Bombaları Bir Bir Patlattı! - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Bombaları Bir Bir Patlattı!

Haberler.Com - Magazin
 - Güncelleme:
Bombaları Bir Bir Patlattı!

Canlı yayında olduğunu unutan sanatçı Coşkun Sabah, birçok kesmi eleştiri yağmuruna tuttu.

A Haber'de yayınlanan 'Bi Sormak Lazım' programına katılan udi, sanatçı Coşkun Sabah, reklam sonrası canlı yayında olduğunu unutunca olanlar oldu! Sanatçı, ünlülerden televizyon kanallarına kadar birçok kesmi eleştiri yağmuruna tuttu.

Hülya Avşar, Petek Dinçöz, Hadise, Ajda Pekkan ve Kral TV Coşkun Sabah'tan nasibini aldı.

"SİSTEM, ERKEK SANATÇILARI ÖĞÜTÜYOR"

Ferdi Özbeğen gibi sanatçılara özellikle medyanın ilgisizliğinden dem vuran Sabah, "Ferdi Özbeğen'in 18 yılını çaldılar" diyerek erkek sanatçıların sistem içinde öğütüldüğünü söyledi.

Coşkun Sabah konuşmasına şöyle devam etti:

Ferdi Özbeğen, kaderine razı oldu. Hiçbir şey yapmadı 17-18 sene. Ajda Pekkan kaç yaşında. Düşünebiliyor musun Ajda Pekkan'ın erkek versiyonunu. Aynı kişiler. Bahsettiğim kişiler Gülben Ergenler, Petek Dinçözler, Hülya Avşarlar, Hadise, Ajda Pekkan... Ajda 66 yaşında. 66 yaşındaki erkeğin bu kadar sükseli olabileceğini düşünebiliyor musunuz?

"HÜLYA AVŞAR'IN NESİ VAR"

Sanatçı bir şey yapmasa bile, medyada olduğu zaman, medya onu yaşatıyor. Yahu Allah aşkına, Hülya Avşar'ın falan nesi var ya! Hergün medyada olmasa... Nedir ya Hülya... Nedir Allah aşkına...

'TARZIMIZA UYMUYORSUN' DİYORLAR"

5 tane video klip kanalı şuan pop alıyor. Ben çok güzel bir beste yapayım, klibini çekeyim yayınlayacak bir tane kanal yok. Kral Pop, PowerTürk Pop, Number One Pop... Gidiyorsunuz, 'Siz bizim tarzımıza uymuyorsunuz' diyorlar.

Kral'ın bir tane dandik kanalı var. Hiçbir yerde kurulu değil, kabloluda yok... Otellerde yok, kafeler açmaz...

"ŞUANDA YAYINDA MIYIZ?"

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah ağır eleştirilerinden sonra bir anda sunucuya döndü. 'Şuan yayında mıyız' diye soran ünlü sanatçı, 'evet' cevabını alınca "Ben 'off the record' konuşuyordum. Büyük haber çıkacak bunlardan... Çok rahattınız siz ben de ondan reklam arasındayız sandım" diye konuştu.

Haberler.Com - Magazin

Coşkun Sabah, Hülya Avşar, Ajda Pekkan, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title