Borsada günün ilk yarısı (2)

01.12.2020 13:25 | Son Güncelleme: 01.12.2020 14:14
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)338.785,00104,30İş Bankası (B)41.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)338.785,00

104,30
İş Bankası (B)41.000,000,3235,85
İş Bankası (C)6,560,772,34
İş Bankası (Kur.)315.994,90

50,47
İş Fin.Kir.3,670,82-3,42
İş Girişim15,931,53319,21
İş GMYO2,090,4818,75
İş Y. Men. Değ.12,950,39221,60
İş Yat. Ort.3,230,94100,46
İşbir Holding2.950,001,38586,05
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,170,0088,71
İttifak Holding2,301,3276,40
İz Hayvancılık Tarım14,980,00472,52
İzmir Demir Çelik20,22-2,13146,89
İzmir Fırça5,750,00219,44
Jantsa Jant Sanayi234,305,54340,51
Kafein Yazılım17,721,3759,55
Kaplamin23,601,72325,23
Kardemir (A)5,100,2092,45
Kardemir (B)4,490,0070,08
Kardemir (D)4,80-2,0480,45
Karel Elektronik17,353,6419,41
Karsan Otomotiv2,941,3886,08
Karsu Tekstil6,653,26105,25
Kartonsan2.713,005,29602,23
Katmerciler Ekipman3,071,32100,83
Kent Gıda500,000,002053,17
Kerevitaş Gıda7,17-2,71119,94
Kervansaray Yat. Holding1,14-9,52107,27
Kiler GMYO2,524,13135,74
Klimasan Klima20,445,69-3,65
Koç Holding17,891,42-10,59
Konfrut Gıda17,08-3,88118,41
Kontrolmatik Teknoloji Enerji16,821,75

Konya Çimento1.035,406,84281,64
Kordsa Teknik Tekstil14,530,9014,27
Koza Altın76,102,222,77
Koza Madencilik12,841,3428,02
Körfez GMYO6,001,35151,05
Kristal Kola2,950,0095,36
Kron Telekomünikasyon26,160,69105,66
Kuştur Kuşadası Turizm150,300,80540,25
Kuyumcukent Gayrimenkul2,38-0,83112,25
Kütahya Porselen37,002,44458,91
Lider Faktoring3,060,0066,76
Link Bilgisayar46,600,87159,05
Logo Yazılım113,200,8986,18
Lokman Hekim Sağlık11,80-4,53105,73
Lüks Kadife28,560,56230,56
Makina Takım2,681,1342,55
Marka Yatırım Holding7,20-0,69510,17
Marmaris Altınyunus92,352,5030,07
Marshall335,805,90606,35
Martı GMYO2,982,05195,05
Martı Otel2,22-0,89143,96
Mavi Giyim46,260,57-20,10
Mazhar Zorlu Holding17,650,2845,99
Mega Polietilen10,550,57731,72
Menderes Tekstil3,181,60142,75
Merit Turizm72,804,15274,49
Merko Gıda12,50-0,871090,48
Metemtur Otelcilik12,540,24604,49
Metro Holding2,17-0,4657,25
Metro Petrol ve Tesisleri3,080,9857,14
Metro Yatırım Ortaklığı2,532,43-52,56
Migros Ticaret41,42-1,8071,02
Milpa4,402,80100,91
Mistral GMYO4,241,19125,94
MLP Sağlık20,38-3,6027,37
MMC San. ve Tic. Yat.5,87-0,51414,91
Mondi Tire Kutsan6,431,4255,31
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret34,52-0,23171,38
Net Holding3,111,3019,62
Netaş Telekom.19,722,2851,00
Niğbaş Niğde Beton70,40-1,401035,48
Nuh Çimento44,169,96302,01
Nurol GMYO7,151,85100,28
Odaş Elektrik3,471,76140,02
Olmuksan-IP7,350,68187,00
Orge Enerji Elektrik7,281,1146,77
Orma Orman Mahsulleri11,99-0,99334,42
Osmanlı Menkul20,500,89391,45
Ostim Endüstriyel Yat4,110,24144,64
Otokar226,304,2453,90
Oyak Çimento8,222,1149,52
Oyak Yat. Ort.6,310,32173,32
Oylum Sınai Yatırımlar5,33-2,2072,56
Özak GMYO4,250,4765,37
Özbal Çelik Boru6,771,04320,01
Özderici GMYO2,201,3840,13
Özerden Plastik8,45-1,40270,61
Pamukova Elektrik27,90-2,112079,69
Panora GMYO6,521,8716,40
Papilon Savunma20,120,60161,08
Park Elek.Madencilik5,060,6065,90
Parsan22,800,8834,59
Pegasus58,652,53-32,12
Peker GMYO2,250,00148,79
Penguen Gıda5,56-1,94507,39
Pera GMYO2,471,23162,77
Pergamon Dış Ticaret16,242,72109,88
Petkim4,241,1933,54
Petrokent Turizm910,006,43610,38
Pınar Et ve Un24,60-3,68170,64
Pınar Su7,68-3,03231,03
Pınar Süt22,58-3,6779,07
Plastikkart11,481,0623,84
Polisan Holding3,781,3425,27
Politeknik Metal290,00-9,99281,22
Prizma Press Matbaacılık5,64-1,0531,16
QNB Finans Fin. Kir.140,80-1,129,06
QNB Finansbank80,552,35114,80
Ral Yatırım Holding4,890,2086,32
Ray Sigorta22,98-5,04571,93
Reysaş GMYO4,820,845,01
Reysaş Lojistik10,322,18135,62
Rhea Girişim3,430,00188,24
Rodrigo Tekstil18,900,96944,20
Royal Halı4,000,25191,97
RTA Laboratuvarları43,92-3,091793,10
Sabancı Holding9,902,708,56
Safkar Ege Soğutmacılık16,779,97669,27
Sanel Mühendislik3,400,0015,88
Sanifoam Sünger13,000,23160,00
Sanko Pazarlama7,360,821,02
Saray Matbaacılık7,881,03509,54
Sarkuysan7,041,29121,56
Sasa Polyester16,752,70116,69
Say Yenilenebilir Enerji8,100,25261,61
Sekuro Plastik11,17-0,45108,40
Selçuk Ecza Deposu13,799,97131,19
Selçuk Gıda4,000,00271,15
Senkron Güvenlik5,769,92110,99
Serve Film Prodüksiyon16,100,56912,58
Servet GMYO57,000,71570,59
Seyitler Kimya21,886,42222,24
Silverline Endüstri4,333,59100,46
Sinpaş GMYO3,77-0,53225,00
Smartiks Yazılım7,550,67-23,04
Sodaş Sodyum Sanayii23,482,09510,47
Söktaş5,030,80195,79
Sönmez Filament43,007,45781,15
Sönmez Pamuklu16,152,22228,25
Sumaş Suni Tahta40,00-2,34307,63
Şeker Fin. Kir.4,42-2,43-7,53
Şekerbank1,460,6933,91
Şişe Cam6,800,0033,59
Şok Marketler12,28-2,2314,13
T. Halk Bankası5,32-0,56-9,98
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası63,250,4045,07
T.S.K.B.2,300,4490,08
T.Tuborg17,281,6545,21
Taç Tarım Ürünleri11,808,16278,21
Tat Gıda11,17-2,0283,60
TAV Havalimanları19,191,05-29,36
Taze Kuru Gıda275,002,613698,34
Tek-Art Turizm2,060,9863,49
Tekfen Holding14,731,24-18,58
Teknosa İç ve Dış Ticaret12,936,60207,86
Temapol Polimer Plastik10,241,9996,17
TGS Dış Ticaret9,221,3297,43
Tofaş Oto. Fab.28,640,4922,91
Torunlar GMYO3,661,1033,09
Trabzon Liman33,322,97218,13
Trabzonspor Sportif4,280,9499,07
Trend GMYO15,373,02598,64
TSKB GMYO3,896,28307,34
Tuğçelik7,050,2878,48
Tukaş11,67-1,77-5,51
Turcas Petrol4,971,8486,14
Turkcell15,021,4911,46
Tümosan Motor ve Traktör10,320,9861,00
Tüpraş92,701,92-26,89
Türk Hava Yolları11,571,49-19,99
Türk Prysmian Kablo13,310,83415,79
Türk Telekom7,59-1,175,19
Türk Traktör140,102,26164,79
Türker Proje Gayrimenkul89,951,98114,17
Türkiye Sigorta5,672,16160,35
Ufuk Yatırım13,459,89421,32
Ulaşlar Turizm Yat.3,680,27294,91
Ulusoy Elektrik47,00-1,8076,69
Ulusoy Un Sanayi11,91-3,25211,78
Umpaş Holding0,71

14,52
Uşak Seramik2,312,2190,36
Utopya Turizm25,48-1,09417,89
Uzertaş Boya35,669,991506,31
Ülker Bisküvi22,260,27-0,45
Vakıf Fin. Kir.3,800,8079,46
Vakıf GMYO3,711,09114,33
Vakıf Yat. Ort.7,680,39321,71
Vakıflar Bankası4,591,10-16,70
Vakko Tekstil5,981,3631,72
Vanet Gıda9,606,67571,33
Verusa Holding43,40-0,05133,95
Verusaturk Girisim9,53-0,1081,22
Vestel20,281,4060,70
Vestel Beyaz Eşya34,620,7664,09
Viking Kağıt6,29-2,18236,36
Yapı Kredi Koray GMYO4,660,8792,56
Yapı ve Kredi Bank.2,901,4016,94
Yaprak Süt ve Besi Çift.36,000,00475,44
Yataş11,730,0059,81
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,781,61134,78
Yeni Gimat GMYO12,54-0,164,75
Yeşil GMYO1,202,5687,50
Yeşil Yapı1,362,26106,06
Yeşil Yatırım Holding74,005,71558,95
Yibitaş İnşaat Malzeme16.506,100,00460,48
Yonga Mobilya30,000,00224,94
Yükselen Çelik6,880,58124,47
Yünsa13,161,2330,71
Zorlu Enerji2,691,1365,03
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title