Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
Anadolu Ajansı / Bahar Kara - Haberler | Ekonomi

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,49-0,13-3,23
Acıpayam Selüloz19,223,8912,27
Adel Kalemcilik26,381,38-22,94
Adese Gayrimenkul2,472,07-11,79
Afyon Çimento4,159,79-18,79
Ak Enerji1,615,92-27,15
Akbank4,943,78-26,90
Akçansa18,624,7815,64
Akdeniz Yatırım Hold.1,984,21-17,61
Akfen GMYO3,693,65-24,07
Akın Tekstil42,542,9533,94
Akiş GMYO1,953,17-30,16
Akmerkez GMYO48,967,94-23,97
Aksa15,541,6412,49
Aksa Enerji12,172,7963,58
Aksigorta8,633,60-0,78
Aksu Enerji5,913,14-21,69
Alarko Carrıer355,60-3,79-2,55
Alarko GMYO25,004,17-4,43
Alarko Holding10,713,3823,96
Albaraka Türk1,671,21-13,92
Alcatel Lucent Teletaş29,441,87-0,74
Alkim Kağıt17,802,5337,52
Alkim Kimya16,793,1419,19
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,129,84-3,20
Altınyunus Çeşme58,00-0,4316,09
Anadolu Efes21,740,65-6,21
Anadolu Grubu Holding21,423,88-18,59
Anadolu Hayat Emek.8,770,809,14
Anadolu Isuzu18,514,162,83
Anadolu Sigorta6,510,46-9,84
Anel Elektrik6,57-10,00107,26
Arçelik32,862,8215,47
ARD Bilişim Teknolojileri57,504,0719,59
Arena Bilgisayar52,601,3552,91
Armada Bilgisayar54,104,0410,23
Arsan Tekstil10,103,1738,55
Arzum Ev Aletleri21,501,90-12,67
Aselsan15,302,00-16,16
Ata GMYO4,504,65-18,33
Atakule GMYO2,814,8511,51
Atlantis Yatırım Holding4,555,08-18,17
Atlas Yat. Ort.1,44-0,69-17,71
AvivaSA Emeklilik Hayat16,352,25-7,02
Avrasya GMYO3,351,2127,89
Avrasya Petrol ve Tur.2,855,17-10,94
Avrupa Yatırım Holding8,219,4736,83
Ayen Enerji8,815,6462,85
Ayes Çelik Hasır ve Çit16,708,4447,14
Aygaz14,050,72-0,96
Bagfaş22,004,8610,00
Bak Ambalaj21,663,047,23
Balatacılar Balatacılık6,439,91-21,97
Bantaş Ambalaj6,219,9132,41
Banvit65,000,0025,00
Baştaş Başkent Çimento12,201,67-29,76
Batı Çimento12,499,95165,18
Batısöke Çimento3,232,8732,38
Bayrak Taban Sanayi9,492,82-10,56
Bera Holding28,606,0041,03
Berkosan Yalıtım10,807,4621,08
Beşiktaş Futbol Yat.12,16-9,99200,99
Beyaz Filo10,574,653,83
Bilici Yatırım18,73-3,95182,08
Bim Mağazalar69,30-0,07-5,76
Birko Mensucat1,42-2,7427,93
Birlik Mensucat2,441,67-29,48
Bizim Mağazaları15,350,72-0,07
Borusan Mannesmann26,103,57-6,12
Borusan Yat. Paz.401,10-0,57-11,71
Bosch Fren Sistemleri990,403,10-20,06
Bossa27,849,9555,97
Brisa25,822,7933,35
Burçelik23,282,4610,75
Burçelik Vana32,180,50-35,20
Bursa Çimento3,753,88-24,66
Carrefoursa52,45-0,19-26,95
Casa Emtia Petrol115,008,498,49
Ceo Event Medya6,319,93-1,87
Coca Cola İçecek72,00-0,3510,57
Cosmos Yat. Holding11,501,5042,68
Credıtwest Faktorıng3,78-0,53-35,60
Çelebi265,302,8345,35
Çelik Halat6,782,73-25,48
Çemaş Döküm1,216,14-28,93
Çemtaş16,844,085,90
Çimbeton309,006,554,22
Çimentaş34,805,14-3,76
Çimsa21,005,3217,98
Çuhadaroğlu Metal7,830,001,29
Dagi Giyim2,192,82-35,71
