Damızlık boğalara verilen ilacı kullanan adam, 3 gün ağrılar içinde kıvranınca acilen cinsel organ ameliyatına alındı
Haberler » Dünya » Damızlık boğalara verilen ilacı kullanan adam, 3 gün ağrılar içinde kıvranınca acilen cinsel organ ameliyatına alındı - Haberler

Damızlık boğalara verilen ilacı kullanan adam, 3 gün ağrılar içinde kıvranınca acilen cinsel organ ameliyatına alındı

Güney Amerika ülkesi Meksika'da, akıllara durgunluk verecek bir olay yaşandı. 30 yaşındaki bir kadınla cinsel ilişkiye girmek isteyen adam, daha uzun ereksiyon sağlayabilmek amacıyla ilaç kullanmak istedi. İlaç sonrası cinsel organı 3 gün ereksiyon halinde kalan adam hastanelik oldu. İlacın, damızlık boğalara verilen ilaç olduğu ortaya çıktı.

Damızlık boğalara verilen ilacı kullanan adam, 3 gün ağrılar içinde kıvranınca acilen cinsel organ ameliyatına alındı

'da, damızlık boğalara cinsel güçlerinin artırılması için verilen ilacı içen şahıs, 3 gün sonunda hastanelik oldu. Şahsın 30 yaşında bir kadınla cinsel ilişkiye girmeden önce bu ilacı aldığı, ilacın etkisiyle 3 gün ereksiyon halinde kalan cinsel organının yarattığı ağrılar sebebiyle hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.

EREKSİYON GÜÇLENDİRİCİ İLAÇ KULLANMAK İSTEDİ

Olay Meksika'nın Amerika Birleşik Devletleri sınırındaki Reynosa şehrinde meydana geldi. Peru'da yayın yapan La Republica gazetesinin haberine göre, 30 yaşındaki bir kadınla cinsel ilişkiye girmeyi planlayan ve kimliği öğrenilemeyen şahıs, cinsel ilişki öncesi ereksiyon güçlendirici ilaç kullanmak istedi.

CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEDEN ÖNCE KULLANDI

İlacı, ikamet ettiği Reynosa şehrinde bulamayan şahıs, Veracruz şehrine gitti. Burada ilacı bulan şahıs, söz konusu ilacı cinsel ilişkiye girmeden önce kullandı. İlacın, Veracruz bölgesindeki çiftçilerin damızlık boğalara, cinsel güçlerinin artırılması amacıyla verdikleri ilaç olduğu sonradan ortaya çıktı.

Şahsın acil olarak ameliyata alındığı hastane

3 GÜN ACILAR İÇERİSİNDE KIVRANDI

Durumun farkına sonradan varan adamın cinsel organı 3 gün boyunca ereksiyon halinde kaldı. Dayanılmaz ağrıları olan adam Reynosa'da bulunan Uzman Hastane 270 isimli hastanenin acil servisine kaldırıldı.

ACİL AMELİYATA ALINDI

Genital bölgesinde dayanılmaz ağrıları olan adam acilen ameliyata alındı. Şahsın ameliyat sonrası durumuyla ilgili bir bilgiye ulaşılamadı.


Haber Videosu

: Damızlık boğalara verilen ilacı kullanan adam, 3 gün ağrılar içinde kıvranınca acilen cinsel organ ameliyatına alındı
HABER YORUMLARI (86)

 • MAMİİİİ:
  Ne günlere kaldık biz öpmeye bulamıyoruz adam cinsellik ileriye gitsin diye ilaç yutuyor ??
 • OSMANLI HAYRATINA:
  NOKTA. . . Güzel de unuttugun birsey var. Buzdolabini camasir makinasini Türkiye''ye getiren kim? Eskiden bunlar var miydi? Interneti icad eden kim? Cep telefonu araciligiyla ogluyla konusan peygamber kim? Bati o zamanlar patlicani, bamyayi, inciri, kahveyi tanimiyordu be. Allah bilir icad ettiklerini söyledigin tomofili bile bizim Osmanlilardan biri icad etmistir, hani en azindan planlarini felan yapmistir, zira ilim ve bilimle ugrasmaktan ibadetlerini aksatiyorlardi. Yüzde 97, 7 okuryazari vardi.
 • BATI HAYRANINA:
  batı olmasaydı ile cümleye başlayan sığırcık ne yalandın belli değil değil batıya. o batı olmasaydı sürekli bu ülkeyi yok etmeye çalışmasaydı, sen ve senin gibi batı hayranlığına sahip zatlar içtenm içe ülkeyi bölmeye çalışmasaydı. bunları Türkiye yapıyordu belki. boş yapma varsa imkanın git o batıya 2. sınıf insan muamelesi görerek yaşa.
 • .:
  Batı olmasaydı bu jaberi okuyup yazamazdın cünkü interneti onlar buldu elimdeki cep telefonunu onlar buldu bindiğin arabayı onlar buldu evindeki tv camaşır makinesi buzdolabını onlar buldu sen ne yaptın kadın sacını örtsün kız cocukları 8 yaşında evlensin dedin
 • MALCI:
  batıda değil Meksika''da. Nickindeki üç harf sana çok yakışmış
Tüm 86 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

Dünya

Son Dakika Haberleri