Blanc İçin Önemli Olan Para Değil, Başarı! - Haberler Spor
Haberi Paylaş

  Blanc İçin Önemli Olan Para Değil, Başarı!

  Blanc İçin Önemli Olan Para Değil, Başarı!

  Fenerbahçe’nin teknik direktör adayları arasında öne çıkan Laurent Blanc ile ilgili Skorer'e yorumlarda bulunan ESPN yazarı Jonathan Johnson, “Blanc, başarı ve kupa kazanmaya hazır takımlarda çalışmak istiyor” dedi.

  Celal Umut Eren/ Skorer Dış Haberler

  Teknik direktör arayışında olan Fenerbahçe'de adı ön plana çıkan isimlerden Laurent Blanc konusunda sürpriz bir yorum geldi. ESPN için PSG ve Fransa Ligue 1 hakkında yazılar yazan İngiliz gazeteci Jonathan Johnson, SKORER için Laurent Blanc'ın Fenerbahçe'ye gelme ihtimalini değerlendirdi.

  Blanc'ın maddi konulardan çok başarı hedefleri üzerine odaklandığını kaydeden Jonathan Johnson şu ifadeleri kullandı: "Laurent Blanc konusunda birkaç detay bilinmeli. Uzun dönemli projeler Blanc için geride kaldı. Blanc sıfırdan bir takım kurup idare etme yerine direkt başarılar ve kupalar kazanabileceği bir takım istiyor.

  Kupalar kazanmaya hazır bir takımda olmak istiyor. Şu anda bir takımın başında yeniden görev almaya da hazır, geri dönüş konusunda bir problemi yok. PSG'den ayrılırken iyi bir tazminat aldı. Artık maddi konular da Blanc için sorun değil. Eğer, Laurent Blanc, Fenerbahçe'yi tercih ederse, bu kesinlikle para nedeniyle olmaz, başarı hedefiyle olur."

  Skorer - Spor Haberleri

  Spor, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title