Bodrum Cinayetinde Yasak Aşk Mesajları Ortaya Çıktı: Öpmeden Çıkamazsın

Bodrum Cinayetinde Yasak Aşk Mesajları Ortaya Çıktı: Öpmeden Çıkamazsın

Bodrum'daki yasak aşk cinayetinde aşk mesajları ortaya saçıldı. Eşini tost almaya gönderip ortağı ile ilişkiye giren T.Ö, Ali Özdemir'e "Evde çok dikkatli olmalıyız" diye mesaj atmış.

Bodrum'da iş adamı Ali Özdemir'in ortağı tarafından eşiyle ilişkisi olduğu iddiasıyla öldürülmesine ilişkin soruşturmada detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Ortağını öldüren Mustafa Özbelen'in eşi T.Ö her şeyi itiraf ettiği ifadesinde kendisine sorulan eşinin gördüğü ve Ali Özdemir ile aralarındaki ilişkiyi öğrendiği mesajları da kabul etti. Eşini tost almaya gönderip, ortağı ile ilişkiye girdiğini kabul eden T.Ö bir gün önceki mesajında eşinin durumu fark ettiğinden şüphelenerek Ali Özdemir'e 'Evde çok dikkatli olmalıyız' diye mesaj atmış.

"ÖPMEDEN ÇIKAMAZSIN"

T.Ö'ye sorgusunda eşinin gördüğü ve cinayeti giden süreci başlatan mesajlar da soruldu. O mesajlar şöyle:

T.Ö: "Burada çok dikkatli olmamız lazım, gece yatmadığımı, oturduğumu, yanına gitmediğimi her şeyi söylemişti o konuşmamızda. Şu durumda evde çok dikkatli olacağız… "

Ali Özdemir : 'Öpmeden çıkamazsın…'

T.Ö: 'Benim de bu evi toparlamam lazım, sen de beni bir dinle lütfen, anladın. Yarın kalktığımızda onu gönderecem, dost most…

"ÜST KATTA İLİŞKİYE GİRDİK"

T.Ö ifadesinde bu mesajları attığı kabul ederek süreci şöyle anlattı:

"Bu mesajları attığım günün sabahında uyandım. O gün Cuma günüydü. Uyandığımda evde Mustafa vardı. Kahvaltı yapacaktık. Ben 'Kahvaltıda ne yapalım?' dedim. O oda 'tost yaptırayım' dedi. Her zaman sipariş verdiğimiz yere Mustafa sipariş verdi. Mustafa evden çıkarken Ali geldi. Hatta Mustafa ile de görüştüler. Mustafa tost almaya gitti. En üst katta, eşim çıktıktan sonra Ali karşıma çıktı geçti ve cinsel birliktelik yaşadık. Mustafa bunu nasıl gördü bilmiyorum. Fakat siparişi önceden hazırlattığı için zaten kısa sürede geleceğini biliyordum. Kısa süre sonra da geldi. Tostları getirdi. Masanın etrafına oturduk. Mustafa'da bir tuhaflık yoktu. Tostunu yedi, benimkinin de yarısını yedi. Daha sonra Mustafa beni bir arkadaşıma bıraktı…"

NE OLMUŞTU?

İş adamı Ali Özdemir Bodrum'da kaybolduktan 9 gün sonra ortağı Mustafa Özbelen avukatı Nurettin Çelik ile birlikte savcılığa giderek ortağını eşiyle ilişkisi olduğu için kendisinin öldürdüğünü itiraf etmiş ve cesedin yerini göstermişti.

Başlatılan soruşturmada Özbelen'in eşi, kayınpederi, kayınvalidesi, baldızı ve evdeki hizmetçileri gözaltına alınmıştı.

Soruşturma neticesinde Mustafa Özbelen ve kayınpederi tutuklandı. Diğer zanlılar adli kontrol tedbiri ile serbest bırakıldı.

(Kaynak: Milliyet)