Böcekli Haberleri

Böcekli haber, Böcekli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Böcekli - 12.9.2014
Osmaniye'de Orman Yangını
Böcekli beldesi oluklu mevkisindeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Böcekli - 12.8.2014
Filistinliler, Normal Hayatlarına Geri Dönmek İstiyor
"Normal yaşantıma geri dönmek istiyorum. Burada hayat yok" diyerek içinde bulundukları durumun zorluğuna dikkati çeken 19 yaşındaki Gazzeli Raba es-Susi, ağlamaklı bir sesle "Bu ıslak yerlerden, böcekli gecelerden, bombardıman korkusundan uzakta kendi evimde, kendi odamda uyuduğum, sabahları sıra beklemeden yüzümü yıkadığım günleri özlüyorum" dedi.
Böcekli - 21.4.2014
Dumansız Yangın'a Böcekli Müdahale
Antalya'nın Kaş İlçesi'nde, çam ormanlarına verdikleri zarar nedeniyle 'dumansız yangın' olarak nitelendirilen çam kese böceğine karşı laboratuvar ortamında üretilen faydalı böcekler ormana bırakılıyor.
Böcekli - 17.4.2014
Haluk Koç: 1 Mayıs Kutlamaları Taksim'de Yapılmalıdır, Yapılacaktır
Chp sözcüsü Haluk Koç, 1 Mayıs kutlamalarının Taksim'de yapılması gerektiğini söyleyerek, "Aynı gezideki gibi İstanbul valisine kanunsuz emir veriliyor. İstanbul Valisi de bu kanunsuz emri uygulamak için uzun cümlelerle yakında kuşlu, böcekli Twitter mesajı atar.
Böcekli - 1.11.2013
Yerel Seçimlere Doğru
"Bu değerlendirmelerle Muhammet Kaya, Düziçi Belediye Başkan Adayımız olmuştur. Böcekli beldemizde Doğan Öztürk, Atalan beldesinde de Süleyman Yıldırım aday olarak göstermiştir" ifadelerini kullanan Çot, 2 Kasım'da Kayseri'de MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin belediye başkan adaylarının isimlerini açıklayacağını ifade etti.
Böcekli - 30.4.2013
Ekonomik Şiddeti Projelerle Önleyecekler
Aydın paşa Konağı'nda düzenlenen yemekli toplantıya Vali Kerem Al, derneğin doğal üyesi Vali Kerem Al'ın eşi Beyhan Al, Dernek Başkanı Esen Türker, ADÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Didem Evci Kiraz, Koordinatör Selda Atay, Başkan Yardımcısı Nilgün Böcekli, Yönetim Kurulu üyeleri Seval Pekgüzel, Betül Pirinç, Esra Kurtuluş, Belkıs Ancın, Sacide Özatlı, Nalan Tosun, Fatma Demirkıran, Leman Erlaçin, Funda Başlıkaya, Dr.
Böcekli - 30.4.2013
Kırklareli'de Asayiş -Lüleburgaz'da Şüpheli Ölüm
Jandarma ekipleri, yaptıkları aramada, Böcekli deresi mevkisinde bir tarlada M.
Böcekli - 31.3.2013
Zararlı Böceğe Karşı Böcekli Mücadele
Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, İlçe Orman İşletme Şefliği, Madra Dağı'ndaki çam ağaçlarına zarar veren çam kese böceklerine karşı biyolojik savaş başlatacak.
Böcekli - 15.3.2013
Zeytinyağının Operatörü Olacaklar
Aydın Ticaret Borsası ve Haus Santrifüj Teknolojileri işbirliğiyle dört gün sürecek 'Zeytinyağı Operatörlük Eğitimi' başladı.
Böcekli - 5.3.2013
Saç Kesen "Böcekli" Çete!
Konya polisi 2'si kamu görevlisi 22 kişiden oluşan çok ilginç icraatları olan çeteyi çökertti.
