Bitlis Emniyet Müdürü'nden Engelli Öğrencilere Ziyaret

Bitlis Emniyet Müdürü'nden Engelli Öğrencilere Ziyaret

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Bitlis Emniyet Müdürü'nden engelli öğrencilere ziyaretBİTLİS Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve personeli, 'Engelliler Haftası' nedeniyle Bitlis Ahmet Eren Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu'nu ziyaret ederek, öğrencilere çeşitli hediyeler verip, masa tenisi oynadı.

Bitlis Emniyet Müdürü'nden engelli öğrencilere ziyaret

BİTLİS Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve personeli, 'Engelliler Haftası' nedeniyle Bitlis Ahmet Eren Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu'nu ziyaret ederek, öğrencilere çeşitli hediyeler verip, masa tenisi oynadı.

Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve toplum destek şubesi ekipleriyle birlikte Ahmet Eren Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu'nun öğrencilerine ziyarette bulundu. Öğrencilerle tek tek ilgilenip çeşitli hediyeler veren Emniyet Müdürü Kaya, Türkiye Down Sendromlu çocuklar arasında yapılan Tenis Turnuvasında Türkiye 2'ncisi olan Sinan Piral'la bir süre tenis oynadı. Engelli öğrencileri makamında da kabul eden Emniyet Müdürü Kaya, her bireyin bir engelli adayı olduğunu ve engellilerin yaşam alanlarına saygı göstermesi gerektiğini belirterek, "Engellilerimizi önce okullarında ziyaret ettik. Daha sonra da makamda eğlenceli bir ziyaret gerçekleşti. Onların iç dünyalarını bir günlüğüne de olsa anladık. Onlarla birlikte eğlendik ve yaşadık. Etkinlikte emeği geçen mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Bitlis Emniyet Müdürü'nden Engelli Öğrencilere Ziyaret

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title