Bloomberg Haberleri

Bloomberg haber, Bloomberg son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bloomberg 30.5.2019
Morgan Stanley CEO: Hisse piyasalarında çöküş olası değil
Bloomberg TV'de katıldığı bir programdaki konuşmasında, finansal piyasaların ABD-Çin ticaret savaşına ilişkin endişelerin etkisi ile kırılgan olduklarını vurgulayan Gorman, buna karşın, "ekonominin güçlü, sağlam yapısı" ve ABD-Çin ticaret görüşmelerinin "yeniden başlaması olasılığı"na bağlı olarak, piyasalarda bir çöküş yaşanmasının olası görünmediğini vurguladı.
Bloomberg 29.5.2019
ABD'den Çin'e 'Pacific Bravo' ikazı
– Bloomberg, bir ABD'li yetkiliye dayandırdığı haberinde, ABD'nin, İran petrolünü taşıyan bir gemi hakkında Hong Kong'u ikaz ettiğini duyurdu.
Bloomberg 28.5.2019
Alibaba Hong Kong'da 20 milyar dolarlık halka arz planlıyor
Bloomberg News'un haberine göre Alibaba, 2019'un ikinci yarısında Hong Kong Borsası'nda 20 milyar dolar büyüklüğünde ikincil halka arz için finansal danışmanlarla birlikte çalışıyor.
Bloomberg 27.5.2019
Vietnam'da 1,7 milyon domuz itlaf edildi
Bloomberg'de yer alan haberde, Tarım Bakanlığından yapılan açıklamada, Afrika domuz gribi virüsünün 42 kentte bulunan çiftliklerdeki domuzlarda tespit edilmesi üzerine son iki haftada 500 bin domuzun itlaf edildiği belirtildi.
Bloomberg 27.5.2019
AB Komisyonu, yüksek kamu borcu olan ülkelere ceza verebilir
Bloomberg'de yer alan haberde, Komisyon'un 2018'e ilişkin İtalya için borç ihlali prosedürünün işletilmesi önerisini getireceği ileri sürüldü.
Bloomberg 27.5.2019
Volkswagen 50 milyar euro değerindeki pil planını değiştiriyor
Bloomberg'in haberine göre, Samsung'un Volkswagen'in 200 bin otomobili için pil sağlaması gerekirken, müzakereler sırasında iki taraf arasında üretim değeri ve zamanlama konularında oluşan anlaşmazlıklar sonrası Samsung söz konusu teslimat miktarını dörtte üç azalttı.
Bloomberg 27.5.2019
Huawei CEO'su: Apple'ın boykot edilmesine karşıyım
Bloomberg'deki röportajında milyoner işadamı Apple'ı savunarak, ABD'nin Çin ile ilişkilerinde tansiyonu yükseltmesine karşın, Çin'in buna karşı bir misilleme yapmasının yanlış olduğunu düşündüğünü belirtti.
Bloomberg 27.5.2019
DHA DIŞ - Huawei CEO'su: Apple'ın boykot edilmesine karşıyım
Bloomberg'deki röportajında milyoner işadamı Apple'ı savunarak, ABD'nin Çin ile ilişkilerinde tansiyonu yükseltmesine karşın, Çin'in buna karşı bir misilleme yapmasının yanlış olduğunu düşündüğünü belirtti.
Bloomberg 24.5.2019
Amazon'un yeni cihazı insan duygularını anlayabilecek
Bloomberg sitesinde yer alan habere göre Amazon'un üzerinde çalıştığı yeni cihaz, sahip olduğu mikrofon sayesinde insanların duygu durumlarını anlayabilecek.
Bloomberg 24.5.2019
Fed/Mester: Enflasyon hedefi sakin ve ölçülü adımlarla tutar
Cleveland Merkez Bankası (Fed) Başkanı Loretta Mester, Fed'in yüzde 2.0 enflasyon hedefine ulaşmasının "sakin ve ölçülü" adımlar ile olanaklı olabileceği uyarısı yaptıBloomberg News'taki konuşmasında, politika yapıcıların enflasyonu yükseltmek için faizleri indirmeleri gerektiği...
Bloomberg 20.5.2019
Jp Morgan: Bitcoin Gerçek Değerini Aştı
Bloomberg'de yer alan habere göre JP Morgan stratejistleri, Bitcoin'i bir emtia olarak değerlendirip, öngörülen sayısal gücü, donanım enerji verimliliğini ve elektrik masraflarını göz önüne alarak, Bitcoin'in "üretim masrafını" hesapladı.
Bloomberg 20.5.2019
Kriptopara – Bitcoin 7,500 Doların Üstünde
Bloomberg'de yer alan habere göre JP Morgan'dan bir stratejist ekibi, piyasanın en yüksek hacimli birimine biçilen değerin iki kat arttığını açıkladı.
Bloomberg 17.5.2019
Mobius "Bitcoin Dolandırıcılıktır" Görüşünden Vazgeçti
Bir dönem dünyanın en güçlü ve etkili 100 yatırımcısı arasında gösterilen Mobius, Bloomberg'e verdiği röpörtajda, "Dünya çapında insanlar arasında kesinlikle hızlı ve başka gözlerden uzak bir şekilde para transfer etmek için ciddi bir istek var.
Bloomberg 13.5.2019
ABD Kongresi: F-35 İmalat Hatası Nedeni ile Düştü
ABD Kongresi'ne bağlı müfettişler 2018'de Güney Carolina eyaletinde düşen bir F-35 savaş uçağında problemin 'üretim hatasından' kaynaklandığını açıkladı.  Bloomberg'in haberine göre, Kongre'ye bağlı Devlet Hesap Verme Ofisi konu hakkında yayınladığı raporda "İmalat hatası, uçuş esnasında motora bağlı bir yakıt tüpünün parçalanmasına ve motorun güç kaynağının kesilmesine neden oldu" ifadelerine yer verildi.
Bloomberg 7.5.2019
Fed/kaplan: Faizler Doğru Yerde, Enflasyon Yakından İzleniyor
Bloomberg TV'ye konuşan Kaplan, ABD'de "enflasyon baskılarının zayıf kalmayı" sürdürdüğünün altını çizerek, para politikasında ince ayarın bunu etkilemeyeceğini belirtti ve ekledi: "Fiyatlar üzerindeki bazı konjonktürel baskıların geçici olduğunu düşünüyorum.
Bloomberg 29.4.2019
Garanti'den 3 Ayda 1 Milyar 757,4 Milyon TL Net Kar
Başta insan kaynaklarımız olmak üzere, müşterilerimize ve topluma katkı dahil tüm değer zincirinde gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalarımızla geçen yılın ardından bu yıl da Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi'ne girmeye hak kazanan Türkiye'den tek şirket olduk.
Bloomberg 24.4.2019
Trump'ın, Hafter'in Trablus Saldırısını Desteklediği İddiası
Bloomberg haber sitesinin ABD'li yetkililere dayandırdığı haberinde, Trump'ın Hafter ile yaptığı görüşmede ABD'nin BM tarafından tanınan Libya UMH yönetimini devirmesi konusunda Hafter'i desteklediğini belirttiği öne sürüldü.
Bloomberg 24.4.2019
Alphabet Drone ile Kargo Taşımak İçin Faa'dan Onay Aldı
Bloomberg'in haberine göre, drone şirketi Wing, iki ay içersinde ABD'deki Virginia eyaletindeki Blacksburg ve Christiansburg adlı iki kırsal kentinde kargo işlemlerine başlayacak.
Şu an buradasınız: Bloomberg Haberleri | Bloomberg Haber - Haberler - Sayfa 10 - Bloomberg haberleri, son dakika bloomberg haber ve gelişmeleri burada. Magazin gazetecileri ölümden döndü (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 04:23:40. #1.14#
title