Borsada günlük işlemler (2) - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)234.180,0015,18İş Bankası (B)35.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)234.180,00

15,18
İş Bankası (B)35.000,002,47-13,58
İş Bankası (C)6,70-3,32-1,36
İş Bankası (Kur.)385.000,00

1,32
İş Fin.Kir.3,31-4,89-14,25
İş Girişim8,15-5,89-56,99
İş GMYO2,38-2,46-6,30
İş Y. Men. Değ.19,83-1,1519,48
İş Yat. Ort.2,86-1,38-14,96
İşbir Holding40,38-8,56-24,77
İşbir Sentetik Dokuma10,68-1,57

Işık Plastik5,49-0,36

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,90-2,17-21,05
İttifak Holding1,370,00-38,57
İz Hayvancılık Tarım21,105,5017,22
İzmir Demir Çelik2,41-1,63-27,18
İzmir Fırça6,890,8823,92
Jantsa Jant Sanayi64,20-4,5454,89
Kafein Yazılım20,80-3,35-2,53
Kalekim Kimyevi Maddeler19,803,23

Kaplamin25,70-6,75-23,96
Kardemir (A)7,66-2,9228,74
Kardemir (B)7,63-3,1744,78
Kardemir (D)8,62-2,9349,13
Karel Elektronik10,372,9854,22
Karsan Otomotiv3,90-5,8020,00
Karsu Tekstil8,04-2,66-5,96
Kartal Yenilenebilir Enerji13,21-4,96

Kartonsan61,301,83-35,25
Katmerciler Ekipman1,551,97-10,52
Kent Gıda169,70-8,17-52,28
Kerevitaş Gıda5,082,83-22,80
Kervan Gıda13,200,9928,96
Kervansaray Yat. Holding0,66-7,04-47,62
Kiler GMYO2,21-2,64-11,95
Kızılbük GYO28,00-7,89

Klimasan Klima9,46-2,6712,12
Koç Holding28,32-4,2638,47
Konfrut Gıda4,241,920,36
Kontrolmatik Teknoloji Enerji71,000,50200,85
Konya Çimento990,10-4,01-12,38
Konya Kağıt7,64

Koray GMYO6,75-1,8951,69
Kordsa Teknik Tekstil32,34-2,06107,97
Koza Altın120,00-0,9124,10
Koza Madencilik19,091,1123,24
Körfez GMYO5,77-0,69-0,52
Kristal Kola1,470,68-51,88
Kron Telekomünikasyon37,040,650,54
Kuştur Kuşadası Turizm214,80-6,1236,55
Kuyas Yatırım3,03-0,6631,74
Kütahya Porselen115,606,54129,14
Kütahya Şeker Fabrikası28,400,35

Lider Faktoring3,703,358,50
Link Bilgisayar28,601,92-9,48
Logo Yazılım47,504,1252,54
Lokman Hekim Sağlık12,102,1172,08
Lüks Kadife51,80-8,8880,40
Makina Takım3,22-0,31-5,57
Manas Enerji Yönetimi15,95-0,81

Margün Enerji8,87-2,95

Marka Yatırım Holding3,83-1,79-40,44
Marmaris Altınyunus184,00-1,4565,62
Marshall232,00-1,28-24,36
Martı GMYO0,93-2,11-63,58
Martı Otel1,80-0,55-15,49
Matriks Bilgi Dağıtım22,76-0,26

Mavi Giyim72,151,2639,80
Mazhar Zorlu Holding30,90-1,15-1,84
Meditera Tıbbi Malzeme43,007,72

Mega Polietilen5,294,13-30,94
Menderes Tekstil2,11-4,52-31,72
Mercan Kimya9,980,40

Merit Turizm25,32-2,84144,42
Merko Gıda5,303,52-38,66
Metemtur Yatırım2,99-0,33-63,02
Metro Holding1,26-1,56-39,42
Metro Petrol ve Tesisleri2,73-2,85-5,54
Metro Yatırım Ortaklığı1,760,00-24,46
Mia Teknoloji25,429,95

Migros Ticaret44,001,382,80
Milpa3,88-2,27-15,65
Mistral GMYO4,39-3,09-6,11
MLP Sağlık30,32-2,1952,59
MMC San. ve Tic. Yat.5,310,3815,43
Mobiltel İletişim Hizmetleri1,670,00

Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj6,76-0,44-42,95
Mondi Tire Kutsan8,79-1,3515,66
Nasmed Egepol7,69-2,78

Naturel Enerji36,38-2,202,46
Naturelgaz7,34-2,78

Net Holding5,01-8,7446,06
Netaş Telekom.19,852,90-29,31
Niğbaş Niğde Beton7,01-2,09-86,52
Nuh Çimento41,90-2,42-12,76
Nurol GMYO9,88-2,8535,53
Odaş Elektrik1,54-4,94-47,32
Orçay Ortaköy Çay Sanayi15,764,72

Orge Enerji Elektrik6,35-3,3537,67
Orma Orman Mahsulleri26,202,7577,99
Osmanlı Menkul25,78-1,23-16,15
Ostim Endüstriyel Yat1,72-2,27-26,30
Otokar402,00-3,5532,11
Oyak Çimento7,15-3,64-18,56
Oyak Yat. Ort.7,01-0,431,56
Oyak Yatırım Menkul31,105,71

Oylum Sınai Yatırımlar8,994,2990,87
Özak GMYO6,240,3222,35
Özbal Çelik Boru21,129,94222,44
Özderici GMYO1,61-4,17-27,48
Özerden Plastik7,800,00-13,33
Pamel Elektrik61,000,16186,12
Panora GMYO7,702,1231,16
Papilon Savunma14,00-1,75-38,43
Park Elek.Madencilik5,79-0,697,82
Parsan34,72-3,5642,88
Pegasus88,30-9,8118,36
Peker GMYO1,02-3,77-56,40
Penguen Gıda4,516,37-10,69
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım301,809,99

Pera GMYO1,35-2,17-22,93
Pergamon Dış Ticaret24,200,9232,03
Petkim7,58-1,1752,21
Petrokent Turizm3.744,30-0,15313,10
Pınar Et ve Un20,482,55-6,41
Pınar Su3,720,27-8,47
Pınar Süt17,91-1,00-20,58
Plastikkart18,00-0,5526,37
Polisan Holding2,94-3,29-23,53
Politeknik Metal375,303,99-7,50
Prizma Press Matbaacılık3,73-0,80-31,93
QNB Finans Fin. Kir.64,101,10-48,84
QNB Finansbank36,042,91-48,77
QUA Granite Hayal Yapı11,921,10

Ral Yatırım Holding17,839,99301,58
Ray Sigorta13,709,95-11,33
Reysaş GMYO3,520,578,58
Reysaş Lojistik5,08-2,87-1,82
Rhea Girişim2,00-0,99-46,24
Rodrigo Tekstil13,431,13-2,04
Royal Halı3,052,35-11,34
RTA Laboratuvarları22,929,98-24,31
Sabancı Holding13,00-4,0617,90
Safkar Ege Soğutmacılık7,49-5,79-31,16
Sanel Mühendislik4,92-0,2043,86
Sanifoam Sünger35,48-1,55160,88
Sanko Pazarlama10,192,009,95
Saray Matbaacılık4,273,14-51,31
Sarkuysan17,820,17104,89
Sasa Polyester39,420,72163,07
Say Yenilenebilir Enerji26,840,75215,39
Sekuro Plastik17,99-4,3628,87
Selçuk Ecza Deposu11,315,70-15,80
Selçuk Gıda4,752,59-4,62
Selva Gıda Sanayi8,680,12

