İstanbul'da Bonzai Tuzağına Düşen Yabancıların Hali Yürek Burktu

İstanbul'da Bonzai Tuzağına Düşen Yabancıların Hali Yürek Burktu

Birçok genci ağına düşüren bonzai tuzağına İstanbul'daki yabancılar da yakalandı. Bonzai içtikten sonra köşe başlarında sızan Afrika ve Bulgaristan uyruklu gençleri görenler şaşkına döndü.

İstanbul'da bonzai adlı uyuşturucu maddeyi kullandıktan sonra sızan Afrika ve Bulgaristan uyruklu iki genç, görenlerin yüreklerini burktu. Gençlerin içler acısı hali, kameralara da yansıdı.

BONZAİNİN ETKİSİYLE SIZDILAR

Beyoğlu ve Şişli'de iki yabancı şahsın bonzainin etkisiyle kendini kaybettiği anlar kameralara yansıdı. Biri Afrika, diğeri ise Bulgaristan uyruklu olduğu öğrenilen iki kişinin bonzai maddesinin etkisiyle kendini kaybettiği anlar kameralara yansıdı.


VATANDAŞLAR ŞAŞKINA DÖNDÜ

Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı'nda içtiği uyuşturucunun etkisiyle yere yığılan Afrika uyruklu şahıs her gün binlerce kişinin kullandığı yolda yerde hareketsiz şekilde uzun süre yattı. Sahsı gören vatandaşlar ise şaşkınlığını gizleyemedi.

KENDİSİNİ ÇİMLERE BIRAKTI

Mecidiyeköy'de bir alışveriş merkezinin önünde oturan Bulgaristan uyruklu şahsın ise kullandığı bonzainin etkisiyle kendini kaybettiği görüldü. Oturduğu yerde sabit duramayan şahıs, kendini bir süre sonra çimlere attı. Kameralara yansıyan görüntüler yürek burktu.