Blackburn'ün Yıldızı Brett Emerton'dan Nıck Carle'a Övgü

İngiltere Premier Ligi Ekiplerinden Blackburn Rovers'ta Top Koşturan Avustralyalı Oyuncu Brett Emerton, Gençlerbirliği'nde Forma Giyen Vatandaşı Nick Carle'ın Büyük Bir Yıldız Olacağını Söyledi.

Blackburn'ün Yıldızı Brett Emerton'dan Nıck Carle'a Övgü

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Blackburn Rovers'ta top koşturan Avustralyalı oyuncu Brett Emerton, Gençlerbirliği'nde forma giyen vatandaşı Nick Carle'ın büyük bir yıldız olacağını söyledi.

Gençlerbirliği'nin Avustralyalı orta saha oyuncusu Nick Carle'a, Blackburn Rovers forması giyen vatandaşı Brett Emerton'ndan övgü geldi. Emerton, Carle'ın Avustralya Milli Takımı formasıyla parlayacağını ve yıldız bir futbolcu olacağına inandığını söyledi. Emerton, yaptığı açıklamada, "Nick büyük bir yetenek. O, kesinlikle geleceğin yıldızlarından biri olacak" dedi.

Avustralya Milli Takımı'nın formasını bugüne kadar 6 kez giyen Carle, bu maçların tamamında oyuna sonradan dahil olmuştu. Ancak, Everton'ın yıldızı Tim Cahill'in sakatlığından sonra Carle'ın Avustralya Milli Takımı'nın yarın Nijerya'yla İngiltere'de oynayacağı özel maçta ilk 11'de mücadele etmesi bekleniyor.

(ERS-ERS-OK-S)

Kaynak: İHA