Borsada günün ilk yarısı (1)

19.02.2021 13:41 | Son Güncelleme: 19.02.2021 16:08
Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,63-1,04-1,42
Acıpayam Selüloz23,54-0,3437,50
Adel Kalemcilik28,220,14-17,57
Adese Alışveriş Ticaret3,05-1,618,93
Afyon Çimento5,170,001,17
Ak Enerji2,180,93-1,36
Akbank6,27-0,79-9,52
Akçansa20,242,3322,37
Akdeniz Yatırım Hold.2,200,00-8,45
Akfen GMYO4,56-0,87-6,17
Akın Tekstil59,801,7988,29
Akiş GMYO3,490,29-1,13
Akmerkez GMYO69,350,007,70
Aksa17,025,9116,66
Aksa Enerji11,260,7251,34
Aksigorta9,913,016,56
Aksu Enerji15,352,338,71
Alarko Carrıer480,50-0,0631,68
Alarko GMYO26,080,62-0,31
Alarko Holding11,750,6036,00
Albaraka Türk2,641,9336,08
Alcatel Lucent Teletaş35,28-4,2318,95
Alkim Kağıt20,56-0,3951,76
Alkim Kimya18,660,5428,36
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,82-0,3528,77
Altınyunus Çeşme84,505,4969,14
Anadolu Efes25,000,647,85
Anadolu Grubu Holding33,367,7526,79
Anadolu Hayat Emek.10,300,9818,80
Anadolu Isuzu21,12-1,5817,33
Anadolu Sigorta8,200,008,61
Anel Elektrik4,35-1,3637,22
Arçelik35,244,2015,92
ARD Bilişim Teknolojileri64,205,0733,53
Arena Bilgisayar56,55-0,6264,39
Armada Bilgisayar68,15-0,5138,85
Arsan Tekstil8,86-1,7721,54
Artı Yatırım Holding6,48-10,0011,72
Arzum Ev Aletleri25,80-4,304,79
Aselsan17,470,69-4,27
Ata GMYO6,520,7718,33
Atakule GMYO3,89-1,2754,37
Atlantis Yatırım Holding7,40-0,6733,09
Atlas Yat. Ort.1,81-0,553,43
AvivaSA Emeklilik Hayat18,33-0,811,71
Avrasya GMYO5,830,5243,60
Avrasya Petrol ve Tur.3,48-1,978,75
Avrupa Yatırım Holding6,420,317,00
Ayen Enerji7,435,3937,34
Ayes Çelik Hasır ve Çit13,50-0,7418,94
Aygaz17,351,4618,43
Bagfaş28,844,8744,20
Bak Ambalaj27,46-2,0735,94
Balatacılar Balatacılık10,22-9,9624,03
Bantaş Ambalaj5,42-2,5215,57
Banvit53,25-0,932,40
Baştaş Başkent Çimento16,49-2,43-5,07
Batı Çimento13,39-4,36184,29
Batısöke Çimento3,721,0952,46
Bayrak Taban Sanayi12,82-1,4620,83
Bera Holding27,761,1736,88
Berkosan Yalıtım12,580,5641,03
Beşiktaş Futbol Yat.3,930,51-2,72
Beyaz Filo17,30-0,3569,94
Bilici Yatırım7,49-0,5312,80
Bim Mağazalar68,700,44-6,58
Birko Mensucat1,120,000,90
Birlik Mensucat3,30-3,79-4,62
Bizim Mağazaları15,310,20-0,33
Borusan Mannesmann30,980,6511,44
Borusan Yat. Paz.452,60-0,31-0,94
Bosch Fren Sistemleri1.213,20-0,52-2,07
Bossa21,34-3,4419,55
Brisa28,243,6041,62
Burçelik28,142,8533,87
Burçelik Vana41,84-2,01-15,75
Bursa Çimento4,601,77-7,59
Carrefoursa67,70-0,44-5,71
Casa Emtia Petrol180,000,0069,81
Ceo Event Medya7,511,7616,80
Coca Cola İçecek77,550,4519,10
Cosmos Yat. Holding13,500,0067,49
Credıtwest Faktorıng5,951,881,36
Çelebi169,801,56-6,97
Çelik Halat9,62-0,935,74
Çemaş Döküm2,24-0,444,19
Çemtaş17,211,068,23
Çimbeton355,002,4819,73
Çimentaş49,920,9338,05
Çimsa23,880,7634,16
Çuhadaroğlu Metal8,170,495,69
Dagi Giyim8,20-1,441,61
