Boluspor Teknik Direktörü Arslan Açıklaması

Boluspor Teknik Direktörü Arslan Açıklaması

Bank Asya 1.Lig'de mücadele eden Boluspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, Akhisar Belediyespor karşılaşmasının çok zorlu geçeceğini söyledi.

Boluspor Teknik Direktörü Arslan Açıklaması

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Boluspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, Akhisar Belediyespor karşılaşmasının çok zorlu geçeceğini söyledi.

Arslan, Boluspor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, ligde 4 puanla 2. sırada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Önümüzde Akhisar Belediyespor maçı var. Bu ligde her maç zor geçebilir ama biz de her takımı yenebilecek kapasitedeyiz. Buna inancım tam" dedi.

Sakaryaspor maçını da değerlendiren Arslan, şunları kaydetti:

"Kendi sahamızda Sakaryaspor karşısında almış olduğumuz 3 puan bizim için önemliydi. Üç puan aldığımız için mutluyuz. Sakarya maçında oyun anlamında ilk yarı ağırlığımızı koyduk. Bazı pozisyonları değerlendiremedik ama sonuçta golle buluştuk. Maçın geneline baktığımızda ilk yarısında istenilen, arzulanan oyundan ve pozisyon üretilmesinden memnunum. İkinci yarı itibariyle attığımız golün verdiği rehavet ile karşı takımda maça ortak olabileceğini düşündü. Karşılaşma son dakikaya kadar mücadele içerisinde geçti. Attığımız son dakika golü ile 3 puan alan takım olduk. Kendi evimizde oynanan ilk maçta 3 puan almanın mutluluğunu yaşıyoruz."

- BOLU

Kaynak: AA