Boksörün Nikahı Ringde Kıyıldı

Kick Boks'da Türkiye Şampiyonluğu ile Birlikte Dünya Üçüncülüğü Bulunan Milli Sporcu Derviş Erdoğan, Özlem Sevinç ile Rinte Kıyılan Nikahla Evlendi.

Boksörün Nikahı Ringde Kıyıldı

Kick Boks`da Türkiye şampiyonluğu ile birlikte dünya üçüncülüğü bulunan milli sporcu Derviş Erdoğan, Özlem Sevinç ile rinte kıyılan nikahla evlendi.

Ankara`nın Haymana İlçesinde Haymana Belediyesi Kaplıcaspor Kulübü`nün Tekvando-Kick Boks Antrenörü olan Milli sporcu Derviş Erdoğan, geçen yıl Ankara`da öldürülen Haymanaspor`un eski başkanı Adnan Sevinç`in kızı Özlem ile hayatını birleştirdi. Türkiye şampiyonluğu ile birlikte 2002 yılında Rusya`da yapılan Kick Boks şampiyonasında Dünya 3`üncülüğü derecesi bulunan Derviş Erdoğan Haymana Spor Salonu`nda ve ring içinde nikahının kıyılmasını istedi. Düğünden 1 gün önce ise Ankara`da Türkiye Şampiyonası seçmeleri bulunan ve katıldığı 2 maçı da kazanan Erdoğan, düğüne yetişmek için final maçını oynamadan Haymana`ya gitmek durumunda kaldığı belirtildi. Erdoğan, böylece ilk 3`e girerken, 2`nci oldu.
Derviş-Özlem Erdoğan`ın nikahını Haymana Belediye Başkanı Bünyamin Adacı kıydı. Başkan Adacı, Türkiye`de boşanan çiftlerin sayısında son yıllarda artış görüldüğünü hatırlatırken çifte ``Sizlere tavsiyem, evliliğin karşılıklı özveri müessesesi olduğunu unutmayın. Uzun ömürlü birliktelik diliyorum`` dedi.

Erdoğan çifti, ringde yapılan nikah işlemlerinden sonra balayına çıktı.