Boral: 'Kısa Ara Takıma İyi Gelecek'

Boral: 'Kısa Ara Takıma İyi Gelecek'

Fenerbahçeli Futbolcu Uğur Boral, Geçen Sezon Lige Verilen Uzun Arada Takımın Temposunu Yitirdiğini, Bu Yıl Lige Kısa Bir Ara Verilmesinin Kendilerine İyi Geleceğini Söyledi.

Boral: 'Kısa Ara Takıma İyi Gelecek'

Fenerbahçeli futbolcu Uğur Boral, geçen sezon lige verilen uzun arada takımın temposunu yitirdiğini, bu yıl lige kısa bir ara verilmesinin kendilerine iyi geleceğini söyledi.

Boral, 2007'nin Fenerbahçe için başarılarla dolu mutlu bir yıl olduğunu belirterek, ''Herkesi mutlu ettiğimizi düşünüyorum'' dedi. Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla'yı yenerek bir üst tura çıkmak istediklerini söyleyen Uğur, 2008 yılında da Türk halkına mutlu günler yaşatmak istediklerini dile getirdi.

Ligde kısa devre arasının Fenerbahçe için olumlu olduğunu savunan Uğur Boral, ''Lige verilen aranın kısa olması takıma iyi gelecek. Geçen sezon lige uzun bir devre arası verilmişti. Bu uzun ara da bizim tempomuzu bozup, ikinci yarı başında kötü sonuçlar almamıza neden olmuştu. Bu yıl aranın kısa olması iyi gelecek. Sezonun ikinci yarısında Fenerbahçe takımı çıkacak, iyi futbol oynayacak ve herkesi mutlu edecek'' diye konuştu.