Senkron Güvenlik25,22-9,93-3,96
Serve Film Prodüksiyon13,643,33-14,75
Servet GMYO92,702,7118,24
Seyitler Kimya16,700,9124,04
Silverline Endüstri5,34-4,30-37,91
Sinpaş GMYO4,160,00-0,48
Smartiks Yazılım5,09-0,59-42,55
Sodaş Sodyum Sanayii24,341,50-7,58
Söktaş2,87-1,71-11,71
Sönmez Filament28,100,57-47,17
Sönmez Pamuklu8,351,95-43,41
Sumaş Suni Tahta88,501,1473,49
Şeker Fin. Kir.4,78-3,04-25,31
Şekerbank1,12-3,45-25,83
Şişe Cam11,940,1766,77
Şok Marketler Ticaret14,440,2815,70
T. Halk Bankası4,88-7,05-12,23
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,221,05-31,68
T.S.K.B.1,47-2,00-15,83
T.Tuborg18,35-3,173,49
Taç Tarım Ürünleri26,004,59146,91
Tat Gıda11,994,443,71
TAV Havalimanları27,04-8,3426,95
Tek-Art Turizm1,35-2,88-33,17
Tekfen Holding17,99-2,559,70
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,731,05-22,29
Temapol Polimer Plastik16,143,8640,35
Tetamat Gıda Yatırımları227,00-8,504,95
TGS Dış Ticaret15,80-2,2324,31
Tofaş Oto. Fab.78,70-0,94154,60
Torunlar GMYO3,79-3,32-2,82
Trabzon Liman34,700,588,03
Trabzonspor Sportif7,75-3,61217,62
Trend GMYO6,35-1,09-49,48
TSKB GMYO2,52-2,33-47,79
Tuğçelik18,454,83128,34
Tukaş8,002,30-17,44
Turcas Petrol3,83-4,96-21,03
Tureks Turizm Taşımacılık14,90-2,61

Turkcell18,37-3,6223,16
Tümosan Motor ve Traktör18,191,6229,28
Tüpraş149,00-5,1037,96
Türk Hava Yolları16,99-9,5331,60
Türk İlaç Serum13,069,93

Türk Prysmian Kablo79,109,94555,76
Türk Telekom9,17-2,6516,09
Türk Traktör194,90-1,1714,40
Türker Proje Gayrimenkul130,80-1,5115,85
Türkiye Sigorta5,10-2,11-17,45
Ufuk Yatırım19,231,7543,51
Ulaşlar Turizm Yat.3,57-1,38-15,80
Ulusal Faktoring2,24-0,44

Ulusoy Elektrik56,250,459,54
Ulusoy Un Sanayi7,046,8338,35
Umpaş Holding1,29

-50,57
Uşak Seramik1,68-1,75-28,21
Utopya Turizm17,604,70-54,64
Uzertaş Boya33,72-0,47-40,42
Ülker Bisküvi19,76-2,18-11,46
Ünlü Yatırım Holding5,48-4,20

Vakıf Fin. Kir.5,34-2,9156,69
Vakıf GMYO1,75-1,69-27,05
Vakıf Yat. Ort.5,78-1,37-21,47
Vakıflar Bankası3,78-5,97-19,75
Vakko Tekstil10,09-2,0461,02
Vanet Gıda6,402,40-17,21
VBT Yazılım21,161,63

Verusa Holding50,00-4,0310,91
Verusaturk Girisim24,06-4,5284,39
Vestel30,00-0,4067,20
Vestel Beyaz Eşya7,16-1,9261,31
Viking Kağıt6,35-1,70-29,44
Yapı ve Kredi Bank.3,19-4,206,44
Yaprak Süt ve Besi Çift.30,362,57-16,11
Yataş12,46-3,86-11,94
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,08-1,28-30,00
Yeni Gimat GMYO17,171,3648,12
Yeo Teknoloji61,109,99

Yeşil GMYO0,86-1,15-37,68
Yeşil Yapı1,02-1,92-44,57
Yeşil Yatırım Holding1,95-1,52-54,40
Yibitaş İnşaat Malzeme10.993,90-1,84-29,53
Yonga Mobilya22,789,94-23,53
Yükselen Çelik5,38-2,893,55
Yünsa13,032,20-6,20
Ziraat GMYO2,33-0,43

Zorlu Enerji1,67-2,91-33,97
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

AA / Bahar Kara - Ekonomi Haberleri

Borsa İstanbul, İş Bankası, Yatırım, Turizm, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title