Bodrum-Çeşme'de Günün Dedikoduları
Haberler » Magazin » Bodrum-Çeşme'de Günün Dedikoduları - Magazin

Bodrum-Çeşme'de Günün Dedikoduları

Havlusunu Çıkarmadı Rüştü Reçber'in Eşi Işıl Reçber, Çeşme'de Tatil Yapıyor.

Bodrum-Çeşme'de Günün Dedikoduları

Havlusunu çıkarmadı

'in eşi Işıl Reçber, 'de tatil yapıyor. Marrakech Beach'te objektiflere takılan Reçber'in, gün boyu üzerindeki havluyu çıkarmaması gözden kaçmadı.

Bronzlaşma mesaisi

Ünlü sunucu Özlem Yıldız, Çeşme'deki tatiline devam ediyor. Yıldız, geçtiğimiz günlerde Marrakech Beach'te görüntülendi. Ünlü sunucu, güzel bir şekilde bronzlaşabilmek için saatlerce güneşin altında yattı.

'Beni bikinili çekemezsiniz'

Sezon sonunda Çeşme'ye giden ve 'daki evine yerleşen oyuncu Doğa Rutkay, her gün ayrı bir kıyafetle görüntüleniyor. Geçtiğimiz günlerde Alaçatı sokaklarında rengarenk elbisesiyle dikkat çeken Rutkay, "Beni bikinili değil ama böyle çekebilirsiniz" diye konuştu.

Düğün öncesi sahil keyfi

Oyuncu Bekir Aksoy ve nişanlısı Derya Çavuşoğlu, önceki gün Türkbükü iskelesinde görüntülendi. Yarın akşam dünyaevine girecek olan çift; düğün öncesi arkadaşlarıyla vakit geçirdi. Grip olan Çavuşoğlu denize girmeyi tercih etmeyince, Aksoy da onu yalnız bırakmadı. Kısa süre içinde evlenme kararı aldıklarını söyleyen Aksoy, "Doğru kişiyi bulduğunuza inandığınız zaman, süreyi uzatmanın anlamı yok. Bu süre bizimki gibi beş ay değil; bir hafta da olabilirdi" dedi.

Futbolcuların masaj sefası

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Cristian Baroni ve Beşiktaşlı Dentinho, önceki gün 'daki Kuum Otel'de objektiflere takıldı. Denize girmek yerine locada arkadaşlarıyla oturmayı tercih eden ikili, ardından otelde masaj yaptırdı. Ünlü futbolcular hayranlarıyla, fotoğraf da çektirdi.

Dostlarıyla kahvaltıda

'Yalan Dünya' adlı dizide 'Çağatay' karakterini canlandıran Hakan Meriçliler, önceki gün Çeşme'deydi. Arkadaşlarıyla kahvaltı yaparken görüntülenen Meriçliler'in; yanına gelen her hayranıyla ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr