Borsada günlük işlemler (1) - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım8,38-2,78350,54
Acıpayam Selüloz16,79-1,47165,89
Adel Kalemcilik25,12-1,0260,00
Adese Alışveriş Ticaret2,934,64105,14
Afyon Çimento4,43-0,6794,45
Ak Enerji2,22-0,89103,67
Akbank6,310,80-22,19
Akçansa15,779,9762,67
Akdeniz Yatırım Hold.5,90-2,32179,62
Akfen GMYO4,751,7117,28
Akın Tekstil29,344,56112,76
Akiş GMYO3,65-1,3516,52
Akmerkez GMYO66,259,96195,70
Aksa11,712,1867,21
Aksa Enerji7,130,1487,63
Aksigorta8,232,1151,91
Aksu Enerji13,121,16-11,77
Alarko Carrıer236,300,55295,64
Alarko GMYO20,121,7236,89
Alarko Holding6,74-1,0314,73
Albaraka Türk1,873,8922,22
Alcatel Lucent Teletaş27,500,59128,41
Alkim Kağıt13,040,69140,60
Alkim Kimya13,900,14124,12
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,39-2,45482,93
Altınyunus Çeşme48,620,12386,69
Anadolu Efes21,72-0,912,08
Anadolu Grubu Holding23,884,8335,76
Anadolu Hayat Emek.7,92-0,2530,15
Anadolu Isuzu17,156,5240,92
Anadolu Sigorta7,090,5770,70
Anel Elektrik3,340,9189,46
Arçelik30,922,8648,37
ARD Bilişim Teknolojileri36,805,02

Arena Bilgisayar34,580,17374,67
Armada Bilgisayar49,22-0,04200,31
Arsan Tekstil7,47-1,19108,66
Artı Yatırım Holding5,950,85634,57
Aselsan17,54-0,5168,48
Ata GMYO5,33-1,6617,66
Atakule GMYO2,43-1,2226,56
Atlantis Yatırım Holding4,10-2,15310,00
Atlas Yat. Ort.1,83-3,1792,59
AvivaSA Emeklilik Hayat15,290,1314,06
Avrasya GMYO4,01-0,74165,56
Avrasya Petrol ve Tur.3,270,9379,67
Avrupa Yatırım Holding5,702,15270,13
Ayen Enerji5,520,0059,08
Ayes Çelik Hasır ve Çit11,100,91406,85
Aygaz13,762,8413,29
Bagfaş19,20-0,2614,15
Bak Ambalaj21,202,91191,02
Balatacılar Balatacılık7,99-0,12544,35
Bantaş Ambalaj4,72-0,84119,11
Banvit41,18-0,05121,76
Baştaş Başkent Çimento11,90-1,65359,46
Batı Çimento4,571,7838,07
Batısöke Çimento2,41-2,0383,97
Bayrak Taban Sanayi10,21-0,78

Bera Holding21,849,91467,27
Berkosan Yalıtım7,339,90167,52
Beşiktaş Futbol Yat.4,13-1,4368,57
Beyaz Filo10,02-0,99220,15
Bilici Yatırım6,65-1,34131,99
Bim Mağazalar70,151,5951,81
Birko Mensucat1,130,00264,52
Birlik Mensucat2,590,78127,19
Bizim Mağazaları15,44-0,1339,44
Borusan Mannesmann18,179,9958,69
Borusan Yat. Paz.326,609,97445,12
Bosch Fren Sistemleri1.280,00-0,91344,79
Bossa14,18-2,6175,93
Brisa19,08-0,16103,43
Burçelik21,841,11275,90
Burçelik Vana60,950,49527,70
Bursa Çimento8,941,59123,31
Carrefoursa105,90-2,40300,42
Casa Emtia Petrol121,40-7,331192,86
Ceo Event Medya6,640,4581,31
Coca Cola İçecek64,003,3169,05
Cosmos Yat. Holding7,953,92289,71
Credıtwest Faktorıng5,781,05100,69
Çelebi94,450,91-4,93
Çelik Halat18,90-4,06190,77
Çemaş Döküm2,340,0086,68
Çemtaş15,243,6087,48
Çimbeton175,70-0,23325,84
Çimentaş33,98-0,93126,53
Çimsa16,605,4082,82
Çuhadaroğlu Metal7,322,81129,47
Dagi Giyim8,481,19239,20
Dagi Yatırım Holding12,67-3,94460,62
Dardanel29,004,32665,17
Datagate Bilgisayar15,36-0,3996,67
Demısaş Döküm6,35-1,2482,47
Denge Holding5,50-2,65301,46
Deniz GMYO3,25-0,9154,46
Derimod9,770,2136,83
Derlüks Deri9,09-0,98124,68
Desa Deri9,090,55100,22
Despec Bilgisayar11,900,25180,66
Deva Holding24,10-0,82169,95
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,453,43

