Borsada günün ilk yarısı (1) - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Borsada günün ilk yarısı (1)

AA / Bahar Kara - Haberler | Ekonomi
Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,25-1,32-32,17
Acıpayam Selüloz16,340,25-4,04
Adel Kalemcilik26,380,23-22,94
Adese Gayrimenkul1,270,00-54,64
Afyon Çimento3,630,28-28,96
AGESA Hayat Emeklilik17,85-0,171,51
Ak Enerji1,82-1,09-17,65
Akbank5,64-0,18-16,54
Akçansa14,56-0,14-9,58
Akdeniz Yatırım Hold.2,26-0,88-5,96
Akfen GMYO4,184,2460,10
Akın Tekstil34,56-2,378,82
Akiş GMYO1,841,66-34,10
Akmerkez GMYO39,140,10-36,69
Aksa18,99-0,3137,46
Aksa Enerji14,740,0098,12
Aksigorta7,03-0,28-15,39
Aksu Enerji11,151,8347,74
Alarko Carrıer321,50-1,68-11,56
Alarko GMYO21,382,69-15,60
Alarko Holding9,111,336,91
Albaraka Türk1,520,00-21,65
Alcatel Lucent Teletaş25,660,31-13,49
Alkim Kağıt14,680,2013,41
Alkim Kimya15,25-0,208,26
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,89-0,53-13,70
Altınyunus Çeşme54,950,739,99
Anadolu Efes21,780,651,96
Anadolu Grubu Holding22,960,00-12,11
Anadolu Hayat Emek.9,38-0,6416,73
Anadolu Isuzu16,160,56-10,22
Anadolu Sigorta6,29-0,16-12,89
Anel Elektrik2,75-0,72-13,25
Arçelik32,14-0,4312,94
ARD Bilişim Teknolojileri52,15-1,048,47
Arena Bilgisayar10,24-1,16-6,07
Armada Bilgisayar55,95-1,4114,00
Arsan Tekstil4,64-0,6414,99
Arzum Ev Aletleri20,80-1,14-13,92
Aselsan15,03-0,53-17,64
Ata GMYO4,16-1,19-24,50
Atakule GMYO3,23-0,6237,97
Atlantis Yatırım Holding4,706,82-15,47
Atlas Yat. Ort.1,480,00-15,43
ATP Bilgisayar33,000,12

Avrasya GMYO3,14-0,3219,88
Avrasya Petrol ve Tur.2,85-2,06-10,94
Avrupa Yatırım Holding5,721,60-4,67
Aydem Enerji6,950,29

Ayen Enerji4,89-0,20-9,61
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,002,5677,31
Aygaz15,310,867,92
Bagfaş18,80-1,31-6,00
Bak Ambalaj20,54-0,103,86
Balatacılar Balatacılık8,90-0,348,01
Bantaş Ambalaj3,75-3,8519,94
Banvit66,90-0,9628,65
Başkent Doğalgaz GMYO23,742,77

Baştaş Başkent Çimento9,760,21-43,81
Batı Çimento12,34-0,48162,00
Batısöke Çimento2,961,3721,31
Bayrak Taban Sanayi8,760,00-17,44
Bera Holding9,89-0,60-51,23
Berkosan Yalıtım9,70-1,628,74
Beşiktaş Futbol Yat.6,795,2768,07
Beyaz Filo8,890,23-11,80
Bilici Yatırım18,04-1,69226,02
Bim Mağazalar67,70-0,73-5,04
Biotrend Çevre ve Enerji29,501,72

Birko Mensucat1,08-3,57-2,70
Birleşim Mühendislik10,29-1,72

Birlik Mensucat2,252,27-34,97
Bizim Mağazaları12,43-0,16-19,08
BMS Çelik Hasır8,71-1,02

Boğaziçi Beton Sanayi4,70-0,42

Borusan Mannesmann24,20-0,66-12,95
Borusan Yat. Paz.423,50-1,74-6,77
Bosch Fren Sistemleri861,90-1,28-29,91
Bossa29,80-0,3366,95
Brisa21,50-1,0111,04
Burçelik23,500,5111,80
Burçelik Vana23,280,95-53,12
Bursa Çimento3,46-0,29-30,49
Carrefoursa46,709,99-34,96
Casa Emtia Petrol135,00-0,4427,36
Ceo Event Medya8,290,4828,93
Coca Cola İçecek87,900,2938,41
Cosmos Yat. Holding10,990,0036,35
Credıtwest Faktorıng4,390,46-25,21
Çan2 Termik12,850,08

