Bolu'nun Sorunları Bakan Eroğlu'na İletildi
Haberler » Yerel » Bolu'nun Sorunları Bakan Eroğlu'na İletildi - Haberler

Bolu'nun Sorunları Bakan Eroğlu'na İletildi

Bakan Eroğlu Abant'ta katıldığı 'Ormancılık Sektörünün Geleceği' konulu konferansın ardından Bolu il teşkilatı ile bir araya geldi.

Bolu'nun Sorunları Bakan Eroğlu'na İletildi

Orman ve Su işleri Bakanı Prof. Dr. Abant'ta katıldığı 'Ormancılık Sektörünün Geleceği' konulu konferansın ardından partisinin il teşkilatı ile bir araya geldi. Bolu Milletvekili ve İl Başkanı 'ın öncülüğünde basına kapalı gerçekleşen toplantıda il ve ilçelerle ilgili sorun ve talepler masaya yatırıldı.

Toplantıya Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve İl Başkanı Ömer Sayın'ın yanı sıra Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı. "Bolu'ya gelirken boş gelmedik, heybemizde 18 adet müjdeyle geldik" diyen Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, 109 milyon TL tutarındaki 18 adet müjdeyi ilk olarak partililerle paylaştı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşmasının ardından İl Başkanı Sayın ve Milletvekili Küpçü öncülüğünde talepler sunuldu.

İlçe başkanları ve belediye başkanlarını dinleyen Bakan Eroğlu, ilde ve ilçelerde yapılması planlanan projeler hakkında sık sık notlar aldı. Hazırlanan dosyaları teşkilat mensuplarından alan Eroğlu taleplerle ilgileneceğini söyleyerek, destek sözü verdi.

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler