Boluspor Teknik Direktörü Güller: "Çok önemli üç puan aldık"

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, "İlk yarıdaki hedefimizden sapmamak için Eskişehirspor karşısında aldığımız üç puan çok önemli." dedi. Boluspor sahasında Eskişehirspor'u 2-1 yendikten sonra karşılaşmayı değerlendiren Güller, şunları kaydetti: "Kazandığımız için son derece mutluyuz.

Boluspor Teknik Direktörü Güller:

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, "İlk yarıdaki hedefimizden sapmamak için Eskişehirspor karşısında aldığımız üç puan çok önemli." dedi. Boluspor sahasında Eskişehirspor'u 2-1 yendikten sonra karşılaşmayı değerlendiren Güller, şunları kaydetti: "Kazandığımız için son derece mutluyuz. Sezon başında hedefimiz ligde kalmaktı, ilerleyen haftalarda ise hedefimizi ilk altı olarak belirledik. Bu anlamda aldığımız galibiyet sonunda kazandığımız 3 puan çok önemli, hedefimizden en azından ilk yarıda sapmamış olduk. Yukarda ki takımlarla puan farkını birazda olsa kapatmış olduk."

Güller, maç öncesinde bazı oyuncuların sakat olduğunu kaydederek, "Bugün kadromuzda maalesef 17 kişi ile çıkmak zorunda kaldık. Özellikle sakatlıklar ve bazı arkadaşların bize uyum sağlamakta zorlanmasından kaynaklanıyor." dedi.

Serhat Güller, bu galibiyetin ilerleyen zamanlarda çok anlam ifade edeceğini dile getirdi. Güller, soğuk havaya rağmen karşılaşmayı statta izleyen taraftarlara teşekkür ederek, şunları söyledi: "Basınımıza, taraftarımıza ve yönetimimize vermiş oldukları destek için çok teşekkür ediyorum. Hakikaten maçı televizyon vermesine rağmen ve havanın soğuk olmasına rağmen çok iyi bir taraftar kitlemiz vardı. Daha önceki maçların aksine 90 dakika boyunca bize destek olan bir taraftarımız vardı."

DİYADİN: ESKİŞEHİRSPOR'DA DEĞİŞİM KESİN OLACAK

Eskişehirspor Teknik Direktör Metin Diyadin, Eskişehirspor'da kesin değişimin olacağını söyledi. Metin Diyadin, Boluspor karşılaşmasının ardından yaptığı basın toplantısında, bu şekilde maç vermeye alıştıklarını kaydederek, ''Çözümünün ne olduğunu da biliyorum. Takım olma adına nelerin yapılması gerektiğini de biliyorum. Teknik adam olarak devre arasının gelmesini dört haftadır dört gözle bekliyordum. Yönetim ile bazı şeyleri paylaşarak, gereken ne ise yapılması gerektiğini söyleyeceğim. Tespitlere, rapora uyulursa olacak, uyulmazsa olmayacak. Operasyonsa operasyon yapılacak. Ne yapılması gerekiyorsa hepsinin farkındayız'' dedi.

Diyadin, şunları kaydetti: ''Üstümüzdeki takımların 31 puanı bizim 30 puanımız var. Bu anlamda bir sıkıntımız yok. Hedef bakımından hiç bir sapma yok. Eskişehirspor sezon sonu itibariyle istediğini alacaktır. Bundan en ufak kuşkum yok. Yapılması gerekenlerin de şart olduğu inancındayım. Ben olduğum süre içinde ya yapılacaktır, ya yapılacaktır. Başka çözümü de yoktur.''