Boluspor-sakaryaspor Maçının Ardından

Bank Asya 1. Lig'de Play-off Yarı Final Maçında Sakaryaspor'u Penaltı Atışları Sonunda 5-3 Yenerek Finale Çıkan Boluspor'un Teknik Direktörü Serhat Güller, Finale Çıktıkları İçin Mutlu Olduklarını Söyledi.

Boluspor-sakaryaspor Maçının Ardından

Bank Asya 1. Lig'de play-off yarı final maçında Sakaryaspor'u penaltı atışları sonunda 5-3 yenerek finale çıkan Boluspor'un teknik direktörü Serhat Güller, finale çıktıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, böyle bir başarıya şehir olarak ihtiyaçları olduğunu belirterek, ''Finale çıktığımız için son derece mutluyuz. Maçın ilk yarısında iyi oynayamadık. İlk yarıdaki oyundan memnun değildim. İkinci yarıda iyi bir oyun ortaya koyduk ve geriden gelip kazandık. Tüm futbolcu kardeşlerimi, gösterdikleri özveriden dolayı tebrik ediyorum. Bizi sonuna kadar destekleyen taraftarımıza da teşekkür ediyorum'' şeklinde konuştu.

Final maçında iyi bir performans ortaya koymak istediklerini kaydeden Güller, "Ligi bitirmek için bir maçımız kaldı. O maçı da kazanıp, Turkcell Süper Lig'e çıkmak istiyoruz'' diye konuştu.

Maçın ardından morallerin bozuk olduğu Sakaryaspor cephesinde ise teknik direktör Coşkun Demirbakan basın toplantısı yapmadı.

(MFS-MFS-CC-S)