Bodrum'da Sahile Mayosuz Gelen Pişman Oldu

Bodrum'da Sahile Mayosuz Gelen Pişman Oldu

Bodrum'da sahile mayosuz gelen pişman olduMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde havaların sıcak olması, sahillere yansıdı.

Bodrum'da sahile mayosuz gelen pişman oldu

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde havaların sıcak olması, sahillere yansıdı. Sahile mayosuz gelenler pişman olurken; kıyılarda renkli görüntüler oluştu.

Bodrum'da bugün hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerine çıktı. 28 derece hava, 21 derece deniz suyu sıcaklığı ölçülen Bodrum'da, birçok kişi şehir merkezindeki Kumbahçe ve Paşatarlası sahiline akın etti. Yerli ve yabancı turistler, saatlerce güneşlendi, bol bol denize girdi. Sahile gelip de mayosunu getirmeyenler pişman oldu, paçalarını sıvayıp denize girdi. Bodrum Göztepe Spor Okulu'nun yöneticiliğini yapan 36 yaşındaki Zeynep Mengioğlu, "Gördüğünüz gibi bugün hava muhteşem. Güneş, deniz her şey çok güzel. Yaz Bodrum'da bitmedi. Gelmeyi düşünenler, hiç düşünmesinler hemen Bodrum'a gelsinler. En az iki hafta daha Bodrum'da havalar böyle güzel gider, cennette yaşıyoruz" dedi.

UKRAYNALI GÜZEL NEFESLERİ KESTİ

Yaklaşık iki ay önce iki haftalık tatil için geldiği Bodrum'a hayran kalarak yerleştiğini belirten ve iyi derecede Türkçe konuşan Ukraynalı model ve moda tasarımcısı 33 yaşındaki Neslar İbtissar, Kumbahçe plajında verdiği pozlarla nefesleri kesti. İbtissar, tatil için geldiği Bodrum'a hayran kaldığını belirterek, "Ülkemde modellik ve moda tasarımcılığının yanı sıra mankenlik dersleri de veriyorum. Şimdi o işlerimi Bodrum'a taşımak istiyorum. Burası gerçek bir cennet. Bugün üç saat denize girdim, yüzdüm. Artık bende Bodrumlu oldum. Burada yaşamaya karar verdim" dedi.