Bodrum Uluslararası Optimist Regetta Kortej ile Başladı
Haberler » Yerel » Bodrum Uluslararası Optimist Regetta Kortej ile Başladı - Haberler

Bodrum Uluslararası Optimist Regetta Kortej ile Başladı

Bodrum Uluslararası Optimist Regetta yarışları Bodrum Limanı’nda düzenlenen kortej ile başladı.

Bodrum Uluslararası Optimist Regetta Kortej ile Başladı

Uluslararası Optimist Regetta yarışları Bodrum Limanı'nda düzenlenen kortej ile başladı.

Bodrum Marina'dan Bodrum Belediye Meydanı'na yürüyen 15 ülkeden 79 kulübün sporcuları renkli görüntüler oluşturdu. Ülkelerinin bayrakları ile Bodrum Limanı'nda yürüyen sporcular daha sonra Bodrum Belediye Meydanı'nda toplandılar.

'nin ilk uluslararası optimist yarışması olma özelliğini taşıyan Bodrum Uluslararası Optimist Regetta (BIOR-Bodrum International Optimist Regetta) 03-08 Mart 2015 tarihleri arasında Bodrum Belediyesi Yelken Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleşiyor. Türkiye Yelken Federasyonu, Bodrum Belediyesi, Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi ve Bodrum Belediyesi Bodrumspor'un katkılarıyla bu yıl 3'üncüsü düzenlenen yarışlara Türkiye ile İngiltere, Almanya, Yunanistan, Norveç, Hollanda, Litvanya, Romanya, Bulgaristan, Fransa, Danimarka, Rusya, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan gibi ülkelerden de sporcular katılıyor.

Bu yıl 15 ülkeden 79 kulüp ve 380'e yakın sporcunun mücadele edeceği BIOR yarışları Çarşamba günü verilecek start ile başlayacak ve 8 Mart Pazar günü düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak. - MUĞLA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri