Boluspor, İlhan Şahin'i Renklerine Kattı

Bank Asya 1. Lig'i Ekibi Boluspor'da Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan İlhan Şahin'i Renklerine Kattıklarını Bildirdi.

Boluspor, İlhan Şahin'i Renklerine Kattı

Bank Asya 1. Lig'i ekibi Boluspor'da Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan İlhan Şahin'i renklerine kattıklarını bildirdi. Kulüp tesislerinde yapılan imza töreninde konuşan Çarıkcı, İlhan'ın 3 yıldır Boluspor'un gündeminde olduğunu belirterek, "İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün çok ısrarlı tutumu karşısında alamadıydık. Ama bu transfer bu sene nasip oldu." dedi.

Çarıkcı, İlhan'ın 6 yıldır İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da top oynadığını hatırlattı. Çarıkcı, İlhan'ın transferinde karakter yapısı ve efendiliğinin de etkili oluğuna vurgu yaparak, "Kendisinden çok şey bekliyoruz." ifadesini kullandı. Kulüp başkanı Çarıkcı, Boluspor'un bu sene hiç kimsenin beklemediği transferleri yaptığını dile getirdi.

28 yaşındaki orta saha oyuncusu İlhan Şahin de, 2 yıllık sözleşmeye imza attığını kaydetti. Şahin, Boluspor'u tercihindeki en büyük etkenin yerel basın ve taraftarlar olduğunu aktardı. Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da 6 senedir seyircisiz top oynadığına vurgu yaparak, şunları söyledi:

"6 senedir taraftarsız top koşturuyordum. Oynadığımız futbolun tadı çıkmıyordu açıkçası. İsteğiniz verimi alamıyordunuz. Şimdi taraftarı basını hep beraber birlik olup Boluspor'u Süper Lige çıkarmayı hedefliyoruz. İnşallah geçen sene kaçırdığımız şampiyonluğu bu sene başarmayı istiyoruz."

Kaynak: CHA