Borsada günlük işlemler (1) - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,220,77-32,56
Acıpayam Selüloz18,732,3510,00
Adel Kalemcilik29,704,50-11,05
Adese Gayrimenkul0,762,70-68,61
Afyon Çimento3,921,03-23,29
AGESA Hayat Emeklilik20,30-1,9318,46
Ak Enerji1,971,03-10,86
Akbank6,811,190,77
Akçansa18,700,2716,13
Akdeniz Yatırım Hold.1,831,10-23,85
Akfen GMYO6,450,62147,05
Akın Tekstil39,56-0,1024,56
Akiş GMYO1,832,23-34,46
Akmerkez GMYO43,863,79-28,29
Aksa29,701,85114,99
Aksa Enerji9,190,88147,04
Aksigorta7,760,65-6,61
Aksu Enerji21,80-0,46188,85
Alarko Carrıer319,500,69-11,76
Alarko GMYO28,72-0,1413,38
Alarko Holding11,140,7230,73
Albaraka Türk1,921,05-1,03
Alcatel Lucent Teletaş28,640,77-3,44
Alkim Kağıt16,18-0,7425,00
Alkim Kimya18,752,2433,10
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,348,94-8,59
Altınyunus Çeşme56,40-1,4812,89
Anadolu Efes26,263,5522,93
Anadolu Grubu Holding38,620,1647,83
Anadolu Hayat Emek.11,800,2546,85
Anadolu Isuzu26,681,3748,22
Anadolu Sigorta6,25-0,32-13,44
Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji22,422,94

Anel Elektrik2,430,83-9,45
Arçelik46,260,1762,55
ARD Bilişim Teknolojileri7,88-0,5116,70
Arena Bilgisayar11,922,949,33
Armada Bilgisayar66,304,4935,09
Arsan Tekstil5,48-0,7237,48
Arzum Ev Aletleri17,51-0,34-27,54
Aselsan21,900,2721,14
Ata GMYO4,102,76-25,59
Atakule GMYO2,864,0022,16
Atlantis Yatırım Holding7,001,4525,90
Atlas Yat. Ort.1,378,73-21,71
ATP Bilgisayar62,95-0,47

Avrasya GMYO1,811,12-30,90
Avrasya Petrol ve Tur.2,287,55-28,75
Avrupa Yatırım Holding6,795,4313,17
Aydem Enerji6,914,38

Ayen Enerji6,570,4621,44
Ayes Çelik Hasır ve Çit19,52-1,9173,06
Aygaz22,680,0959,87
Bagfaş10,42-0,7645,53
Bak Ambalaj20,142,971,84
Balatacılar Balatacılık9,00-8,919,22
Bantaş Ambalaj3,453,2910,34
Banvit76,902,7447,88
Başkent Doğalgaz GMYO12,80-0,39

Baştaş Başkent Çimento10,277,54-40,88
Batı Çimento15,380,98226,54
Batısöke Çimento2,411,26-1,23
Bayrak Taban Sanayi7,380,27-30,44
Bera Holding10,92-0,82-46,15
Berkosan Yalıtım9,325,794,48
Beşiktaş Futbol Yat.5,351,5232,43
Beyaz Filo8,831,15-12,39
Bilici Yatırım16,792,19203,43
Bim Mağazalar70,10-0,071,38
Biotrend Çevre ve Enerji6,879,92

Birko Mensucat1,030,98-7,21
Birleşim Mühendislik9,942,69

Birlik Mensucat2,051,49-40,75
Bizim Mağazaları14,22-0,49-5,04
BMS Çelik Hasır9,00-0,55

Boğaziçi Beton Sanayi4,804,35

Borusan Mannesmann28,100,791,08
Borusan Yat. Paz.378,500,13-16,68
Bosch Fren Sistemleri932,201,27-24,19
Bossa29,98-1,4567,96
Brisa31,50-1,1362,68
Burçelik29,0410,0038,15
Burçelik Vana27,129,98-45,39
Bursa Çimento4,572,24-8,19
Carrefoursa41,820,29-41,75
Casa Emtia Petrol113,302,816,89
Ceo Event Medya13,00-0,54102,18
Coca Cola İçecek91,00-0,1643,29
Cosmos Yat. Holding9,45-5,5017,25
Credıtwest Faktorıng4,702,40-19,93
Çan2 Termik11,970,17

