Bolu'da Galatasaraylı Futbolculara Sevgi Seli

Üç Günlük Kamp İçin Bolu Termal Otel'e Gelen Galatasaray Kafilesi, Akşam Saatlerinde Gölcük Gölü'nde Yürüyüş Yaptı. Sarı-kırmızılı Futbolculara Taraftarlar Yoğun İlgi Gösterdi.

Bolu'da Galatasaraylı Futbolculara Sevgi Seli

Üç günlük kamp için Bolu Termal Otel'e gelen Galatasaray kafilesi, akşam saatlerinde Gölcük Gölü'nde yürüyüş yaptı. Sarı-kırmızılı futbolculara taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

Yeni sezon hazırlık kampı için Bolu'ya gelen Galatasaray kafilesi, taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Akşam idmanı iptal edilirken, futbolcular Gölcük Gölü'nde akşam yürüyüşü yaptı. Futbolcular otelin önünde bekleyen taraftarlara imza dağıtırken izdiham yaşandı. Taraftarlar Lincoln, Hasan Şaş, Arda ve Ümit Karan'a özel ilgi gösterdi. Forma imzalatabilmek için birbirleriyle yarışan sarı-kırmızılı taraftarlar, takım otobüsünü Gölcük'e kadar takip etti.

Jandarma ekipleri, taraftarların göl etrafında gezmesini engellemek istese de pek başarılı olamadı. Orman içine girerek futbolcuların yanına gelen taraftarlar bol bol fotoğraf çektirdi.

Galatasaray, yarın sabah saat 10.00'da sabah antremanı yapacak ve ardından akşam saat 18.00'de Atatürk Stadı'nda Boluspor ile hazırlık maçı oynayacak.

(CG-MFS-OK-S)