Boğaz Köprüsü Haberleri

Boğaz Köprüsü haber, Boğaz Köprüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Boğaz Köprüsü - Bugün
Anadolu'dan ilham alarak tasarladığı mobilyaları Hollywood yıldızlarına satıyor
Bu tasarımların üründe baskın olarak kullanılmadığına değinen Yorgancıoğlu, "Bir şekilde işliyoruz. Örneğin Boğaz Köprüsü'nü bir ürüne işledik ve ABD'de çok beğenildi.
Boğaz Köprüsü - 17.11.2020
1915 Çanakkale Köprüsü'nde 'kedi yolu' yapımı başladı
18 Mart 2022'de tamamlanacak 1 asma köprü, 2 yaklaşım viyadüğü, 4 betonarme viyadük, 6 alt geçit köprüsü, 38 üst geçit köprüsü, 5 köprü, 43 alt geçit, 115 çeşitli ebatlarda menfez, 12 kavşak, 4 otoyol hizmet tesisi, 2 bakım işletme merkezi, 6 ücret toplama istasyonu inşa edilecek ve 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsü, 18 Mart 2022'de tamamlanarak hizmete açılacak.
Boğaz Köprüsü - 27.09.2020
Rus film ekibi İstanbul'u tanıtacak
"Bu şehrin bir benzeri olmadığını düşünüyorum" Hazırladığı kısa filmler ile sosyal medyada milyonlarca izlenmeye ulaşan Rus Yönetmen Andrew Efimo, "Rusya'nın St. Petersburg şehrinden geliyoruz bizim ekibimizin ismi TIMELAB. Bence İstanbul dünyada çok etkileyici bir şehir, inanılmaz kültüre sahiplik ediyor. Buradaki insanlar çok farklı bir şehirde yaşıyor. Örneğin her gün boğaz köprüsü ve güzel bir deniz görüyorlar.
Boğaz Köprüsü - 07.09.2020
Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nin Nakkaş-Başakşehir kesimi için ihale dönemi
Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi kapsamında Nakkaş-Başakşehir kesiminin (bağlantı yolları dahil) yap-işlet-devret (YİD) modeliyle yapılması, işletilmesi ve devri projesinin yapım dönemi müşavirlik hizmeti için ihaleye çıkıldı.
Boğaz Köprüsü - 18.08.2020
Bartın Boğaz Köprüsü'nde bakım çalışması
Bartın Belediyesi'ce Bartın Limanı'na ulaşımı sağlayan Boğaz Köprüsü'nde güçlendirme ve bakım çalışmaları yapıldı.
Boğaz Köprüsü - 15.07.2020
İstanbul'da taksicilerden 240 araçla 15 Temmuz konvoyu
İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından basın açıklaması yapan İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanı Fahrettin Can, "Arkadaşlar tam 4 yıl önce bugün 15 Temmuz akşamı, daha doğrusu gecesi saat 21.15 sıralarında hain FETO ve işbirlikçileri bizim bu havalimanında darbe girişiminde bulundular. Tabii ülkenin her tarafı ile birlikte. Biz taksici esnafı olarak o gece o saatte buradaydık. İlk direnişi sergileyenlerden biri bu taksici esnafıdır. İlk VIP'e giren, ilk kuleye giren bizim taksici arkadaşlardı. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Vatan diyen, millet diyen, ülkem diyen, bağımsızlığım diyen herkes Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile havalimanlarına ve Boğaz Köprüsü'ne akın etti.
Boğaz Köprüsü - 06.06.2020
Kuzey Ege turizminin gözdesi Cunda Adası misafirlerini ağırlamaya başladı
Balıkesir'in "Adalar Kenti" olarak nitelendirilen ilçesi Ayvalık'a bağlı 22 adadan sadece Cunda ve Lale Adalarında yerleşim bulunuyor. Hizmete 1964'te açılan "boğaz köprüsü"nden geçilerek kara yoluyla ve Ayvalık'tan teknelerle ulaşımın sağlandığı Cunda Adası, Edremit Körfezi ve Kuzey Ege'nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alıyor.
Boğaz Köprüsü - 24.05.2020
Haftanın tarihine bakış
1985- İstanbul Boğazı'nda ikinci boğaz köprüsünün (Fatih Sultan Mehmet) temeli atıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Boğaz Köprüsü Haberleri | Boğaz Köprüsü Haber - Haberler - Boğaz Köprüsü haberleri, son dakika boğaz köprüsü haber ve gelişmeleri burada. Anadolu'dan ilham alarak tasarladığı mobilyaları Hollywood yıldızlarına satıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.1.2021 15:54:08. #1.14#
title