Çelebi180,300,73-1,22
Çelik Halat9,09-0,87-0,08
Çemaş Döküm1,230,82-27,76
Çemtaş17,202,269,48
Çimbeton214,002,88-27,82
Çimentaş30,002,60-17,04
Çimsa34,863,1495,84
Çuhadaroğlu Metal9,721,4627,77
Dagi Giyim3,029,82-11,34
Dagi Yatırım Holding11,759,92-8,91
Dardanel3,004,17-43,66
Datagate Bilgisayar13,161,39-18,31
Demısaş Döküm9,360,6544,55
Denge Holding1,300,78-57,20
Deniz GMYO1,631,24-11,51
Derimod7,800,39-19,92
Derlüks Yatırım Holding4,782,36-45,80
Desa Deri8,801,15-9,65
Despec Bilgisayar9,862,49-24,50
Deva Holding30,00-0,0724,70
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,940,4210,81
Diriteks Diriliş Tekstil4,319,9515,55
Ditaş Doğan28,20-9,96116,82
DO-CO1.067,504,5169,44
Doğan Burda191,10-9,99751,60
Doğan Holding3,220,947,40
Doğtaş Kelebek Mobilya2,34-0,430,47
Doğu Aras Enerji93,350,27

Doğusan3,530,86-2,78
Doğuş GMYO11,002,0434,64
Doğuş Otomotiv47,420,0882,92
Döktaş Dökümcülük33,407,749,08
Duran Doğan Basım20,56-3,9396,00
Dyo Boya10,761,80-4,33
Eczacıbaşı İlaç7,211,410,11
Eczacıbaşı Yatırım48,200,4279,06
E-Data Teknoloji14,755,96

Edip Gayrimenkul3,520,866,02
Ege Endüstri1.704,00-0,382,35
Ege Gübre229,10-0,3959,70
Ege Profil33,520,60-10,96
Ege Seramik16,072,7566,31
Egeplast23,544,81-29,31
Ekiz Kimya7,68-4,247,71
Elite Naturel Organik Gıda23,347,56

Emek Elektrik2,883,970,87
Eminiş Ambalaj20,92-2,24-43,21
Emlak Konut GMYO2,363,5111,60
Enerjisa Enerji13,56-2,0917,60
Enka İnşaat16,03-1,29127,64
Erbosan137,5010,00239,05
Ereğli Demir Çelik23,402,0178,13
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,243,18

Ersu Gıda5,222,155,67
Escar Turizm Taşımacılık29,48-2,06

Escort Teknoloji5,889,29-10,50
Esenboğa Elektrik30,640,0761,04
Etiler Gıda5,250,0031,91
Euro Kapital Yat. Ort.3,627,42-5,22
Euro Trend Yat. Ort.3,524,14-0,52
Euro Yat. Ort.3,684,55-17,14
Euro Yatırım Holding1,763,53-38,03
Europap Tezol Kağıt15,23-0,13

Fade Gıda7,811,5650,14
Fenerbahçe Futbol31,300,515,89
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,312,67-21,64
F-M İzmit Piston121,100,41-1,22
Fonet Bilgi Teknolojileri14,830,6113,81
Ford Otosan253,503,05111,08
Formet Metal ve Cam1,244,20-49,45
Frigo Pak Gıda4,123,7859,07
Galata Wind Enerji5,301,73

Galatasaray Sportif3,980,51-1,73
Garanti Bankası11,650,0914,77
Garanti Faktoring12,92-1,3016,08
Garanti Yat. Ort.2,500,00-22,26
Gedik Y. Men. Değ.7,802,6331,62
Gediz Ambalaj18,940,3241,34
Gelecek Varlık Yönetimi13,002,20

Gen İlaç14,120,14

Gentaş3,66-1,61-18,91
Gersan Elektrik5,801,40-5,54
Gimat Mağazacılık2,163,85

Girişim Elektrik Sanayi22,920,26

Global Men. Değ.6,211,803,33
Global Yat. Holding2,232,76-36,53
Good-Year9,63-0,3120,85
Göltaş Çimento41,562,011,26
Gözde Girişim9,031,1213,16
GSD Denizcilik4,082,5167,54
GSD Holding3,444,2437,05
Gübre Fabrik.83,901,57-2,50
Güler Yat. Holding3,010,67-13,07
Halk GMYO2,762,60-9,45
Hatay Tekstil19,568,0743,45
Hedef Girişim2,711,887,34
Hedef Holding3,621,97

Hektaş13,714,58156,63
HUB Girişim9,852,39-45,88
Hürriyet Gzt.2,19-0,904,29
ICBC Turkey Bank6,304,83-3,08
İdeal Finansal Teknolojiler32,78-2,96143,54
İdealist GMYO2,129,84-10,66
İhlas Ev Aletleri0,991,02-46,86
İhlas Gayrimenkul0,954,40-24,00
İhlas Gazetecilik0,764,11-69,15
İhlas Haber Ajansı6,99-4,51

İhlas Holding0,591,72-47,45
İhlas Yayın Holding0,722,86-36,84
İndeks Bilgisayar7,441,0960,14
Info Yatırım5,16-0,1910,48
İntema58,00-3,8945,36
Inveo Yatırım Holding31,248,47115,86
İpek Doğal Enerji14,40-0,2810,09
İskenderun Demir Çelik22,547,33149,44
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA / Bahar Kara - Ekonomi Haberleri

Münir Karaloğlu, Borsa İstanbul, Yatırım, Enerji, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title