Borsada günlük işlemler (1) - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,549,27-28,42
Acıpayam Selüloz16,853,69-1,05
Adel Kalemcilik24,501,41-26,62
Adese Gayrimenkul1,070,94-55,81
Afyon Çimento3,911,82-23,48
AGESA Hayat Emeklilik21,903,4027,80
Ak Enerji1,882,73-14,93
Akbank7,19-0,556,39
Akçansa17,211,836,88
Akdeniz Yatırım Hold.1,940,52-19,27
Akfen GMYO5,46-1,62109,13
Akın Tekstil34,009,967,05
Akiş GMYO1,842,22-34,10
Akmerkez GMYO40,384,29-33,98
Aksa24,701,3178,80
Aksa Enerji8,404,35125,81
Aksigorta8,170,62-1,67
Aksu Enerji20,640,29173,48
Alarko Carrıer303,603,41-16,15
Alarko GMYO26,22-1,063,51
Alarko Holding11,111,3730,38
Albaraka Türk2,060,006,19
Alcatel Lucent Teletaş25,842,87-12,88
Alkim Kağıt15,222,9817,59
Alkim Kimya18,241,0529,48
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,30-1,52-11,32
Altınyunus Çeşme51,400,882,88
Anadolu Efes24,640,1615,35
Anadolu Grubu Holding33,70-0,3029,00
Anadolu Hayat Emek.10,841,1234,90
Anadolu Isuzu22,000,6422,22
Anadolu Sigorta6,220,00-13,86
Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji21,144,86

Anel Elektrik2,445,17-9,08
Arçelik42,062,4447,79
ARD Bilişim Teknolojileri50,85-1,455,76
Arena Bilgisayar11,074,141,54
Armada Bilgisayar56,904,7915,93
Arsan Tekstil5,185,0729,96
Arzum Ev Aletleri16,951,86-29,86
Aselsan18,68-0,323,33
Ata GMYO3,68-1,60-33,21
Atakule GMYO2,781,8318,75
Atlantis Yatırım Holding6,901,4724,10
Atlas Yat. Ort.1,280,79-26,86
ATP Bilgisayar56,909,95

Avrasya GMYO1,792,87-31,66
Avrasya Petrol ve Tur.2,242,28-30,00
Avrupa Yatırım Holding6,01-0,170,17
Aydem Enerji6,691,67

Ayen Enerji6,313,4416,64
Ayes Çelik Hasır ve Çit19,60-1,4173,76
Aygaz21,420,1950,99
Bagfaş26,201,7131,00
Bak Ambalaj18,453,25-6,71
Balatacılar Balatacılık8,00-1,96-2,91
Bantaş Ambalaj3,273,484,58
Banvit70,05-0,7834,71
Başkent Doğalgaz GMYO12,57-9,96

Baştaş Başkent Çimento9,101,34-47,61
Batı Çimento14,000,00197,24
Batısöke Çimento2,452,940,41
Bayrak Taban Sanayi7,243,28-31,76
Bera Holding11,20-1,50-44,77
Berkosan Yalıtım7,563,85-15,25
Beşiktaş Futbol Yat.5,76-3,8442,57
Beyaz Filo8,791,97-12,79
Bilici Yatırım15,744,38184,46
Bim Mağazalar67,601,27-2,24
Biotrend Çevre ve Enerji21,500,47

Birko Mensucat0,970,00-12,61
Birleşim Mühendislik9,682,43

Birlik Mensucat2,04-1,45-41,04
Bizim Mağazaları14,136,48-5,64
BMS Çelik Hasır8,769,91

Boğaziçi Beton Sanayi4,64-0,43

Borusan Mannesmann26,943,46-3,09
Borusan Yat. Paz.372,103,36-18,09
Bosch Fren Sistemleri918,906,38-25,27
Bossa29,982,6067,96
Brisa27,283,6540,89
Burçelik21,443,982,00
Burçelik Vana21,385,74-56,95
Bursa Çimento4,332,12-13,01
Carrefoursa42,845,26-40,33
Casa Emtia Petrol115,00-3,368,49
Ceo Event Medya10,132,0157,54
Coca Cola İçecek94,100,1648,17
Cosmos Yat. Holding9,70-0,9220,35
Credıtwest Faktorıng4,76-0,83-18,91
Çan2 Termik11,730,00