Dagi Yatırım Holding14,84-5,9615,04
Dardanel31,00-1,15-7,46
Datagate Bilgisayar16,622,153,17
Demısaş Döküm8,01-4,1921,18
Denge Holding9,000,5664,23
Deniz GMYO6,250,3282,75
Derimod11,83-0,6721,46
Derlüks Deri9,13-1,623,51
Desa Deri13,13-2,0134,80
Despec Bilgisayar13,712,774,98
Deva Holding34,282,3342,00
Dinamik Isı Makina Yalıtım19,954,0183,87
Diriteks Diriliş Tekstil10,206,25173,46
Ditaş Doğan46,545,0142,41
DO-CO536,102,50-14,90
Doğan Burda19,50-2,30-13,10
Doğan Holding3,410,0011,07
Doğtaş Kelebek Mobilya2,710,0016,36
Doğusan5,37-1,1022,60
Doğuş GMYO9,84-1,8920,44
Doğuş Otomotiv37,60-3,5430,83
Döktaş Dökümcülük34,001,1911,04
Duran Doğan Basım12,88-0,3122,78
Dyo Boya14,68-1,8729,23
Eczacıbaşı İlaç8,332,8411,66
Eczacıbaşı Yatırım61,501,32121,70
Edip Gayrimenkul3,610,848,73
Ege Endüstri1.636,00-0,70-5,29
Ege Gübre234,704,1361,64
Ege Profil40,780,156,64
Ege Seramik13,64-0,9432,56
Egeplast44,00-0,5432,13
Ekiz Kimya8,864,2424,26
Emek Elektrik4,98-0,99-15,88
Eminiş Ambalaj34,202,76-7,17
Emlak Konut GMYO2,44-0,8114,02
Enerjisa Enerji13,246,775,84
Enka İnşaat7,590,132,99
Erbosan71,40-2,7974,15
Ereğli Demir Çelik14,720,07-1,41
Ersu Gıda4,90-0,81-0,81
Escort Teknoloji7,501,2114,16
Esenboğa Elektrik37,96-2,9299,47
Etiler Gıda6,498,1763,07
Euro Kapital Yat. Ort.3,90-2,011,30
Euro Trend Yat. Ort.3,90-4,658,33
Euro Yat. Ort.4,48-1,32-0,67
Euro Yatırım Holding3,892,1036,97
Fade Gıda10,52-1,6869,95
Fenerbahçe Futbol34,760,6417,59
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,110,4211,62
F-M İzmit Piston190,10-0,8952,94
Fonet Bilgi Teknolojileri15,06-0,9915,58
Ford Otosan194,706,2854,52
Formet Celik Kapi Sanayi4,30-0,46-9,47
Frigo Pak Gıda29,20-1,9539,18
Galatasaray Sportif3,730,27-7,90
Garanti Bankası9,23-1,07-10,99
Garanti Faktoring12,406,3511,41
Garanti Yat. Ort.3,37-0,304,33
Gedik Y. Men. Değ.28,001,60122,22
Gediz Ambalaj39,76-0,3548,36
Gentaş5,920,51-0,34
Gersan Elektrik7,31-1,4819,06
Global Men. Değ.9,07-1,4150,92
Global Yat. Holding5,70-2,0621,79
Good-Year9,715,8916,15
Göltaş Çimento72,505,2275,71
Gözde Girişim7,080,00-11,28
GSD Denizcilik6,67-1,3332,34
GSD Holding2,64-0,385,18
Gübre Fabrik.82,307,58-4,36
Güler Yat. Holding11,15-1,852,58
Halk GMYO3,590,0011,84
Hatay Tekstil29,00-3,33107,89
Hedef Girişim4,360,0027,24
Hektaş34,869,9782,80
HUB Girişim17,60-0,79-3,30
Hürriyet Gzt.2,510,0019,52
ICBC Turkey Bank6,78-0,444,31
İdealist Danışmanlık35,980,17167,31
İdealist GMYO13,06-1,5192,06
İhlas Ev Aletleri1,84-1,08-2,13
İhlas Gayrimenkul1,35-1,468,00
İhlas Gazetecilik3,63-2,68-10,59
İhlas Holding1,15-0,862,43
İhlas Yayın Holding1,12-2,61-1,75
İndeks Bilgisayar21,685,1413,33
Info Yatırım7,94-0,1323,10
İntema58,00-3,2545,36
Inveo Yatırım Holding173,004,85291,23
İpek Doğal Enerji16,47-4,5825,92
İskenderun Demir Çelik11,480,0013,55
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title