Özbal Çelik Boru6,82-0,58323,11
Özderici GMYO2,251,8143,31
Özerden Plastik8,53-1,84274,12
Pamukova Elektrik21,50-6,931579,69
Panora GMYO6,57-0,3017,29
Papilon Savunma21,000,00172,50
Park Elek.Madencilik5,07-0,3966,23
Parsan22,54-1,3133,06
Pegasus64,801,97-25,00
Peker GMYO2,39-0,83164,28
Penguen Gıda5,29-1,31477,89
Pera GMYO2,382,15153,19
Pergamon Dış Ticaret16,671,52115,44
Petkim4,281,1834,80
Petrokent Turizm1.030,001,98704,06
Pınar Et ve Un24,20-0,41166,24
Pınar Su7,52-0,53224,14
Pınar Süt22,220,6376,22
Plastikkart12,64-0,3236,35
Polisan Holding3,870,7828,25
Politeknik Metal345,200,00353,78
Prizma Press Matbaacılık5,832,6435,58
QNB Finans Fin. Kir.139,10-1,077,75
QNB Finansbank77,80-1,58107,47
Ral Yatırım Holding4,880,0085,94
Ray Sigorta22,94-3,37570,76
Reysaş GMYO6,109,9132,90
Reysaş Lojistik11,183,71155,25
Rhea Girişim3,771,62216,81
Rodrigo Tekstil14,22-6,63685,64
Royal Halı4,030,75194,16
RTA Laboratuvarları42,52-0,141732,76
Sabancı Holding10,08-1,6610,53
Safkar Ege Soğutmacılık19,003,04771,56
Sanel Mühendislik3,96-2,2234,97
Sanifoam Sünger12,79-1,24155,80
Sanko Pazarlama7,66-0,655,13
Saray Matbaacılık8,180,62532,75
Sarkuysan8,428,65164,99
Sasa Polyester17,03-0,87120,31
Say Yenilenebilir Enerji8,39-1,41274,55
Sekuro Plastik11,23-1,32109,51
Selçuk Ecza Deposu16,679,96179,47
Selçuk Gıda4,090,25279,50
Senkron Güvenlik6,340,16132,23
Serve Film Prodüksiyon15,94-0,06902,52
Servet GMYO59,600,17601,18
Seyitler Kimya20,560,10202,80
Silverline Endüstri4,985,73130,56
Sinpaş GMYO3,73-1,58221,55
Smartiks Yazılım7,944,20-19,06
Sodaş Sodyum Sanayii24,980,00549,47
Söktaş5,080,20198,73
Sönmez Filament42,900,47779,10
Sönmez Pamuklu15,940,38223,98
Sumaş Suni Tahta41,24-0,63320,26
Şeker Fin. Kir.4,420,23-7,53
Şekerbank1,420,0030,24
Şişe Cam6,86-0,4434,76
Şok Marketler12,120,5812,64
T. Halk Bankası5,37-0,56-9,14
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası37,32-1,0658,92
T.S.K.B.2,05-8,4869,42
T.Tuborg19,374,0862,77
Taç Tarım Ürünleri10,700,00242,95
Tat Gıda11,01-0,7280,97
TAV Havalimanları20,281,40-25,34
Taze Kuru Gıda255,000,003422,10
Tek-Art Turizm1,990,5157,94
Tekfen Holding15,03-0,79-16,92
Teknosa İç ve Dış Ticaret15,958,73279,76
Temapol Polimer Plastik10,22-0,7895,79
TGS Dış Ticaret9,34-0,32100,00
Tofaş Oto. Fab.29,18-1,0225,22
Torunlar GMYO3,770,5337,09
Trabzon Liman34,120,35225,76
Trabzonspor Sportif5,079,98135,81
Trend GMYO14,74-3,28570,00
TSKB GMYO4,19-4,34338,75
Tuğçelik7,130,0080,51
Tukaş11,36-1,30-8,02
Turcas Petrol5,160,3993,26
Turkcell15,10-0,3312,05
Tümosan Motor ve Traktör10,950,9270,83
Tüpraş91,50-1,35-27,84
Türk Hava Yolları12,320,57-14,80
Türk Prysmian Kablo13,10-0,23407,65
Türk Telekom7,60-1,175,33
Türk Traktör139,40-0,21163,46
Türker Proje Gayrimenkul92,352,73119,88
Türkiye Sigorta6,111,66180,56
Ufuk Yatırım16,2810,00531,01
Ulaşlar Turizm Yat.4,113,01341,05
Ulusoy Elektrik47,38-0,0478,12
Ulusoy Un Sanayi11,70-0,26206,28
Umpaş Holding0,789,8625,81
Uşak Seramik2,340,4392,84
Utopya Turizm26,82-0,37445,12
Uzertaş Boya33,70-9,121418,02
Ülker Bisküvi22,160,00-0,89
Vakıf Fin. Kir.3,94-0,7686,07
Vakıf GMYO3,761,90117,22
Vakıf Yat. Ort.7,750,65325,56
Vakıflar Bankası4,62-1,07-16,15
Vakko Tekstil6,090,0034,14
Vanet Gıda8,721,40509,79
Verusa Holding44,782,24141,39
Verusaturk Girisim10,123,0592,44
Vestel20,280,4060,70
Vestel Beyaz Eşya34,70-0,6964,47
Viking Kağıt6,381,59241,18
Yapı Kredi Koray GMYO4,63-0,4391,32
Yapı ve Kredi Bank.2,94-1,3418,55
Yaprak Süt ve Besi Çift.36,301,40480,24
Yataş11,760,9460,22
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,77-0,79134,16
Yeni Gimat GMYO12,550,004,83
Yeşil GMYO1,222,5290,62
Yeşil Yapı1,402,94112,12
Yeşil Yatırım Holding73,303,24552,72
Yibitaş İnşaat Malzeme17.560,50-2,90496,28
Yonga Mobilya30,500,00230,35
Yükselen Çelik7,041,44129,69
Yünsa14,434,4943,33
Zorlu Enerji2,69-0,3765,03
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title