Çelebi178,401,48-2,26
Çelik Halat8,406,33-7,67
Çemaş Döküm1,245,08-27,17
Çemtaş16,472,744,83
Çimbeton210,004,01-29,17
Çimentaş27,023,92-25,28
Çimsa30,923,2073,71
Çuhadaroğlu Metal9,183,8520,67
Dagi Giyim2,711,88-20,44
Dagi Yatırım Holding10,902,83-15,50
Dardanel2,762,60-48,17
Datagate Bilgisayar12,801,43-20,55
Demısaş Döküm8,571,7832,35
Denge Holding1,392,96-54,24
Deniz GMYO1,661,84-9,88
Derimod8,822,80-9,45
Derlüks Yatırım Holding4,743,04-46,26
Desa Deri9,074,25-6,88
Despec Bilgisayar9,251,09-29,17
Deva Holding27,765,2315,39
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,112,973,11
Diriteks Diriliş Tekstil4,23-4,3013,40
Ditaş Doğan27,7210,00113,13
DO-CO962,001,0552,70
Doğan Burda198,909,95786,36
Doğan Holding3,100,653,40
Doğtaş Kelebek Mobilya2,301,77-1,24
Doğu Aras Enerji95,30-0,05

Doğusan3,401,80-6,36
Doğuş GMYO10,077,8223,26
Doğuş Otomotiv44,481,2871,58
Döktaş Dökümcülük31,802,853,85
Duran Doğan Basım17,429,9766,06
Dyo Boya9,863,68-12,33
Eczacıbaşı İlaç6,720,75-6,69
Eczacıbaşı Yatırım44,683,2365,98
E-Data Teknoloji11,0010,00

Edip Gayrimenkul3,570,857,53
Ege Endüstri1.593,603,13-4,28
Ege Gübre204,309,9642,41
Ege Profil32,163,14-14,57
Ege Seramik14,302,4447,99
Egeplast23,389,97-29,79
Ekiz Kimya6,131,49-14,03
Elite Naturel Organik Gıda18,89-0,84

Emek Elektrik2,870,350,51
Eminiş Ambalaj17,612,21-52,20
Emlak Konut GMYO2,190,463,56
Enerjisa Enerji13,021,7212,92
Enka İnşaat13,092,5985,89
Erbosan123,904,03205,51
Ereğli Demir Çelik21,561,5164,12
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,152,27

Ersu Gıda4,803,00-2,83
Escar Turizm Taşımacılık26,203,56

Escort Teknoloji4,860,83-26,03
Esenboğa Elektrik28,622,2150,42
Etiler Gıda5,280,7632,66
Euro Kapital Yat. Ort.3,491,16-8,63
Euro Trend Yat. Ort.3,410,29-3,63
Euro Yat. Ort.3,90-0,76-12,19
Euro Yatırım Holding1,80-0,55-36,62
Europap Tezol Kağıt14,262,52

Fade Gıda7,084,7336,11
Fenerbahçe Futbol33,029,9911,71
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,321,75-21,30
F-M İzmit Piston115,003,98-6,20
Fonet Bilgi Teknolojileri13,681,714,99
Ford Otosan232,404,2293,51
Formet Metal ve Cam1,241,64-49,45
Frigo Pak Gıda3,149,7921,23
Galata Wind Enerji5,011,83

Galatasaray Sportif4,12-4,191,73
Garanti Bankası11,94-0,9117,62
Garanti Faktoring12,62-1,1013,39
Garanti Yat. Ort.2,440,41-24,13
Gedik Y. Men. Değ.7,141,8520,48
Gediz Ambalaj17,732,4932,31
Gelecek Varlık Yönetimi13,04-1,06

Gen İlaç13,312,07

Gentaş3,491,75-22,67
Gersan Elektrik5,512,42-10,26
Gimat Mağazacılık2,23-4,29

Girişim Elektrik Sanayi27,969,73

Global Men. Değ.6,226,513,49
Global Yat. Holding2,183,32-37,95
Good-Year9,103,5314,20
Göltaş Çimento39,721,90-3,23
Gözde Girişim8,74-1,919,52
GSD Denizcilik4,206,3372,47
GSD Holding2,979,5918,33
Gübre Fabrik.74,052,70-13,95
Güler Yat. Holding2,862,14-17,41
Halk GMYO2,691,13-11,74
Hatay Tekstil16,805,0023,21
Hedef Girişim2,772,599,71
Hedef Holding3,650,27

Hektaş9,841,7684,19
HUB Girişim9,621,80-47,14
Hürriyet Gzt.2,310,4310,00
ICBC Turkey Bank5,803,57-10,77
İdeal Finansal Teknolojiler40,14-10,00198,22
İdealist GMYO1,983,13-16,56
İhlas Ev Aletleri0,982,08-47,40
İhlas Gayrimenkul0,912,25-27,20
İhlas Gazetecilik0,832,47-66,31
İhlas Haber Ajansı5,019,87

İhlas Holding0,573,64-49,23
İhlas Yayın Holding0,73-1,35-35,96
İndeks Bilgisayar7,060,4351,96
Info Yatırım5,265,2012,62
İntema40,806,922,26
Inveo Yatırım Holding28,062,7893,89
İpek Doğal Enerji13,90-0,716,27
İskenderun Demir Çelik17,683,8295,66
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA / Bahar Kara - Ekonomi Haberleri

Münir Karaloğlu, Borsa İstanbul, Yatırım, Enerji, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title