Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

30.11.2020 13:29 | Son Güncelleme: 30.11.2020 16:05
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)338.785,00104,30İş Bankası (B)41.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)338.785,00

104,30
İş Bankası (B)41.399,900,0037,18
İş Bankası (C)6,69-1,624,37
İş Bankası (Kur.)315.994,90

50,47
İş Fin.Kir.3,69-2,12-2,89
İş Girişim15,86-0,88317,37
İş GMYO2,11-0,9419,89
İş Y. Men. Değ.12,80-1,08217,87
İş Yat. Ort.3,27-1,80102,94
İşbir Holding3.058,00-1,35611,16
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,170,0088,71
İttifak Holding2,32-1,6977,93
İz Hayvancılık Tarım14,98-0,99472,52
İzmir Demir Çelik20,000,00144,20
İzmir Fırça5,907,27227,78
Jantsa Jant Sanayi224,40-4,10321,90
Kafein Yazılım17,76-1,3359,91
Kaplamin24,86-0,08347,93
Kardemir (A)5,13-2,8493,58
Kardemir (B)4,57-2,9773,11
Kardemir (D)5,09-1,3691,35
Karel Elektronik17,04-0,5317,27
Karsan Otomotiv2,97-1,6687,97
Karsu Tekstil6,53-2,39101,54
Kartonsan2.665,10-2,38589,83
Katmerciler Ekipman3,06-2,55100,17
Kent Gıda518,006,582130,69
Kerevitaş Gıda7,363,95125,77
Kervansaray Yat. Holding1,518,63174,55
Kiler GMYO2,51-1,95134,80
Klimasan Klima20,50-1,06-3,37
Koç Holding18,22-2,46-8,94
Konfrut Gıda17,364,58121,99
Kontrolmatik Teknoloji Enerji16,59-1,72

