Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)
Anadolu Ajansı / Bahar Kara - Haberler | Ekonomi

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,98-1,243,10
Acıpayam Selüloz22,540,5431,66
Adel Kalemcilik29,481,31-13,89
Adese Alışveriş Ticaret3,18-0,9313,57
Afyon Çimento5,361,904,89
Ak Enerji2,210,000,00
Akbank6,740,60-2,74
Akçansa20,420,9923,46
Akdeniz Yatırım Hold.2,25-1,32-6,37
Akfen GMYO4,63-1,07-4,73
Akın Tekstil53,553,1868,61
Akiş GMYO3,73-1,065,67
Akmerkez GMYO74,10-2,5015,08
Aksa16,90-0,6515,83
Aksa Enerji11,562,3055,38
Aksigorta9,852,935,91
Aksu Enerji15,361,258,78
Alarko Carrıer500,00-2,1537,02
Alarko GMYO26,70-0,072,06
Alarko Holding11,791,1136,46
Albaraka Türk2,371,7222,16
Alcatel Lucent Teletaş33,481,2712,88
Alkim Kağıt21,20-0,8456,48
Alkim Kimya19,02-0,4730,84
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,951,7234,70
Altınyunus Çeşme91,853,6783,85
Anadolu Efes26,400,0813,89
Anadolu Grubu Holding32,000,3121,62
Anadolu Hayat Emek.10,25-0,3918,22
Anadolu Isuzu21,10-0,8517,22
Anadolu Sigorta8,310,0010,07
Anel Elektrik4,57-3,1844,16
Arçelik33,78-0,7611,12
ARD Bilişim Teknolojileri60,45-2,2625,73
Arena Bilgisayar58,60-1,6870,35
Armada Bilgisayar68,00-1,5938,55
Arsan Tekstil8,540,0017,15
Artı Yatırım Holding7,080,0022,07
Arzum Ev Aletleri23,920,42-2,84
Aselsan17,73-0,62-2,85
Ata GMYO6,542,1918,69
Atakule GMYO4,04-3,3560,32
Atlantis Yatırım Holding8,398,9650,90
Atlas Yat. Ort.1,84-1,085,14
AvivaSA Emeklilik Hayat18,80-0,114,32
Avrasya GMYO5,591,0837,68
Avrasya Petrol ve Tur.3,36-2,615,00
Avrupa Yatırım Holding6,150,332,50
Ayen Enerji7,636,7141,04
Ayes Çelik Hasır ve Çit13,20-0,3816,30
Aygaz17,160,1817,13
Bagfaş27,502,3137,50
Bak Ambalaj27,86-2,7937,92
Balatacılar Balatacılık10,8910,0032,16
Bantaş Ambalaj5,70-0,5221,54
Banvit54,000,373,85
Baştaş Başkent Çimento17,300,00-0,40
Batı Çimento12,159,95157,96
Batısöke Çimento3,698,5351,23
Bayrak Taban Sanayi12,813,3120,74
Bera Holding27,622,4536,19
Berkosan Yalıtım10,560,4818,39
Beşiktaş Futbol Yat.3,97-2,22-1,73
Beyaz Filo16,190,3159,04
Bilici Yatırım7,15-1,527,68
Bim Mağazalar69,10-0,29-6,03
Birko Mensucat1,171,745,41
Birlik Mensucat3,338,12-3,76
Bizim Mağazaları15,64-0,061,82
Borusan Mannesmann32,761,4217,84
Borusan Yat. Paz.476,50-0,944,29
Bosch Fren Sistemleri1.258,000,161,54
Bossa20,600,7815,41
Brisa28,781,6244,33
Burçelik25,48-0,8621,22
Burçelik Vana45,581,20-8,22
Bursa Çimento4,73-0,84-4,97
Carrefoursa70,05-1,06-2,44
Casa Emtia Petrol186,009,7375,47
Ceo Event Medya7,160,2811,35
Coca Cola İçecek81,702,9024,16
Cosmos Yat. Holding13,296,3264,89
Credıtwest Faktorıng6,050,673,07
Çelebi172,00-1,71-5,77
Çelik Halat9,22-1,811,35
Çemaş Döküm2,26-0,885,12
Çemtaş17,532,6310,24
Çimbeton381,00-1,6528,50
Çimentaş51,95-0,1043,67
Çimsa24,001,1034,83
Çuhadaroğlu Metal8,410,248,80
Dagi Giyim8,65-0,807,19
Dagi Yatırım Holding16,710,0629,53
Dardanel33,660,000,48
Datagate Bilgisayar17,830,4510,68
Demısaş Döküm7,451,0912,71
Denge Holding8,50-9,5755,11
Deniz GMYO6,25-1,8882,75
Derimod12,096,8024,13
Derlüks Deri9,420,326,80
Desa Deri13,120,1534,70
Despec Bilgisayar14,390,0010,18
Deva Holding34,403,5542,50
Dinamik Isı Makina Yalıtım20,367,5087,65
Diriteks Diriliş Tekstil10,750,56188,20
Ditaş Doğan49,92-0,7652,75
DO-CO529,00-0,92-16,03
Doğan Burda21,02-0,28-6,33
Doğan Holding3,560,5615,96
Doğtaş Kelebek Mobilya2,750,0018,08
Doğusan5,600,1827,85
Doğuş GMYO10,700,0030,97
Doğuş Otomotiv36,12-2,3825,68
Döktaş Dökümcülük35,50-0,7815,94
Duran Doğan Basım13,381,5227,55
Dyo Boya15,004,0232,04
Eczacıbaşı İlaç8,311,7111,39
Eczacıbaşı Yatırım51,954,3287,27
Edip Gayrimenkul3,71-0,5411,75
Ege Endüstri1.711,70-0,12-0,90
Ege Gübre237,400,7263,50
Ege Profil42,202,6810,36
Ege Seramik14,053,3136,54
Egeplast41,580,0024,86
Ekiz Kimya9,56-9,9834,08
Emek Elektrik5,03-0,40-15,03
Eminiş Ambalaj35,780,00-2,88
Emlak Konut GMYO2,591,9721,03
Enerjisa Enerji12,510,160,00
Enka İnşaat7,780,135,56
Erbosan74,104,0080,73
Ereğli Demir Çelik14,95-1,520,13
Ersu Gıda4,98-0,200,81
Escort Teknoloji7,47-0,4013,70
Esenboğa Elektrik40,70-2,07113,87
Etiler Gıda6,403,2360,80
Euro Kapital Yat. Ort.4,010,754,16
Euro Trend Yat. Ort.4,32-1,8220,00
Euro Yat. Ort.4,73-0,634,88
Euro Yatırım Holding3,92-0,7638,03
Fade Gıda9,66-1,2356,06
Fenerbahçe Futbol33,68-0,9413,94
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,99-0,719,73
F-M İzmit Piston199,200,6160,26
Fonet Bilgi Teknolojileri15,10-0,4015,89
Ford Otosan160,40-0,7427,30
Formet Celik Kapi Sanayi4,400,00-7,37
Frigo Pak Gıda31,62-1,3150,71
Galatasaray Sportif3,83-0,26-5,43
Garanti Bankası10,060,10-2,99
Garanti Faktoring12,08-1,398,54
Garanti Yat. Ort.3,45-0,586,81
Gedik Y. Men. Değ.30,225,59139,84
Gediz Ambalaj41,820,2956,04
Gentaş6,11-0,162,86
Gersan Elektrik7,69-1,0325,24
Global Men. Değ.9,24-0,4353,74
Global Yat. Holding5,89-0,8425,85
Good-Year9,760,8316,75
Göltaş Çimento71,90-4,1374,26
Gözde Girişim7,25-0,96-9,15
GSD Denizcilik6,92-2,2637,30
GSD Holding2,71-0,377,97
Gübre Fabrik.77,906,49-9,47
Güler Yat. Holding11,152,482,58
Halk GMYO3,662,2314,02
Hatay Tekstil24,480,0075,48
Hedef Girişim4,41-0,6828,70
Hektaş27,54-0,8644,42
HUB Girişim18,12-0,38-0,44
Hürriyet Gzt.2,561,5921,90
ICBC Turkey Bank7,083,518,92
İdealist Danışmanlık25,10-7,0486,48
İdealist GMYO11,25-1,7565,44
İhlas Ev Aletleri1,840,00-2,13
İhlas Gayrimenkul1,400,0012,00
İhlas Gazetecilik3,83-0,26-5,67
İhlas Holding1,06-1,85-5,58
İhlas Yayın Holding1,11-0,89-2,63
İndeks Bilgisayar22,120,1815,63
Info Yatırım7,250,0012,40
İntema69,00-1,5072,93
Inveo Yatırım Holding191,205,52332,38
İpek Doğal Enerji17,386,1732,87
İskenderun Demir Çelik11,690,0015,63
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title