Boksör Kardeşlere Saldırı! Bahadırhan Börteçine Öner Kimdir? Alptuğ Öner Kimdir?

Boksör Kardeşlere Saldırı! Bahadırhan Börteçine Öner Kimdir? Alptuğ Öner Kimdir?

Boksör kardeşler silahlı saldırıya uğradı. Boksör kardeşler Bahadırhan Börteçine Öner kimdir? Alptuğ Öner kimdir? Bahadırhan Börteçine Öner ve Alptuğ Öner bacaklarından yaralandı.

Boksör Kardeşlere Saldırı! Bahadırhan Börteçine Öner Kimdir? Alptuğ Öner Kimdir?

Boksör kardeşler Bahadırhan Börteçine Öner ve Alptuğ Öner saldırıya uğradı. Boksör kardeşler Bahadırhan Börteçine Öner ve Alptuğ Öner uğradıkları saldırı sonucu bacaklarından yaralandı. Alınan bilgiye göre, milli boksör Alptuğ (26) ve ağabeyi Bahadırhan Börteçine Öner (29), merkez Çukurova ilçesinde silahlı saldırıya uğradı. Bacaklarından yaralanan Öner kardeşler, olay yerine gelen ambulansla Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.Olay, Güzelyalı Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre; Avrupa şampiyonu boksör kardeşler Bahadırhan Börteçine Öner ve Alptuğ Öner, 2 kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis, 2 saldırganla onlara yardım ettiği öne sürülen 2 kişiyi yakaladı. Saldırganlar Abdullah Y. (26), Metin S. (26), Serkan B. (28) ve Hamit Ç. (22) daha sonra Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi. Ayaklarından yaralanan boksör kardeşler, hastaneye kaldırıldı.

ALPTUĞ ÖNER KİMDİR?

Türk milli boksördür. Boksör kardeşler Alptuğ ve Bahadırhan'da Atilla ve Kürşad dövmesi vardır. 2 Türkiye 2.liği, 1 Türkiye 3.lüğü vardır. Türkiye'nin en genç profesyonel boksörü unvanina sahiptir. 2 kere Türkiye'nin en başarılı sporcu ödülüne layık görülmüştür.