Çelebi163,900,00-10,20
Çelik Halat6,39-5,61-29,76
Çemaş Döküm1,22-0,81-28,35
Çemtaş13,18-2,08-16,11
Çimbeton215,60-0,92-27,28
Çimentaş27,18-0,44-24,83
Çimsa27,22-0,7352,92
Çuhadaroğlu Metal7,98-2,684,90
Dagi Giyim3,520,863,34
Dagi Yatırım Holding12,87-1,45-0,23
Dardanel2,85-1,04-46,48
Datagate Bilgisayar13,121,08-18,56
Demısaş Döküm7,05-1,678,87
Denge Holding1,65-1,79-45,68
Deniz GMYO2,170,0017,80
Derimod9,760,210,21
Derlüks Yatırım Holding4,96-1,00-43,76
Desa Deri9,42-1,87-3,29
Despec Bilgisayar10,851,31-16,92
Deva Holding23,28-0,09-3,24
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,81-1,589,61
Diriteks Diriliş Tekstil6,859,7883,65
Ditaş Doğan17,95-3,1838,01
DO-CO661,901,295,06
Doğan Burda24,100,427,40
Doğan Holding2,60-1,14-13,28
Doğtaş Kelebek Mobilya2,20-0,45-5,54
Doğusan6,05-7,9138,13
Doğuş GMYO9,19-0,7612,48
Doğuş Otomotiv33,504,8829,23
Döktaş Dökümcülük30,40-1,30-0,72
Duran Doğan Basım15,28-0,8445,66
Dyo Boya10,70-0,93-4,87
Eczacıbaşı İlaç6,20-1,90-13,91
Eczacıbaşı Yatırım41,34-1,0153,57
E-Data Teknoloji12,727,52

Edip Gayrimenkul3,541,726,63
Ege Endüstri1.184,90-1,11-28,83
Ege Gübre163,90-0,9714,25
Ege Profil28,98-0,07-24,22
Ege Seramik13,50-0,2239,72
Egeplast24,400,58-26,73
Ekiz Kimya6,36-1,40-10,80
Emek Elektrik2,680,37-6,14
Eminiş Ambalaj20,502,40-44,35
Emlak Konut GMYO1,840,00-12,99
Enerjisa Enerji11,030,00-4,34
Enka İnşaat10,500,4849,11
Erbosan123,20-1,83203,79
Ereğli Demir Çelik17,87-1,0536,03
Ersu Gıda3,58-3,24-27,53
Escar Turizm Taşımacılık20,980,29

Escort Teknoloji5,81-1,02-11,57
Esenboğa Elektrik32,86-1,8572,71
Etiler Gıda5,60-0,1840,70
Euro Kapital Yat. Ort.6,61-0,9073,06
Euro Trend Yat. Ort.3,510,00-0,80
Euro Yat. Ort.3,40-0,87-23,45
Euro Yatırım Holding2,59-6,83-8,80
Fade Gıda8,29-1,5459,37
Fenerbahçe Futbol33,800,9614,34
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,621,16-11,12
F-M İzmit Piston113,40-0,44-7,50
Fonet Bilgi Teknolojileri12,37-0,80-5,07
Ford Otosan168,60-0,8238,04
Formet Metal ve Cam1,26-3,82-48,64
Frigo Pak Gıda18,09-0,39-13,78
Galata Wind Enerji3,680,00

Galatasaray Sportif3,621,12-10,62
Garanti Bankası9,420,32-7,20
Garanti Faktoring8,90-0,34-20,04
Garanti Yat. Ort.2,200,46-31,59
Gedik Y. Men. Değ.7,30-0,5423,18
Gediz Ambalaj17,60-0,2331,34
Gen İlaç14,680,27

Gentaş3,16-0,63-29,98
Gersan Elektrik5,75-0,17-6,35
Girişim Elektrik Sanayi23,30-2,02

Global Men. Değ.5,980,17-0,50
Global Yat. Holding2,260,44-35,67
Good-Year7,62-0,13-4,37
Göltaş Çimento38,54-0,72-6,10
Gözde Girişim5,99-0,17-24,94
GSD Denizcilik3,21-0,9331,82
GSD Holding2,320,87-7,57
Gübre Fabrik.50,20-1,38-41,66
Güler Yat. Holding2,41-0,82-30,40
Halk GMYO2,38-1,24-21,91
Hatay Tekstil16,97-1,3424,45
Hedef Girişim2,83-1,3912,09
Hektaş8,54-0,5859,86
HUB Girişim10,561,25-41,98
Hürriyet Gzt.2,17-0,463,33
ICBC Turkey Bank5,52-0,90-15,08
İdealist Danışmanlık48,460,54260,03
İdealist GMYO2,720,7414,62
İhlas Ev Aletleri1,020,00-45,25
İhlas Gayrimenkul0,940,00-24,80
İhlas Gazetecilik1,28-5,19-48,04
İhlas Holding0,591,72-47,45
İhlas Yayın Holding0,81-1,22-28,95
İndeks Bilgisayar6,290,0035,38
Info Yatırım4,020,50-13,93
İntema36,32-1,09-8,97
Inveo Yatırım Holding101,60-0,78129,76
İpek Doğal Enerji12,42-0,96-5,05
İskenderun Demir Çelik12,45-0,8837,78
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA / Bahar Kara - Ekonomi Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500