Bolu'da Liderlik Sevinci

Ligde Oynadığı İki Karşılaşmayı Da Kazanarak Grubunda Zirveye Yerleşen Boluspor'da Büyük Sevinç Yaşanırken, Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Çarşamba Günü Oynanacak Karabükspor Karşılaşmasını Da Kazanarak Seriyi Devam Ettirmek İstediklerini Söyledi.

Bolu'da Liderlik Sevinci

Ligde oynadığı iki karşılaşmayı da kazanarak grubunda zirveye yerleşen Boluspor`da büyük sevinç yaşanırken, Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, çarşamba günü oynanacak Karabükspor karşılaşmasını da kazanarak seriyi devam ettirmek istediklerini söyledi.

Futbolcularının ortaya koyduğu futboldan çok memnun olduğunu söyleyen Başkan Necip Çarıkçı, ``Pendikspor`u da 3-1 yenerek 6 puanı hanemize yazdırmayı başardık. Şu an grupta lideriz. Çarşamba günü oynanacak Karabükspor maçını da kazanarak seriye devam etmek istiyoruz. Tüm oyuncularım bu maça odaklanmış durumda. Karabükspor maçını kazanmamız bizim için büyük avantaj olacak. Bu maçı da kazandığımız takdirde 11 günlük arada takım iyi bir hazırlık dönemi geçirerek eksiklerini giderecek. Şu an küçük eksikler söz konusu. Bunların giderilmesinin ardından Boluspor, ligde fırtına gibi eserek şampiyonluğa koşan bir takım olacak`` dedi.

Çarşamba günü kendi evinde oynayacakları Karabükspor maçında taraftar desteğine ihtiyaçları olduğunu ifade eden Çarıkçı şöyle devam etti: ``İki maçı da taraftar desteğini arkamıza alarak kazandık. Bu maça da tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Küfürsüz tezahüratları ile övgüyü hak eden taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum.``

Bu arada Bolusporlu oyunculara iki maçın karşılığı olarak 1500`er YTL prim dağıtıldı.

(HABER: Mutlu YUCA)

Kaynak: DHA