Konya Çimento1.011,90-5,80272,98
Kordsa Teknik Tekstil14,31-3,3812,54
Koza Altın75,80-1,242,36
Koza Madencilik12,92-1,9028,81
Körfez GMYO6,25-2,34161,51
Kristal Kola2,923,1893,38
Kron Telekomünikasyon26,18-1,87105,82
Kuştur Kuşadası Turizm159,10-3,58577,74
Kuyumcukent Gayrimenkul2,23-2,1998,88
Kütahya Porselen37,12-2,32460,73
Lider Faktoring3,08-1,9167,85
Link Bilgisayar46,74-1,72159,83
Logo Yazılım116,304,7791,28
Lokman Hekim Sağlık11,643,56102,94
Lüks Kadife29,00-0,34235,65
Makina Takım2,71-2,1744,15
Marka Yatırım Holding7,000,00493,22
Marmaris Altınyunus92,00-4,7629,58
Marshall336,901,17608,67
Martı GMYO3,04-2,25200,99
Martı Otel2,29-4,58151,65
Mavi Giyim46,80-2,90-19,17
Mazhar Zorlu Holding17,55-2,2345,16
Mega Polietilen10,68-0,09741,97
Menderes Tekstil3,181,27142,75
Merit Turizm70,00-1,75260,08
Merko Gıda12,622,521101,90
Metemtur Otelcilik12,59-0,47607,30
Metro Holding2,11-2,3152,90
Metro Petrol ve Tesisleri3,10-2,2158,16
Metro Yatırım Ortaklığı2,630,00-50,68
Migros Ticaret42,243,1874,40
Milpa4,46-2,41103,65
Mistral GMYO4,311,65129,67
MLP Sağlık20,305,5626,88
MMC San. ve Tic. Yat.5,48-6,96380,70
Mondi Tire Kutsan6,43-1,3855,31
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret35,32-2,59177,67
Net Holding3,17-0,6321,92
Netaş Telekom.19,840,7151,91
Niğbaş Niğde Beton71,400,561051,61
Nuh Çimento40,10-2,05265,05
Nurol GMYO7,19-1,91101,40
Odaş Elektrik3,41-1,16135,87
Olmuksan-IP7,73-0,13201,84
Orge Enerji Elektrik7,25-2,0346,17
Orma Orman Mahsulleri13,140,00376,09
Osmanlı Menkul20,16-3,08383,30
Ostim Endüstriyel Yat4,07-0,49142,26
Otokar226,90-0,0454,31
Oyak Çimento8,09-1,7047,15
Oyak Yat. Ort.6,29-0,16172,45
Oylum Sınai Yatırımlar5,373,2773,85
Özak GMYO4,310,2367,70
Özbal Çelik Boru6,84-2,29324,35
Özderici GMYO2,22-1,3341,40
Özerden Plastik8,810,00286,40
Panora GMYO6,64-2,2118,54
Papilon Savunma20,44-1,64165,24
Park Elek.Madencilik5,10-2,4967,21
Parsan22,76-2,9034,36
Pegasus58,95-4,46-31,77
Peker GMYO2,270,00151,01
Penguen Gıda5,584,49509,57
Pera GMYO2,51-3,46167,02
Pergamon Dış Ticaret15,700,06102,90
Petkim4,230,0033,23
Petrokent Turizm940,00-1,05633,80
Pınar Et ve Un25,605,18181,65
Pınar Su7,915,05240,95
Pınar Süt23,467,4286,05
Plastikkart11,23-0,7121,14
Polisan Holding3,79-2,3225,60
Politeknik Metal335,00-6,42340,37
Prizma Press Matbaacılık5,804,6934,88
QNB Finans Fin. Kir.148,00-6,4514,64
QNB Finansbank82,95-5,09121,20
Ral Yatırım Holding4,98-4,2389,75
Ray Sigorta22,94-6,06570,76
Reysaş GMYO4,84-1,025,45
Reysaş Lojistik10,221,79133,33
Rhea Girişim3,481,75192,44
Rodrigo Tekstil18,719,93933,70
Royal Halı4,000,25191,97
RTA Laboratuvarları45,302,441852,59
Sabancı Holding9,89-1,008,45
Safkar Ege Soğutmacılık15,259,95599,54
Sanel Mühendislik3,46-1,9817,93
Sanifoam Sünger12,61-8,69152,20
Sanko Pazarlama7,31-1,480,33
Saray Matbaacılık7,760,78500,26
Sarkuysan6,96-0,43119,04
Sasa Polyester16,59-2,70114,62
Say Yenilenebilir Enerji8,10-1,70261,61
Sekuro Plastik11,44-2,97113,43
Selçuk Ecza Deposu12,489,47109,23
Selçuk Gıda4,090,99279,50
Senkron Güvenlik5,004,8283,15
Serve Film Prodüksiyon17,001,19969,18
Servet GMYO57,10-1,55571,76
Seyitler Kimya20,208,02197,50
Silverline Endüstri4,21-1,8694,91
Sinpaş GMYO3,960,51241,38
Smartiks Yazılım7,53-1,83-23,24
Sodaş Sodyum Sanayii24,521,49537,51
Söktaş4,97-1,58192,26
Sönmez Filament37,220,59662,70
Sönmez Pamuklu15,931,79223,78
Sumaş Suni Tahta41,500,00322,91
Şeker Fin. Kir.4,390,92-8,16
Şekerbank1,480,0035,75
Şişe Cam6,71-2,4731,82
Şok Marketler12,443,6715,61
T. Halk Bankası5,33-1,66-9,81
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası65,80-5,3950,92
T.S.K.B.2,29-4,9889,26
T.Tuborg17,13-1,5543,95
Taç Tarım Ürünleri10,901,40249,36
Tat Gıda11,442,1488,04
TAV Havalimanları19,25-3,51-29,13
Taze Kuru Gıda278,00-0,363739,78
Tek-Art Turizm2,137,0469,05
Tekfen Holding14,83-2,11-18,02
Teknosa İç ve Dış Ticaret12,139,97188,81
Temapol Polimer Plastik10,01-1,8691,76
TGS Dış Ticaret9,15-1,1995,93
Tofaş Oto. Fab.28,78-1,2423,51
Torunlar GMYO3,72-1,3335,27
Trabzon Liman33,10-3,83216,03
Trabzonspor Sportif4,35-1,14102,33
Trend GMYO14,244,78547,27
TSKB GMYO3,68-2,39285,35
Tuğçelik7,09-1,1279,49
Tukaş11,814,51-4,37
Turcas Petrol4,95-1,3985,39
Turkcell15,12-1,5112,20
Tümosan Motor ve Traktör10,44-3,0662,87
Tüpraş92,35-1,91-27,17
Türk Hava Yolları11,67-2,18-19,29
Türk Prysmian Kablo13,38-1,98418,50
Türk Telekom7,60-0,915,33
Türk Traktör139,20-1,28163,08
Türker Proje Gayrimenkul90,10-0,72114,52
Türkiye Sigorta5,69-1,56161,27
Ufuk Yatırım12,163,58371,32
Ulaşlar Turizm Yat.3,770,53304,56
Ulusoy Elektrik47,94-1,5680,23
Ulusoy Un Sanayi12,354,48223,30
Umpaş Holding0,71

14,52
Uşak Seramik2,32-2,5291,19
Utopya Turizm24,58-2,31399,59
Uzertaş Boya30,503,461273,87
Ülker Bisküvi22,601,531,07
Vakıf Fin. Kir.3,84-1,2981,35
Vakıf GMYO3,78-2,58118,37
Vakıf Yat. Ort.7,70-1,41322,81
Vakıflar Bankası4,67-1,89-15,25
Vakko Tekstil6,03-1,9532,82
Vanet Gıda8,942,76525,17
Verusa Holding43,24-3,22133,09
Verusaturk Girisim9,47-2,4780,08
Vestel20,62-0,2963,39
Vestel Beyaz Eşya34,78-2,1964,85
Viking Kağıt6,372,41240,64
Yapı Kredi Koray GMYO4,73-0,6395,45
Yapı ve Kredi Bank.2,93-2,0118,15
Yaprak Süt ve Besi Çift.38,985,35523,08
Yataş11,73-1,9259,81
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,78-3,08134,78
Yeni Gimat GMYO12,680,635,92
Yeşil GMYO1,210,8389,06
Yeşil Yapı1,38-0,72109,09
Yeşil Yatırım Holding73,85-4,40557,61
Yibitaş İnşaat Malzeme16.699,900,00467,06
Yonga Mobilya30,92-0,13234,90
Yükselen Çelik6,94-1,42126,43
Yünsa13,20-1,9331,11
Zorlu Enerji2,68-1,8364,42
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title