Bolu: Evli Kadına Tecavüz
Haberler » Güncel » Haber

Bolu: Evli Kadına Tecavüz

Bolu'da Evli Bir Kadını Kaçırarak Tecavüz Ettikleri Gerekçesiyle Yargılanan 2'si Kardeş 3 Kişi, Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.

Bolu: Evli Kadına Tecavüz

Bolu'da evli bir kadını kaçırarak tecavüz ettikleri gerekçesiyle yargılanan 2'si kardeş 3 kişi, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre, Bolu'da bir fabrikada çalışan evli ve 2 çocuk annesi A.Ş, aynı işyerinde çalışan B.Ö. isimli şahısla arkadaşlık kurdu. Bir süre sonra B.Ö, A.Ş.'yi, ilişkilerini eşine söylemekle tehdit etti. Bunun üzerine A.Ş, fabrikadan ayrılarak başka bir işyerinde çalışmaya başladı. Çalıştığı işyerine gelerek A.Ş.'yi tekrar tehdit etmeye başlayan B.Ö, evli kadınla görüşmeye devam etti. 1 hafta sonra fabrikaya gelen B.Ö.'nün kardeşi S.Ö, konuşacaklarını söyleyerek A.Ş.'yi bir arabaya bindirdi. A.Ş, arabada bulunan A.B, A.G. ve B.Ö. ile birlikte Karacasu Yaylası'ndaki bir eve gitti. İddiaya göre, arabada bulunan 4 kişi A.Ş. ile zorla cinsel ilişkiye girdi.

A.Ş.'nin eşi, karısının 2 gün evine gelmemesi üzerine Bahçelievler Karakolu'na başvurdu. Aramalar sonucu A.Ş, karakola gelerek kendisini 4 kişinin kaçırdığını ve zorla ilişkiye girdiğini söyledi. A.Ş. ifadesinde, "B.Ö. isimli şahısla çalıştığım fabrikada tanıştım. Evlilikte yaşadığım sıkıntılardan dolayı gönül ilişkim oldu. Bir süre sonra bu şahıs beni tehdit etti. Ben de o fabrikadan ayrılarak başka bir yerde çalışmaya başladım. Bu şahsın kardeşi bir gece gelerek beni zorla fabrikadan tehdit ederek çıkarttı ve bir arabaya bindirdi. Araçta 4 kişi vardı. Karacasu Yaylası'nda bulunan bir eve gittik. Hepsi alkollüydü. İsteğim dışında hepsi benimle ilişkiye girdi" dedi.

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan B.Ö, S.Ö. ve A.B. ifadelerinin alınmasının ardından mahkemeye sevk edildi. Suçlamaları kabul etmeyen şahıslar, ırza geçmek suçundan tutuklanarak, Bolu Yarı Kapalı Cezaevi'ne gönderildi. A.G.'nin yakalanması için çalışmaların devam ettiği bildirildi.