Bolvadin Ak Parti İlçe Teşkilatı
Haberler » Politika » Haber

Bolvadin Ak Parti İlçe Teşkilatı

Ak Parti Bolvadin İlçe Teşkilatı Olarak Bolvadin'imize Hizmet Üretebilmenin Gayreti İçerisinde Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz.


Bolvadin Ak Parti İlçe Teşkilatı

Bolvadin'imize kazandırdığımız 4 yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu eski hastane binasına yapılacaktır. 4 Yıllık Okulun kazandırılmasında her aşamasını adım adım takip ettik.

En son Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkanlığında bakanlar kurulundaki imzaların tamamlanmasıyla Cumhurbaşkanımız Abdullah Gülün onaylamasıyla Resmi gazetede yayınlanarak işlem tamamlanmıştır.

Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Milletvekilimiz Ahmet Koca'nın destekleriyle yapımı için 763 bin TL ödeneği temin ettik. Okulumuzun müdürü de, sekreteri de atanmıştır. Rektörlük ihale aşamasındadır. Hangi kurumdan beslendiği belli olan yerel gazetede çıkan haberlere vatandaşlarımızın aldırış etmemesini, eski hastane binamızın yıkılarak yerine modern 4 yıllık okula yakışacak bir bina yapılacaktır.

Sormadan pişirmeden konuşmak insanı alçaltır. Rektörlük yaptığı incelemeler sonucu binanın çürük olduğundan dolayı yıkımına karar vermiştir. Biz üzerimize düşen görevi layıkıyla yaptık. Teknik işlemleri ne biz nede ahkam kesen kişiler bilebilir. Sizin derdiniz Bolvadin'e gelecek olan hizmetlerin önünü kesmek mi?

Cezaevi Yatırım Proğramına Alınmıştır.

Bolvadin'e kazandıracağımız 400 kişilik T tipi cezaevi Adalet Bakanlığımızca yatırım programına alınmıştır. Bilgiden yoksun, fitne çıkartmak için izansızca yapılan haberler sırf siyasi malzeme konusu yapılarak bilgi kirliliği yapmaktadır. Bu haberleri yaptıranlar şunu iyi bilmeliki artık Bolvadinlim kimin hizmet ürettiğini kimlerin konuşmaktan öteye gidemediğini çok iyi bilmektedir. Bolvadinlim bu şahıslara en iyi cevabı 12 Eylüldeki referandumda vermiştir.
Ya hayır konuşun ya susun.