Bjk'lı Üzülmez: 'Bu Sene Hiç Görmediğim Kadar Hakem Hataları Oldu'

Bjk'lı Üzülmez: 'Bu Sene Hiç Görmediğim Kadar Hakem Hataları Oldu'

Beşiktaş Futbol Takımı Kaptanı İbrahim Üzülmez, Şampiyon Olmadıktan Sonra Takımın Başarılı Olduğunu Söyleyemeyeceklerini Belirterek, 'Hataları Kendi İçimizde Ararken, Bu Sene Dış Faktörlerin de Çok Önemli Olduğunu Düşünüyorum' Dedi.

Bjk'lı Üzülmez: 'Bu Sene Hiç Görmediğim Kadar Hakem Hataları Oldu'

Beşiktaş futbol takımı kaptanı İbrahim Üzülmez, şampiyon olmadıktan sonra takımın başarılı olduğunu söyleyemeyeceklerini belirterek, ''Hataları kendi içimizde ararken, bu sene dış faktörlerin de çok önemli olduğunu düşünüyorum'' dedi.

İbrahim, 8 yıldır Beşiktaş camiası içinde olduğunu hatırlatarak, ''Bu sene 8 yılda hiç görmediğim kadar hakem hataları oldu. Kendi hatalarımız da var, ama hakem hatalarını unutmamak gerekiyor. Beşiktaş takımının birlik beraberlik içinde olması lazım. Önümüzdeki yıl bu sene yaptığımız hataları tekrarlamayız ve İnşallah, Beşiktaş camiası mutlu sona ulaşır'' diye konuştu.

Bu sezon zaman zaman kötü oynadığı maçların olduğunu ifade eden İbrahim Üzülmez, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Bunu kabul etmeliyiz, ama iyi oynadığımız maçlar da oldu. Her zaman iyi performans gösteremezsiniz. Kötü oynadığınız maçlar da olacaktır, ancak genel olarak bu sene kendimi pek beğendiğimi söyleyemem. Daha önceki yıllara göre baktığınızda hırs ve mücadele olarak daha düşük performans gösterdiğim maçlar olmuştur. Fakat hırslı bir futbolcuyum, İnşallah önümüzdeki sene şampiyonluk yolunda Beşiktaş'a katkı sağlayacağım. Kendime her zaman inancım, güvenim olmuştur.''

13. Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek (A) Milli Takım'ın aday kadrosunda yer almayan İbrahim Üzülmez, milli takımda olmayı beklediğini, ama bunun gerçekleşmediğini söyledi.

''Belki kötü performans gösterdiğim maçlar da olmuştur, ama ben şu aday kadroda her zaman olabileceğime inanmıştım, ama olmadı'' diyen İbrahim, şunları söyledi:

''Artık çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Arkadaşlarımıza destek olacağız, hocalarımıza destek olacağız. Her zaman onların yanında olduğumuzu bilmeleri gerekiyor. Çok hırslı bir futbolcuyum, önümüzdeki yıllarda göstereceğim performansla yeniden milli takıma çağrılacağımı düşünüyorum.''

Kaynak: AA