Böcekli - 23.2.2013
Aydın Ticaret Borsası'ndan Operatörlük Eğitimi
Operatörlük Eğitimi'nin eğitim planı hakkında bilgiler veren Adnan Bosnalı, "Aydın'da dört gün sürecek 'Operatörlük Eğitimi'ni birinci gününde 'Zeytinyağı üretimi ve tadım eğitimi', ikinci gününde 'Kontinü sistem zeytinyağı makinelerinin çalışma prensibi', 'Zeytinyağı taşıma bandı, yaprak aspiratörü, yıkama makinesi', ' Zeytin kırıcısı, malaksör, dekantör ve separatör' ve 'Kontrol panosu ve kazan, işletme stoklama' üçüncü gününde 'Neşetiye Bülent Yıldırım Yağhanesi ve Belenkuyu Zeytin ve Zeytinyağı İmalatı', 'Tarım ve Gıda Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti. Ziyareti' ile dördüncü gününde ise Hakkı Usta Oğulları Mak. San. Tic. Ltd. Şti. de uygulamalı eğitim verilecektir. Eğitim ücretsizdir. Eğitim 50 kişi ile sınırlı olup, her firmadan en fazla 2 kişi kabul edilecektir. Eğitmenlerimiz zeytinyağı üretimi konusunda Hakkı Usta Oğulları Satış Müdürü Gökhan Böcekli, tadım eğitimi konusunda Aydın Ticaret Borsası Laboratuvarı Yüksek Kimyageri Burcu Keser, teknik eğitimde Servis Müdürü Ferhat Mutlu'dur.
Böcekli - 8.2.2013
AK Parti Düziçi İlçe Başkanı Taman: "Yarbaşı Beldesi Karacaören Sulama Göletinin İhalesi Yapıldı"
Sulama göletinin Yarbaşı, Ellek, Atalan, Böcekli, Yazlamazlı, Çamiçi, Düziçi Ovası'nın yaklaşık 81 bin hektar araziyi sulayacağını belirten Taman, "Bu proje sayesinde sulama maliyetleri önemli oranda düşecektir.
Böcekli - 5.2.2013
Aydın'da Köyleri Belediye Temizleyecek
Mecliste ek gündem maddelerinin görüşüldüğü bölümde Aydın Merkez Kuyulu, Şevketiye, Çiftlik, Böcekli, Kardeşköy ve Kızılcaköy Muhtarlıklarının Aydın Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü hizmetlerinden yararlanıp yararlanmayacağı hususu oylama ile gündeme alındı.
Böcekli - 4.2.2013
Katı Atık Bertaraf Tesisi İçin En Ciddi Adım Atıldı
Toplantıya Osmaniye Belediye Kadir Kara, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, Bahçe Belediye Başkanı Murat Altundiş, Toprakkale Belediye Başkanı Sedat Şanal, Hasanbeyli Belediye Başkanı Yusuf Tozluklu, Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuri Nuhoğlu, Elelk Belediye Başkanı İshak Yeşildemir, Cedetiye Belediye Başkanı İlhami Önal, Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Önal, Tüysüz Belediye Başkanı Ökkeş Demirci, Kırmıtlı Belediye Başkanı Mehmet Doğan, Böcekli Belediye Başkanı Ahmet Dokur ile meclis üyeleri katıldılar.
Böcekli - 1.2.2013
Düziçi'nde Belde Belediyelerine Çöp Toplama Aracı
Düziçi'nin Ellek, Yarbaşı, Atalan ve Böcekli beldelerine hibe edilen çöp toplama araçlarının tanıtımı için bir araya gelen Ellek Belediye Başkanı İshak Yeşildemir, Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Önal, Atalan Belediye Başkanı İbrahim Şahin ve Böcekli Belediye Başkanı H.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Böcekli Haberleri | Böcekli Haber - Haberler - Sayfa 3 - Böcekli haberleri, son dakika böcekli haber ve gelişmeleri burada. Maket Binalar Deprem Testine Zor Dayandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 23:29:01. #1.15#
title