Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)
Anadolu Ajansı / Murat Aslan - Haberler | Ekonomi

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,64-0,52-1,29
Acıpayam Selüloz22,88-0,9533,64
Adel Kalemcilik29,40-0,68-14,12
Adese Alışveriş Ticaret2,95-0,675,36
Afyon Çimento5,380,195,28
Ak Enerji2,291,783,62
Akbank6,610,92-4,62
Akçansa19,892,0520,25
Akdeniz Yatırım Hold.5,203,590,58
Akfen GMYO4,64-0,43-4,53
Akın Tekstil43,782,9637,85
Akiş GMYO3,490,29-1,13
Akmerkez GMYO67,40-0,154,67
Aksa15,000,872,81
Aksa Enerji10,420,1940,05
Aksigorta9,49-0,422,04
Aksu Enerji15,311,068,43
Alarko Carrıer451,00-0,4423,60
Alarko GMYO26,542,391,45
Alarko Holding10,43-0,6720,72
Albaraka Türk2,213,7613,92
Alcatel Lucent Teletaş31,04-1,214,65
Alkim Kağıt19,46-0,6643,64
Alkim Kimya18,581,9827,81
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,80-0,3627,85
Altınyunus Çeşme79,80-0,2559,73
Anadolu Efes24,901,637,42
Anadolu Grubu Holding28,60-0,148,25
Anadolu Hayat Emek.10,77-3,8424,22
Anadolu Isuzu21,000,6716,67
Anadolu Sigorta8,220,008,87
Anel Elektrik3,654,8915,14
Arçelik34,32-1,7212,89
ARD Bilişim Teknolojileri59,00-0,5122,71
Arena Bilgisayar55,902,5762,50
Armada Bilgisayar66,754,3036,00
Arsan Tekstil8,361,9514,68
Artı Yatırım Holding7,37-3,0327,07
Arzum Ev Aletleri24,10-2,19-2,11
Aselsan17,791,77-2,52
Ata GMYO6,150,9911,62
Atakule GMYO4,359,8572,62
Atlantis Yatırım Holding7,501,3534,89
Atlas Yat. Ort.1,84-0,545,14
AvivaSA Emeklilik Hayat19,580,728,65
Avrasya GMYO4,100,000,99
Avrasya Petrol ve Tur.3,110,32-2,81
Avrupa Yatırım Holding6,234,713,83
Ayen Enerji6,075,9312,20
Ayes Çelik Hasır ve Çit11,111,00-2,11
Aygaz18,191,5124,16
Bagfaş28,001,0140,00
Bak Ambalaj25,04-0,1623,96
Balatacılar Balatacılık7,550,00-8,37
Bantaş Ambalaj5,300,5713,01
Banvit52,600,001,15
Baştaş Başkent Çimento17,460,000,52
Batı Çimento10,80-3,66129,30
Batısöke Çimento3,38-2,3138,52
Bayrak Taban Sanayi11,282,276,31
Bera Holding25,041,2923,47
Berkosan Yalıtım10,140,4013,68
Beşiktaş Futbol Yat.3,99-0,50-1,24
Beyaz Filo16,90-1,4066,01
Bilici Yatırım7,140,857,53
Bim Mağazalar70,55-1,12-4,06
Birko Mensucat1,120,000,90
Birlik Mensucat2,80-3,45-19,08
Bizim Mağazaları15,230,07-0,85
Borusan Mannesmann32,740,0617,77
Borusan Yat. Paz.453,80-0,79-0,68
Bosch Fren Sistemleri1.188,20-0,12-4,09
Bossa20,86-0,9516,86
Brisa25,282,1026,78
Burçelik27,784,2032,16
Burçelik Vana42,220,00-14,98
Bursa Çimento12,895,667,06
Carrefoursa70,800,00-1,39
Casa Emtia Petrol150,000,0041,51
Ceo Event Medya7,69-3,2719,60
Coca Cola İçecek75,40-1,1114,59
Cosmos Yat. Holding12,689,9757,32
Credıtwest Faktorıng5,620,00-4,26
Çelebi157,500,00-13,71
Çelik Halat22,360,364,39
Çemaş Döküm2,220,003,26
Çemtaş17,200,888,17
Çimbeton410,600,5138,48
Çimentaş41,20-0,5813,94
Çimsa24,741,3138,99
Çuhadaroğlu Metal8,38-0,718,41
Dagi Giyim9,085,5812,52
Dagi Yatırım Holding15,499,9420,08
Dardanel33,004,43-1,49
Datagate Bilgisayar17,590,519,19
Demısaş Döküm7,05-0,986,66
Denge Holding5,80-1,695,84
Deniz GMYO5,75-4,9668,13
Derimod11,305,6116,02
Derlüks Deri10,001,1113,38
Desa Deri11,23-0,6215,30
Despec Bilgisayar13,860,006,13
Deva Holding31,383,9829,99
Dinamik Isı Makina Yalıtım18,404,1969,59
Diriteks Diriliş Tekstil7,053,8389,01
Ditaş Doğan41,965,3728,40
DO-CO496,800,67-21,14
Doğan Burda21,481,70-4,28
Doğan Holding4,07-3,5532,57
Doğtaş Kelebek Mobilya2,871,4123,23
Doğusan5,360,7522,37
Doğuş GMYO9,101,1111,38
Doğuş Otomotiv35,38-2,0523,10
Döktaş Dökümcülük38,303,7425,08
Duran Doğan Basım12,892,7922,88
Dyo Boya13,13-0,8315,58
Eczacıbaşı İlaç8,73-0,2317,02
Eczacıbaşı Yatırım37,60-0,4235,54
Edip Gayrimenkul3,522,336,02
Ege Endüstri1.670,600,07-3,28
Ege Gübre218,40-0,9550,41
Ege Profil40,644,216,28
Ege Seramik13,41-1,3230,32
Egeplast35,000,005,11
Ekiz Kimya10,5610,0048,11
Emek Elektrik5,341,91-9,80
Eminiş Ambalaj37,70-2,842,33
Emlak Konut GMYO2,460,0014,95
Enerjisa Enerji12,210,25-2,40
Enka İnşaat8,080,509,63
Erbosan49,741,9321,32
Ereğli Demir Çelik14,53-0,62-2,68
Ersu Gıda5,040,202,02
Escort Teknoloji7,420,6812,94
Esenboğa Elektrik36,64-1,5192,54
Etiler Gıda4,950,0024,37
Euro Kapital Yat. Ort.4,193,978,83
Euro Trend Yat. Ort.4,330,0020,28
Euro Yat. Ort.5,15-2,8314,19
Euro Yatırım Holding3,58-1,1026,06
Fade Gıda9,633,2255,57
Fenerbahçe Futbol37,60-1,8327,20
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,48-2,3517,43
F-M İzmit Piston184,30-1,8648,27
Fonet Bilgi Teknolojileri15,20-1,2316,65
Ford Otosan157,60-1,9325,08
Formet Çelik Kapı4,501,35-5,26
Frigo Pak Gıda24,441,5016,49
Galatasaray Sportif3,76-0,27-7,16
Garanti Bankası9,841,55-5,11
Garanti Faktoring11,862,426,56
Garanti Yat. Ort.3,562,5910,22
Gedik Y. Men. Değ.25,849,96105,08
Gediz Ambalaj35,44-0,8932,24
Gentaş5,75-0,17-3,20
Gersan Elektrik7,810,6427,20
Global Men. Değ.9,822,6163,39
Global Yat. Holding6,283,8034,19
Good-Year8,561,662,39
Göltaş Çimento65,309,9358,26
Gözde Girişim7,040,86-11,78
GSD Denizcilik6,161,1522,22
GSD Holding2,582,792,79
Gübre Fabrik.69,451,09-19,29
Güler Yat. Holding10,760,37-1,01
Halk GMYO3,94-1,9922,74
Hatay Tekstil21,500,0054,12
Hedef Girişim4,39-1,5728,12
Hektaş26,940,3041,27
HUB Girişim18,500,601,65
Hürriyet Gzt.2,531,2020,48
ICBC Turkey Bank7,22-1,5011,08
İdealist Danışmanlık19,6910,0046,29
İdealist GMYO8,901,6030,88
İhlas Ev Aletleri1,890,530,53
İhlas Gayrimenkul1,400,7212,00
İhlas Gazetecilik3,950,00-2,71
İhlas Holding1,230,00-0,81
İhlas Yayın Holding1,130,89-0,88
İndeks Bilgisayar20,60-0,487,68
Info Yatırım7,14-0,7010,70
İntema72,007,4680,45
Inveo Yatırım Holding160,009,89261,83
İpek Doğal Enerji13,071,16-0,08
İskenderun Demir Çelik11,40-0,6112,76
(Sürecek)

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Murat Aslan

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title