Dagi Yatırım Holding12,96-0,230,47
Dardanel26,82-0,30-19,94
Datagate Bilgisayar15,151,41-5,96
Demısaş Döküm7,764,3017,40
Denge Holding6,303,6214,96
Deniz GMYO3,82-3,5411,70
Derimod11,59-3,2618,99
Derlüks Yatırım Holding7,40-4,15-16,10
Desa Deri13,655,0840,14
Despec Bilgisayar11,532,13-11,72
Deva Holding30,040,3324,86
Dinamik Isı Makina Yalıtım13,465,1624,06
Diriteks Diriliş Tekstil6,300,0068,90
Ditaş Doğan14,669,9812,52
DO-CO693,000,2910,00
Doğan Burda19,20-5,04-14,44
Doğan Holding3,254,845,86
Doğtaş Kelebek Mobilya2,685,1015,07
Doğusan4,315,38-1,60
Doğuş GMYO10,691,3330,84
Doğuş Otomotiv29,041,181,04
Döktaş Dökümcülük27,222,72-11,10
Duran Doğan Basım12,100,8315,35
Dyo Boya13,204,7616,20
Eczacıbaşı İlaç6,441,42-13,67
Eczacıbaşı Yatırım48,541,0474,98
Edip Gayrimenkul2,611,16-21,39
Ege Endüstri1.463,402,55-12,10
Ege Gübre230,104,4558,47
Ege Profil32,224,27-15,74
Ege Seramik14,401,9139,94
Egeplast31,629,03-5,05
Ekiz Kimya6,59-2,23-7,57
Emek Elektrik2,081,46-27,15
Eminiş Ambalaj21,480,00-41,69
Emlak Konut GMYO1,874,47-12,62
Enerjisa Enerji10,730,75-6,94
Enka İnşaat7,510,406,65
Erbosan69,85-1,3470,37
Ereğli Demir Çelik17,522,5233,37
Ersu Gıda4,69-0,42-5,06
Escort Teknoloji6,244,87-5,02
Esenboğa Elektrik36,306,1490,75
Etiler Gıda5,711,9643,47
Euro Kapital Yat. Ort.4,290,9411,43
Euro Trend Yat. Ort.4,37-9,9021,39
Euro Yat. Ort.4,640,652,88
Euro Yatırım Holding3,699,8229,93
Fade Gıda17,30-1,37179,48
Fenerbahçe Futbol29,26-8,39-1,01
Flap Kongre Toplantı Hiz.1,914,95-35,21
F-M İzmit Piston133,902,689,22
Fonet Bilgi Teknolojileri15,192,5016,58
Ford Otosan187,50-0,4253,51
Formet Celik Kapi Sanayi1,270,79-48,23
Frigo Pak Gıda39,86-9,9889,99
Galatasaray Sportif3,35-3,18-17,28
Garanti Bankası6,994,33-31,14
Garanti Faktoring12,500,8112,31
Garanti Yat. Ort.2,620,00-18,89
Gedik Y. Men. Değ.20,300,6963,12
Gediz Ambalaj35,803,3533,58
Gentaş5,164,88-13,13
Gersan Elektrik6,074,66-1,14
Global Men. Değ.6,563,319,15
Global Yat. Holding4,975,746,20
Good-Year7,323,39-12,44
Göltaş Çimento59,159,9443,36
Gözde Girişim7,164,99-10,28
GSD Denizcilik5,884,8116,67
GSD Holding1,894,42-24,70
Gübre Fabrik.69,754,18-18,94
Güler Yat. Holding3,00-3,54-13,36
Halk GMYO3,295,112,65
Hatay Tekstil20,72-3,2748,53
Hedef Girişim5,077,4247,96
Hektaş29,904,3356,79
HUB Girişim15,832,33-13,02
Hürriyet Gzt.1,764,14-16,19
ICBC Turkey Bank5,721,96-12,00
İdealist Danışmanlık72,30-7,31437,15
İdealist GMYO8,913,6031,03
İhlas Ev Aletleri1,304,00-30,85
İhlas Gayrimenkul1,095,83-12,80
İhlas Gazetecilik2,483,33-38,92
İhlas Holding0,663,13-41,21
İhlas Yayın Holding0,772,67-32,46
İndeks Bilgisayar29,30-0,5453,16
Info Yatırım7,284,3012,87
İntema39,760,66-0,35
Inveo Yatırım Holding118,603,22168,20
İpek Doğal Enerji12,332,49-5,73
İskenderun Demir Çelik13,215,6046,19
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title