Blutv Haberleri

Blutv haber, Blutv son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Blutv 21.5.2019
Erkan Can & Güven Kıraç YouTube'da!
Usta ikili kendi kanallarında, daha önce BluTv için hazırladıkları ve büyük beğeni toplayan,''Bize Gezmek Olsun'' serisinin devamı niteliğinde seyahatlere mesela dedik diyerek devam edecekler.
Blutv 22.3.2019
Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde 'Yarına Yatırım' Tartışıldı
Insider CEO'su Hande Çilingir'in moderatörlüğünü yaptığı panele, Başarısızlık Müzesi Kurucusu Samuel West, Global Girişimcilik Vakfı Kurucusu Derik Kim, BluTV Kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, Scotty CEO'su Tarkan Anlar ve Türk Telekom CEO'su Paul Doany katıldı.
Blutv 22.3.2019
Uludağ Ekonomi Zirvesi
BluTV Kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, "Orta Doğu'da iyi bir büyüme yakaladık, orada 4 ay önce BluTV Arabic diye bir servis olarak açıldık.
Blutv 6.3.2019
Beyond24 İstanbul Sinema , Dizi, Reklam Ve Tiyatro Dünyasını Bir Araya Getirdi
Bu isimler sektor hakkında fıkırlerını, tavsıyelerını, yonelımlerını buyuk bır acıklıkla onlara soru sormaya gelenlerle Beyond24 sayesınde paylastılar.
Blutv 20.2.2019
Sinema Ve Eğlence Dünyası Beyond24 İstanbul'da Buluşacak
SEKTÖRE YÖN VERENLER AYNI ÇATI ALTINDA Beyond24 İstanbul bu yıl da konferanslar, atölyeler, ustalık sınıfları ve panellerden oluşan birçok etkinliğe sahne olacak. Onur Saylak, Ercan Kesal, Can Evrenol, Oğuz Anbarlı, İlker Canikligil ile Netflix ve BluTV yöneticilerinin konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğin "Kariyer Alanı" bölümünde potansiyel işbirlikleri ve çalışma olanaklarına imkan sağlanacak.
Blutv 16.1.2019
3. Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması" Ödülleri Sahiplerini Buldu
Üç yıl boyunca finale kalan bütün filmlerin BluTV işbirliğiyle yayınlanacağı yarışmanın birincisine 15 bin TL, ikincisine 10 bin TL, üçüncüsüne 5 bin TL para ödülü verildi.
Şu an buradasınız: Blutv Haberleri | Blutv Haber - Haberler - Sayfa 3 - Blutv haberleri, son dakika blutv haber ve gelişmeleri burada. Merakla beklenen Behzat Ç. dizisinin yeni afişi yayınlandı..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 00:35:34. #1.14#
title