Bitlis Tiyatro Sahnesinde Sürpriz Evlenme Teklifi

Bitlis Tiyatro Sahnesinde Sürpriz Evlenme Teklifi

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Bitlis'te Ahmet Eren Özel Uygulama ve Eğitim Okulu'nda öğretmenlik yapan Figen Çatal erkek arkadaşı Sabit Erhan'dan tiyatro sahnesinde evlenme teklifi aldı.

Bitlis'te Ahmet Eren Özel Uygulama ve Eğitim Okulu'nda öğretmenlik yapan Figen Çatal erkek arkadaşı Sabit Erhan'dan tiyatro sahnesinde evlenme teklifi aldı. Sürpriz teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Çatal, gözyaşlarına boğuldu.Bitlis'te 3.5 yıldır öğretmenlik yapan aynı zamanda Bilim Sanat Tiyatrosu'nda Yönetmen Yardımcısı olan Bursalı Figen Çatal, 'Nereye' adlı oyunu ekibiyle birlikte Kültür Merkezi'nde sahneledi. Oyunun sonunda selamlama yapan ekiple birlikte Çatal'ın erkek arkadaşı özel bir şirkette makine mühendisi olan Sabit Erhan'da elinde bir buket çiçekle sahneye çıkarak şiir okumaya başladı. İzleyenlerin şaşkın bakışları arasında diz çöken Erhan, Çatal'a evlenme teklif etti. Teklif karşısında şaşıran Çatal, teklifi kabul ederek erkek arkadaşı Erhan'a sarılıp ağlaması büyük alkış aldı.

'NE OLDUĞUNU ANLAYAMADIM'

Süprizin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Çatal, "Başta ne olduğunu anlayamadım. Önce mumlar yandı, ardından erkek arkadaşım benim en sevdiğim şiiri okumaya başladı. Evlenme teklifini çok istiyordum. Onu sahnede yapmış olması mutluluğuma mutluluk kattı. Ailem için de bu sürpriz oldu. Bana yapılan teklifi onlar da sosyal medyadan öğrendiler. Bu süprizi bana hazırlayan tüm ekibe teşekkür ediyorum" dedi.

Bitlis Tiyatro Sahnesinde Sürpriz Evlenme Teklifi
Bitlis Tiyatro Sahnesinde Sürpriz Evlenme Teklifi

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title