Diriteks Diriliş Tekstil4,204,48438,46
Ditaş Doğan38,7210,00306,93
DO-CO495,00-1,00-12,23
Doğan Burda25,741,02324,05
Doğan Holding3,060,3370,43
Doğtaş Kelebek Mobilya2,620,7758,79
Doğusan4,159,7999,52
Doğuş GMYO9,02-1,2099,12
Doğuş Otomotiv27,50-1,01188,87
Döktaş Dökümcülük31,98-1,171,06
Duran Doğan Basım10,63-0,5659,87
Dyo Boya11,74-1,51139,59
Eczacıbaşı İlaç7,09-0,1494,21
Eczacıbaşı Yatırım21,320,95121,34
Edip Gayrimenkul3,04-0,33118,71
Ege Endüstri1.620,40-1,92188,04
Ege Gübre133,703,08171,22
Ege Profil31,680,57164,66
Ege Seramik10,151,91175,93
Egeplast22,6610,0081,28
Ekiz Kimya7,01-6,531049,18
Emek Elektrik4,00-0,50151,57
Eminiş Ambalaj24,022,211480,26
Emlak Konut GMYO1,99-1,4937,46
Enerjisa Enerji11,122,4965,08
Enka İnşaat7,210,2829,17
Erbosan36,702,5146,92
Ereğli Demir Çelik14,346,8662,80
Ersu Gıda5,05-0,20143,96
Escort Teknoloji6,30-0,47353,24
Esenboğa Elektrik18,150,28

Etiler Gıda4,15-0,72255,43
Euro Kapital Yat. Ort.4,151,97158,77
Euro Trend Yat. Ort.3,98-2,45233,38
Euro Yat. Ort.4,91-3,91336,15
Euro Yatırım Holding2,91-1,3694,00
Fade Gıda6,18-1,28

Fenerbahçe Futbol33,54-0,30131,79
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,63-2,5045,08
F-M İzmit Piston119,90-0,58153,15
Fonet Bilgi Teknolojileri11,200,2745,64
Ford Otosan124,200,2487,86
Formet Çelik Kapı4,440,0048,00
Frigo Pak Gıda22,403,42219,75
Galatasaray Sportif3,92-1,0193,10
Garanti Bankası9,530,32-14,45
Garanti Faktoring10,71-0,56176,74
Garanti Yat. Ort.3,355,02236,08
Gedik Y. Men. Değ.11,065,33251,67
Gediz Ambalaj28,009,98314,20
Gentaş5,090,59146,85
Gersan Elektrik6,323,7898,12
Global Men. Değ.5,460,18190,43
Global Yat. Holding4,61-0,43-5,34
Good-Year7,470,5484,44
Göltaş Çimento33,442,5187,97
Gözde Girişim6,89-0,2934,05
GSD Denizcilik4,95-0,2093,36
GSD Holding2,300,8854,36
Gübre Fabrik.47,861,48429,42
Güler Yat. Holding13,42-1,25561,08
Halk GMYO3,374,98189,36
Hatay Tekstil13,600,97101,96
Hedef Girişim7,33-1,35207,17
Hektaş13,504,0168,33
HUB Girişim18,082,1592,57
Hürriyet Gzt.2,250,9097,37
ICBC Turkey Bank6,55-0,6124,29
İdealist Danışmanlık12,846,47286,75
İdealist GMYO6,34-1,25107,19
İhlas Ev Aletleri1,860,54-40,58
İhlas Gayrimenkul1,27-1,5523,38
İhlas Gazetecilik4,60-1,081,32
İhlas Holding1,29-0,7741,76
İhlas Yayın Holding1,19-0,8342,75
İndeks Bilgisayar16,250,5673,25
Info Yatırım5,770,17201,34
İntema21,365,74130,67
Inveo Yatırım Holding36,34-3,86372,56
İpek Doğal Enerji11,90-0,5854,15
İskenderun Demir Çelik9,623,4423,09
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA / Bahar Kara - Ekonomi Haberleri

Borsa İstanbul, Yatırım, Enerji, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title